خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

الأربعاء ٨ رمضان ١٤٣٩

Wednesday, May 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون های فرهنگی هنری مساجد
اختصاص ۲ میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز کانون های مساجد خراسان رضوی
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی از اختصاص ۲ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات عمرانی استانی برای تجهیز کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۲:۲۸

توزیع ۱۶۵۰ جلد قرآن و تفسیر همراه میان مساجد آذربایجان شرقی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از توزیع ۱۵۰۰ جلد قرآن طرح تلاوت نور و ۱۵۰ دوره تفسیر همراه دو جلدی ویژه روحانیان، مدرسان و اساتید در ارائه مفاهیم و نکات تفسیری مجری این طرح در سطح مساجد استان خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۱:۲۵

فعالیت های کانون های مساجد قداست دارد/مسجد باجاذبه، جوان محور می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه فعالیت های کانون های فرهنگی و هنری مساجد قداست دارد، گفت: مسجد باجاذبه و اجرای فرهنگ ناب اسلامی، جوان محور می شود.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۱:۲۵

کارآفرینی و اقتصاد مقاومتی از فعالیت های مهم کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران، کارآفرینی و اقتصاد مقاومتی را از جمله فعالیت های مهم کانون های مساجد بیان کرد و گفت: خبرگزاری شبستان، برند کانون های مساجد است.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۱:۲۴

کانون های مساجد به قرارگاه فرهنگی در مساجد تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد به قرارگاه فرهنگی در مساجد تبدیل شود که این امر با تشریک مساعی با روحانیون مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج و ... میسر می شود.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۱:۲۴

ضرورت همکاری دستگاه های متولی چهارمحال و بختیاری در امر برگزاری طرح اوقات فراغت
خبرگزاری شبستان: نماینده طرح اوقات فراغت فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر هم افزایی دستگاه های فرهنگی در غنی سازی اوقات فراغت در استان گفت: این تعامل شایسته باعث هدایت جوانان و نوجوانان به سمت تفریحات سالم می شود.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۷:۱۵

برگزاری سومین جلسه هماهنگی ارکان مسجد در دبیرخانه کانون های مساجد استان
خبرگزاری شبستان:سومین جلسه هماهنگی ارکان مسجد با حضور اعضا به میزبانی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی برگزار شد.

۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۱:۵۵

رسالت کانون های مساجد اشاعه فرهنگ اسلامی است
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی با اشاره به اینکه ۱۷۵۳ کانون مساجد در استان وجود دارد، گفت: رسالت کانون های فرهنگی هنری مساجد ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) و اشاعه فرهنگ اسلامی است.

۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۲:۴۸

برنامه های دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران به مناسبت ماه رمضان اعلام شد
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران با برشمردن برنامه های ماه مبارک رمضان از اجرای جشنواره «جلوه های آواز ایرانی در مناجات خوانی»، ۸ و ۹ خرداد برای نخستین بار در مسجد جامع سلمانشهر خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۲:۳۰

رشد سطح فرهنگی جوامع با غنی کردن فرهنگ بانوان ممکن می شود
خبرگزاری شبستان: مسول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: اگر میخواهیم به سمت یک جامعه با فرهنگ و اصیل حرکت کنیم باید زنان آگاه و با بصیرتی داشته باشیم.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۶:۱۸

ماه رمضان ماه تقویت تقوا و فضائل اخلاقی است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: ماه رمضان ماه تقویت تقوا و فضائل اخلاقی است که نقش بسزایی درتکامل انسان دارد.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۲:۰۰

رسالت نبوی بر عهده کانون های فرهنگی و هنری مساجد است/لزوم رفع معضلات اجتماعی به اهتمام کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه تنکابن با اشاره به اینکه رسالت نبوی بر عهده کانون های فرهنگی و هنری مساجد است بر لزوم جدی گرفتن معضلات اجتماعی در جامعه و ارائه راهکارهای لازم جهت رفع آنها به اهتمام کانون های مساجد تاکید کرد.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۰۹:۵۰

جشن رمضان در ۲۳ مسجد اراک
خبرگزاری شبستان: به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان مراسم جشن رمضان در ۲۳ مسجد اراک برگزار می شود.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۳:۴۶

قائم مقام نمایشگاه کتاب در گفتگو با شبستان:
می توان از همدلی مردم با مساجد برای ترویج کتابخوانی بهره برد
خبرگزاری شبستان: دکتر شهرام نیا با بیان اینکه کتابخوانی در مساجد پررنگ نیست، گفت: به دلیل همدلی بین مسجدی ها و مردم هر فرهنگی در مساجد ترویج شود، مورد توجه قرار می گیرد.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۲:۴۱

معاون ادیان و مذاهب اداره کل مجامع وزارت فرهنگ در گفتگو با شبستان:
مساجد مشترکات ادیان الهی را معرفی کنند
خبرگزاری شبستان: علیپور گفت: اگر مشترکات ادیان توحیدی در مساجد بیان شود جوانان در مواجهه با تبلیغات مسموم غرب از پشتوانه قوی برخوردار می شوند.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۰۹:۴۰

عضو هیات علمی مرکز تخصصی نماز در گفت وگو با شبستان:
ارتباط کانون های مساجد با اصلاح سبک زندگی/میانبر فرهنگسازی برای حمایت از کالای ایرانی
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام عجمی با تاکید بر لزوم برنامه ریزی کانون های فرهنگی هنری مساجد برای کمک به پروسه اصلاح سبک زندگی افراد، گفت: این کانون ها می توانند زمینه معرفی کالای ایرانی و حمایت از آن را در جامعه فراهم کنند.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۰۹:۲۶

یک نویسنده و مترجم در گفتگو با شبستان:
کتابخانه کانون های مساجد می توانند نقطه عطف مقابله با توطئه های فرهنگی باشند
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام طالبی مازندرانی معتقد است، کتابخانه های کانون های مساجد ظرفیت عظیمی در راستای پاسخگویی به نیاز مطالعه مردم فراهم کرده است.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۹:۵۸

یک کشیش در گفتگو با شبستان:
وجه الهی را در مساجد و کلیساها بازسازی کنیم
خبرگزاری شبستان:کشیش گریگوریس نرسسان گفت: ایران همچون گلستانی است که ادیان توحیدی در آن همچون گلهای زیبا دور پرچم توحید جمع شدند.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۸:۵۸

رسالت کانون های مساجد استفاده از تمام ظرفیت جوانان در حوزه های مختلف است
خبرگزاری شبستان:معاون توسعه منابع انسانی، پشتیبانی و مالی کانون های مساجد کشور با اشاره به اینکه باید تلاش کنیم تا شاهد درخشش بیشتر کانون ها باشیم، افزود: رسالت کانون های فرهنگی هنری مساجد استفاده از تمام ظرفیت جوانان در حوزه های مختلف است.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۷:۳۹

ثبت۱۴۶۷ کانون فرهنگی هنری خراسان رضوی در سامانه بچه های مسجد
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی با بیان اینکه ۱۷۵۳ کانون در سطح استان وجود دارد، گفت: تا کنون بیش از ۱۴۶۷ کانون فرهنگی هنری از خراسان رضوی در این سامانه ثبت شده اند.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۰:۱۷