خبرگزاری شبستان

شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

السبت ٢٢ ذو الحجّة ١٤٤٠

Saturday, August 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خیرین مدرسه ساز
میزان مشارکت بانوان همدانی در مدرسه سازی ۲۷ درصد است
خبرگزاری شبستان:عضو شورای خیرین بانوان مدرسه ساز استان همدان اظهار کرد: میزان مشارکت بانوان در مدرسه سازی ۲۷ درصد است و این بانوان در ۲۷ پروژه نیز همکاری داشتند.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۸:۴۵

۷۰ هزار کلاس درس فرسوده در کشور بازسازی شد
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت های مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: عزم نظام برای توسعه فضاهای آموزشی بسیار جدی است و تنها در ۱۲ سال گذشته حدود ۷۰ هزار کلاس درصد فرسوده تخریب و بازسازی شده است.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۳:۵۳

اهتمام ایلامی ها در امر مدرسه سازی ستودنی است
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام توجه ویژه مردم این استان و بویژه افراد خیر و نیکوکار در امر مدرسه سازی را شایسته تمجید دانست.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۳:۵۰

احداث ۳۰ واحد آموزشی خیرساز در شهرستان کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: فرماندار کرمانشاه، گفت: باهمت خیرین مدرسه ساز، نوسازی و تجهیز مدارس و مدیریت های آموزشی، ۳۰ واحد آموزشی در شهرستان کرمانشاه آماده بهره برداری یا در دست اقدام است.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۱:۳۰

باقیات و صالحات در گرو کار خیر برای رضای خدا است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رودسر با بیان اینکه هر کار خیر سبب باقیات و صالحات می‌شود، افزود: باید به کارهای خیر دل ببندیم تا بعد از ماهم باقی بماند.

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۸:۴۶

جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ‌ساز در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس چهارمحال و بختیاری از برگزاری بیستمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز استان با حضور مسئولان استانی خبر داد و گفت: این جشنواره ۱ اردیبهشت سال جاری با حضور ۳۵۰ خیر کشوری در شهرکرد برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۰۸:۱۲

۸ اردیبهشت؛
بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در خراسان جنوبی برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی از برگزاری بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان در ۸ اردیبهشت ۹۷ خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۸

سرمایه گذاری در حوزه آموزش و پرورش برگشت پذیر است
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان شمالی گفت: سرمایه گذاری در حوزه آموزش و پرورش برگشت پذیر است به طوری که باید فروش محصول تولیدی آموزش و پرورش به بقیه دستگاه ها به اجرا گذاشته شود.

۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۶

نوسازی و ساخت مدارس با کمک خیرین مدرسه ساز در استان مرکزی روند مطلوبی دارد
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: نوسازی و ساخت مدارس با کمک خیرین مدرسه ساز در استان مرکزی روند مطلوبی دارد،

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۱۷

۳۰ درصد مدارس کشور توسط خیرین ساخته شده است
خبرگزاری شبستان:وزیر آموزش و پرورش گفت: از ۱۰۰ هزار مدرسه موجود در کشور ۳۰ هزار مدرسه را خیرین ساخته‌اند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۲:۰۸

رییس سازمان مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد:
صرف درآمد شورا آموزش و پرورش برای توسعه و ساخت مدارس
خبرگزاری شبستان:رییس سازمان مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: درآمدهایی که از محل قوانین شوراهای آموزش و پرورش به دست می‌آید در گام نخست به توسعه، تجهیز و ساخت مدارس اختصاص می‌یابد.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۰۹:۱۷

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان:
احداث ۴۹۶ پروژه آموزشی با مشارکت خیرین در استان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان گفت: از سال ۷۸ تاکنون ۴۹۶ پروژه آموزشی با داشتن یک هزار و ۸۶۰ کلاس درس توسط خیرین در استان احداث شده است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۰:۲۶

بهره برداری هنرستان فنی و حرفه ای خیر ساز در اشترینان
خبرگزاری شبستان: هنرستای فنی و حرفه ای به همت خیران در شهراشترینان استان لرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۳:۲۱

اجرای ۲۳ پروژه بنیاد برکت در استان همدان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی مدارس استان همدان با بیان اینکه ۳۴ طرح بنیاد برکت به بهره برداری رسیده است، اظهار کرد: ۲۳ پروژه بنیاد برکت در حال اجرا است.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۲:۰۷

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم:
واگذاری ۳۶ قطعه زمین برای احداث مدرسه در پردیسان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان قم گفت: در پردیسان با توجه به لزوم تاسیس مدارس بیشتر، آموزش و پرورش برنامه ریزی های لازم را انجام داده که ۳۶ قطعه زمین آموزشی برای ساخت مدرسه در اختیار این اداره کل قرار داده شده است.

۱۳۹۶/۹/۶ - ۱۴:۱۰

نیمی از مدارس افتتاح شده مهر امسال خیرساز بودند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل مشارکت های مردمی و نهادهای سازمان نوسازی، توسعه و تهجیز مدارس کشور با اشاره به اینکه٥٠ درصد‏ از مدارسی كه مهر ماه جاری بهره برداري شد خيرساز بوده گفت: نزدیک به ۲۰ سال است که از کمک خیرین مدرسه ساز استفاده می کنیم .

۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۰:۰۲

معاون اول رییس جمهور:
میزان فعالیت خیرین مدرسه ساز تقریبا با دولت برابری می کند
خبرگزاری شبستان: جهانگیری با اشاره به اینکه با همت و تلاش خيرين بخش زيادي از مشكلات كشور مرتفع شده است، گفت: ميزان فعاليت خيرين مدرسه ساز با اقدامات دولت برابري مي كند.

۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۰۷:۱۷

فضاهای آموزشی استان سمنان افزایش یافت
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان به آخرین وضعیت پروژه‌های مدرسه‌سازی در این استان اشاره کردوگفت: برای سال تحصیلی جدید ۲۳ هزار و ۳۱۹ متر مربع به فضای آموزش استان سمنان اضافه شده است.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۳:۵۶

۲۰ درصد مدارس کشور خیرساز است
خبرگزاری شبستان: معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش نخستین قدم در راه توسعه و آبادانی جوامع را ساخت مدرسه عنوان کرد و گفت: ۲۰ درصد مدارس کشور به دست خیرین ساخته شده است.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۰۸:۱۷

۱۶۸ کلاس درس خیرساز در لرستان احداث می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان لرستان، گفت: ۱۶۸ کلاس درس در قالب ۵۹ پروژه آموزشی خیر ساز در استان لرستان در حال ساخت است.

۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۴:۲۷