خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٦ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خیرین مدرسه ساز
هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان مرکزی در اراک برگزار شد
خبرگزاری شبستان: هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان مرکزی (۳۱ اردیبهشت) در محل کانون فرهنگی تربیتی امام علی (ع) شهر اراک برگزار شد.

۱۳۹۴/۲/۳۱ - ۱۶:۵۲

تاکید قرآن کریم بر علم آموری و فراگیری علم و دانش
خبرگزاری شبستان: معاون سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور گفت: قرآن کریم در آیات و روایات فراوانی بر علم آموزی و فراگیری علم و دانش تاکید فراوان کرده است.

۱۳۹۴/۲/۳۱ - ۱۶:۳۱

مشاور وزیر آموزش و پرورش:
وجود ۷۵۰ هزار بازنشسته فرهنگی در کشور/احداث مدرسه باعث رشد اخلاقی دانش آموزان خواهد شد
خبرگزاری شبستان: مشاور وزیر آموزش و پرورش، از وجود ۷۵۰ هزار بازنشسته فرهنگی در وزارتخانه آموزش و پرورش خبرداد و گفت: این قشر از جامعه از خیرین مدرسه ساز به شمار می روند.

۱۳۹۴/۲/۳۱ - ۱۵:۵۲

کرمانشاه، میزبان هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرکل سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمانشاه، اظهار کرد: مهمترین رویکرد هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در کرمانشاه، گسترش عدالت آموزشی است.

۱۳۹۴/۲/۳۱ - ۱۰:۴۴

۱۳ هزار کلاس درس در همدان نیازمند تجهیز و تعمیر است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی مدارس استان همدان گفت: در سطح استان بیش از ۱۳ هزار کلاس درس داریم که آنها نیازمند تجهیز و تعمیر، مقاوم سازی و استاندارد سازی سیستم های گرمایشی هستند.

۱۳۹۴/۲/۳۰ - ۱۰:۱۳

کمک ۷۰ میلیارد تومانی خیران همدانی به مدارس
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی مدارس استان همدان گفت: تا پایان سال گذشته ۷۰ میلیارد تومان به همت خیرین، در زمینه مدرسه سازی و تجهیز مدارس محقق شده است.

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۳:۴۳

۶۳ مدرسه شهرستان دلفان نیازمند بازسازی است
خبرگزاری شبستان: مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلفان، از نیاز ۶۳ مدرسه و آموزشگاه این استان به تعمیر و بازسازی خبرداد.

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۳:۲۹

خیرین مدرسه ساز خشت فرهنگ ، علم ، ادب و دانایی را پایه گذاری می کنند
خبرگزاری شبستان: خیرین مدرسه ساز افرادی هستند که با فعالیت خیرخواهانه خشت فرهنگ، علم، ادب و دانایی را در جامعه پایه گذاری می کنند.

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۲:۴۸

فضای آموزشی از ارکان اصلی تعلیم و تربیت موفق است
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه آموزش و پرورش لرستان، فضای آموزشی را از ارکان تعلیم و تربیت خواند و گفت: رفع مشکلات و معایت مدارس نیازمند همکاری خیران است.

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۲:۱۷

آغاز ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد از اول خرداد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل امور شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پرورش گفت: ثبت نام مدارس شاهد برای اولین بار اینترنتی شده است و از اول خرداد و تا پانزدهم ادامه دارد.

۱۳۹۴/۲/۲۷ - ۱۳:۱۴

پنج هزار مدرسه در کشور در انتظار اعتبارات دولتی و کمک های خیرین است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر فنی و تحقیقات سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور از وجود پنج هزار پروژه مدرسه سازی نیمه تمام در کشور خبر داد و گفت: بین سه هزار و ۵۰۰ تا چهار هزار باب از این مدارس قابلیت واگذاری به خیران یا تامین اعتبار از سوی این قشر را دارد.

۱۳۹۴/۲/۲۳ - ۱۰:۳۸

مدارس باید محیط امنی برای تربیت آینده سازان کشور باشد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه دانش آموزان امروز آینده سازان فردا هستند، گفت: باید محیط مدارس برای تولید و تربیت آینده سازان امن باشد.

۱۳۹۴/۲/۲۲ - ۱۴:۱۳

احداث ۳۰ مدرسه آموزش و پرورش ناحیه دو همدان توسط خیرین مدرسه ساز
خبرگزاری شبستان: مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو همدان گفت: آموزش و پرورش ناحیه دو همدان دارای ۲۵۱ مدرسه می باشد که از این تعداد ۳۰مدرسه توسط خیرین مدرسه ساز احداث شده است.

۱۳۹۴/۲/۲۱ - ۱۴:۰۷

حافظی اعلام کرد:
اتمام یک هزار و ۵۰۰ پروژه توسط خیرین مدرسه ساز در کشور
خبرگزاری شبستان: رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور گفت: با توجه به اینکه ۶ هزار و ۸۰۰ پروژه نیمه تمام دولتی در کشور وجود دارد، تا کنون توانسته ایم یک هزار و ۵۰۰ پروژه با کمک خیرین به اتمام برسانیم.

۱۳۹۴/۲/۲۰ - ۱۷:۳۸

کمک ۱۴ میلیاردی استانداری گلستان در امر مدرسه سازی
خبرگزاری شبستان: استاندار گلستان گفت: سال گذشته مبلغ ۱۴ میلیارد تومان از محل بند الف تبصره ۲۲ ماده ۱۸۰ توسط استانداری گلستان برای امر مدرسه سازی کمک شد که امید است این روند در سال جاری هم تقویت شود.

۱۳۹۴/۲/۲۰ - ۱۷:۳۷

۲۰ درصد مدارس کشور توسط خیرین و مشارکت های مردمی ساخته می شود
خبرگزاری شبستان: معاون فنی و نظارت نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، گفت: ۲۰ درصد مدارس کشور توسط خیرین و مشارکت های مردمی ساخته می شود که برای فرهنگ سازی آن نیز باید تلاش جدی و مستمری انجام شود.

۱۳۹۴/۲/۲۰ - ۱۴:۲۲

نوسازی مدارس بازوی عمرانی آموزش و پرورش است
خبرگزاری شبستان: معاون عمرانی استاندار اردبیل، گفت: نوسازی مدارس بازوی عمرانی آموزش و پرورش است و نیازهای اعلامی آموزش و پرورش توسط نوسازی مدارس اجرایی می شود.

۱۳۹۴/۲/۲۰ - ۱۳:۳۰

در سال ۹۴؛
۹۵ کلاس درس در قالب ۱۹ پروژه به آموزش و پرورش تحول خواهیم داد
خبرگزاری شبستان: رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل، گفت: ۹۵ کلاس درس در قالب ۱۹ پروژه توسط مجمع خیرین مدرسه ساز در سال ۹۴ تکمیل و به آموزش و پرورش تحول داده خواهد شد.

۱۳۹۴/۲/۲۰ - ۱۳:۰۰

آئین تکریم و معارفه مدیران کل تجهیز و نوسازی مدارس استان اردبیل برگزار شد
خبرگزاری شبستان: آئین تکریم و معارفه مدیران کل تجهیز و نوسازی مدارس استان اردبیل با حضور معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور و معاون عمرانی استاندار اردبیل در خانه معلم برگزار شد.

۱۳۹۴/۲/۲۰ - ۱۲:۲۹

مديركل آموزش و پرورش مازندران خبر داد:
برنامه توسعه مهارت آموزي دانش آموزان در مازندران تدوين شد/ فعاليت بيش از ۲۰۰مدرسه زير ۱۵نفر
خبرگزاري شبستان: مديركل آموزش و پرورش مازندران از برنامه‎ریزی برای توسعه هنرستان‎های فنی‌و‌حرفه‎ای جهت افزايش مهارت آموزي دانش آموزان اين استان خبر داد.

۱۳۹۴/۲/۱۴ - ۱۳:۳۴