خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٢ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان
رئیس سازمان صمت گیلان خبرداد:
ایجاد اشتغال برای بالغ بر ۵ هزار نفر در گیلان
دلق‌پوش با اشاره به توزیع استانی ایجاد اشتغال و برنامه‌ریزی‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در گیلان از محل منابع تبصره ۱۸ قانون برنامه بودجه گفت: در مجموع برای پنج هزار و ۲۶۰ نفر ایجاد اشتغال شده است.

۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۲۱:۲۴

استاندار گیلان خبر داد:
ابلاغ اعتبار ۴۰۰ میلیارد تومانی مصوبات سفر دولت به گیلان
سالاری از ابلاغ اعتبار ۴۰۰ میلیارد تومانی مصوبات سفر اخیر دولت به گیلان به دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور طی دو روز آینده، خبر داد.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۰۰:۳۷

رئیس دانشگاه بیرجند:
سرانه دانشجویی دانشگاه های خراسان جنوبی پایین تر از میانگین کشور است
خامسان گفت: سرانه دانشجویان دانشگاه‌های خراسان جنوبی در مقایسه با میانگین کشوری پایین است و حداقل باید به میانگین کشوری نزدیک شود.

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۲۰:۳۰

در ششمین شورای برنامه ریزی و توسعه خراسان جنوبی مطرح شد؛
انتقاد استاندار از نحوه توزیع شهرستانی اعتبارات متوازن
معتمدیان از نحوه توزیع شهرستانی اعتبارات متوازن در سطح خراسان جنوبی انتقاد کرد و گفت: فلسفه اعتبارات توازن کاهش فاصله بین مناطق برخوردار و کم برخوردار است لذا توزیع شهرستانی آن در سطح استان باید کارشناسی باشد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۵

استاندار خراسان جنوبی:
طرح انتقال آب کلید توسعه استان/ خراسان جنوبی به مرکز تولید نرم افزاری بین المللی تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی به دانشگاه بیرجند ماموریت داد تا با همفکری استادان و نخبگان در این عرصه پیشگام شوند و خراسان جنوبی را به مرکز تولید نرم افزارهای بین المللی در کشورهای منطقه تبدیل و شرکت آی تی راه اندازی شود.

۱۳۹۷/۳/۶ - ۰۶:۳۸

استاندار گلستان:
اجرای ۳۰۰ میلیارد تومان پروژه در بندرخشک/ تهیه نقشه ها تا هفته آینده
خبرگزاری شبستان: استاندار گلستان گفت: در حال حاضر حدود ۳۰۰ میلیارد تومان پروژه در بندرخشک اینچه برون در دست اجرا قرار دارد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۸

استاندار خراسان جنوبی خطاب به مدیران استان:
کت‌ سیاسی را پشت در جلسات آویزان کنید!/ بیرجند و قاین باید در لیست مناطق کمتر توسعه یافته قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بیرجند و قاین باید جزو شهرهای کمتر توسعه یافته کشور محسوب شود، افزود: این دو شهر باید مانند سابق جزو مناطق محروم کشور محسوب شود تا از ۱۷ امتیاز قانون مناطق کمتر توسعه یافته برخوردار شود.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۴:۰۶

استاندار خراسان جنوبی:
لزوم واگذاری طرح‌های نیمه تمام به بخش خصوصی/ ۲۰درصد از منابع اعتباری صرف اشتغال و سرمایه گذاری می شود
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه در واگذاری طرح های نیمه تمام به بخش خصوصی استان وضعیت خوبی نداشته است، گفت: ۲۰ درصد از منابع اعتباری استان( در قالب کمک های فنی و اعتباری) صرف امورات مربوط به اشتغال و سرمایه گذاری می‌شود.

۱۳۹۶/۳/۱۱ - ۱۶:۰۴

شورای برنامه ریزی و توسعه با حضور «دکتر نوبخت»
جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه خراسان شمالی، با حضور دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در بجنورد برگزار شد. در این جلسه از خدمات حسن نادری تقدیر و مجید پورعیسی به عنوان رئیس جدید سازمان برنامه و بودجه استان معرفی شد.

۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۶:۵۸

استاندار خراسان شمالی تأکید کرد:
دستگاه‌های اجرایی برای پرداخت بدهی‌ها از طریق اسناد خزانه تعلل نکنند
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان شمالی گفت: دستگاه‌های اجرایی موظف هستند هرچه سریع تر به منظور بهره مندی از اعتبارات اسناد خزانه، لیست بدهی‌های خود را به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اعلام کنند.

۱۳۹۵/۸/۲۰ - ۲۱:۵۶

نباید اپوزیسیون دولت باشیم
خبرگزاری شبستان: استاندار گلستان گفت: عده ای در بدنه دولت علیه دولت سخن می گویند و تبدیل به اپوزیسیون شده اند که این مسئله پذیرفتنی نیست.

۱۳۹۵/۵/۲۳ - ۱۴:۱۲

استاندار خراسان جنوبی:
اولویت با پروژه های عمرانی نیمه تمام/ کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی به استان سفر می کنند
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی اولویت امسال را با اتمام پروژه‌های عمرانی نیمه تمام دانست و گفت: پایه اعتبارات هزینه‌ای استان ضعیف است و بخش زیادی از این اعتبارات صرف پرداخت حقوق بیش از یک سوم از نیروهای کارگری شاغل دردستگاه اجرایی می‌‌شود.

۱۳۹۵/۵/۳ - ۰۸:۲۶

در شورای برنامه‌ریزی و توسعه خراسان جنوبی:
آمار نرخ بيکاري استان مستند نيست/ شاخص های توزیع اعتبارات در رفع محرومیت‌ بي تاثير است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستانهای فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس  گفت: آمار ارائه شده برای نرخ بیکاری استان را مستند نمی بینم اگر واقعاً نرخ بیکاری فردوس ۵ درصد یا بشرویه ۴ درصد باشد، من همه چیز را رها می کنم!

۱۳۹۵/۴/۸ - ۱۵:۴۵

خدمتگزار اعلام کرد:
اختصاص ۳۱۸ میلیارد تومان اعتبار به خراسان جنوبی
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی گفت: اعتبارات اعلام شده برای استان در سال جاری ۱۵۴ میلیارد تومان اعتبار تملک دارایی و ۱۶۴ میلیارد تومان اعتبار هزینه ای است.

۱۳۹۵/۴/۸ - ۱۲:۵۶

برنامه محور از حضور زنان در توسعه استان استفاده شود
خبرگزاری شبستان: استاندار گيلان با تاکید بر اینکه باید برنامه محور از حضور زنان در توسعه استان استفاده شود، گفت: استان گيلان می تواند در این بخش به عنوان استان معين در کشور مطرح شود.

۱۳۹۵/۲/۱۱ - ۲۱:۰۰

نقد معاون استاندار گلستان نسبت به شیوه نامه پیشنهادی اقتصاد مقاومتی:
بخش غیردولتی در این شیوه نامه دیده نشده است
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان گفت: اقتصاد مقاومتی یک بحث صرفا دولتی نیست و مربوط به جامعه است اما در شیوه نامه پیشنهادی بخش غیردولتی نادیده گرفته شده و یا ضعیف دیده شده است.

۱۳۹۵/۲/۴ - ۱۳:۴۶

استاندار گلستان:
تدوین برش استانی اقتصاد مقاومتی از سوی دستگاه های اجرایی
خبرگزاری شبستان: استاندار گلستان گفت: باید برش استانی اقتصاد مقاومتی از سوی دستگاه های اجرایی متناسب با مسئولیت و وظایف آن دستگاه، تهیه شود.

۱۳۹۵/۲/۴ - ۱۳:۰۹