خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸

الجمعة ٢١ ذو الحجّة ١٤٤٠

Friday, August 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خیرین مدرسه ساز
خیرین مدرسه ساز، منادیان علم و دانش هستند
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: خیرینی که زمینه علم آموزی دیگران را فراهم می کنند منادیان علم و دانش هستند.

۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۱:۰۳

مجمع خیرین مدرسه ساز دی ماه برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان از برگزاری مجمع خیرین مدرسه ساز در دی ماه سال جاری خبر داد و گفت: امروز نیازمندیم تا برای رسیدن به ایمنی دانش آموزان، از وجود پتانسیل های بالقوه در جای جای کشورمان استفاده کنیم.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۲۳:۵۶

در گیلان صورت گرفت؛
ساخت ۲۳۴ مدرسه در دولت تدبیر و امید
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان گفت: در دولت یازدهم تعداد ۲۳۴ مدرسه با بیش از هزاران کلاس درس با هزینه‌ای بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان در گیلان احداث شد.

۱۳۹۵/۷/۱۰ - ۱۶:۳۳

مسکن مهر رشت نیازمند ۲۰ مدرسه است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه تجهیز و نوسازی مدارس یکی از ارکان مهم توسعه علم و دانش در جامعه است گفت: مسکن مهر رشت نیازمند بیش از ۲۰ مدرسه در مقاطع مختلف است.

۱۳۹۵/۶/۱۳ - ۱۲:۱۷

مدیر کل آموزش و پرورش یزد؛
ساخت ماهانه یک و نیم مدرسه در سال جاری در استان یزد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل آموزش و پرورش با اشاره به ظرفیت خیرین مدرسه ساز در استان یزد گفت: ما در سال ۹۵ میانگین هر ماه یک و نیم مدرسه ایجاد می کنیم.

۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۰۸:۰۰

مدارس سطح منطقه ۷ تجهیز و تعمیر می شوند
خبرگزاری شبستان:معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۷ از اجرای طرح تجهیز و تعمیر مدارس سطح منطقه تا پایان مرداد ماه خبرداد.

۱۳۹۵/۴/۲۳ - ۱۳:۲۱

فرماندار بیرجند: 
فرهنگ خیرخواهی در مدارس به دانش آموازن منتقل شود 
خبرگزاری شبستان: فرماندار بیرجند گفت: باید فرهنگ خیرخواهی و کمک به مدرسه سازی به بچه‌ها منتقل شود و این کار با تقدیر از خیرین مدرسه ساز و آن هم در خود مدرسه امکان پذیر است. 

۱۳۹۵/۳/۱۸ - ۱۵:۴۸

۱۴۵ پروژه عمرانی آموزش و پرورش استان اردبیل در حال اجرا است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: فضای ارتباطی آموزش و پرورش استان با سازمان نوسازی یک فضای تعاملی و سازنده است به طوری که هم اکنون ۱۴۵ پروژه عمرانی آموزش و پرورش استان همزمان در حال اجرا است.

۱۳۹۵/۳/۱۲ - ۱۳:۴۶

مدارس غیردولتی در استان کرمانشاه جایگاه مطلوبی ندارند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، با نامطلوب خواندن توزیع مدارس غیردولتی در استان کرمانشاه، گفت: بیشتر مدارس در شهر کرمانشاه قرار داشته و در منطقه ای مانند اورامانات مدرسه غیردولتی وجود ندارد.

۱۳۹۵/۳/۱۰ - ۱۰:۵۰

کمک چهار میلیارد تومانی خیرین مدرسه ساز در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه، گفت: ۲۱ پروژه نیمه تمام مدرسه سازی در استان کرمانشاه وجود دارد که در ۱۰ پروژه آن در دست تکمیل است و مابقی نیز امیدواریم به همت خیرین به بهره برداری برسد.

۱۳۹۵/۳/۹ - ۱۵:۰۲

همکاری بیش از ۶۰۰ هزار خیر مدرسه ساز در کل کشور
خبرگزاری شبستان:رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور از همکاری بیش از ۶۰۰ هزار خیر مدرسه ساز در کل کشور خبرداد.

۱۳۹۵/۳/۷ - ۱۸:۲۸

هزاران خیر مدرسه ساز بنیان کار علمی کشور را تقویت کنند
خبرگزاری شبستان:وزیر آموزش و پرورش گفت: هزاران خیر مدرسه ساز از تبار مخلصان نیکوکاری است که عمری را برای احداث مدارس گذرانده اند تا بنیان کار علمی کشور را تقویت کنند

۱۳۹۵/۳/۷ - ۱۷:۵۸

درخواست استاندار از خیران مدرسه ساز برای کمک به دولت در تکمیل پروژه ها
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان شمالی از خیران مدرسه ساز خواست برای تکمیل پروژه های آموزشی، کمک کار دولت شوند.

۱۳۹۵/۳/۵ - ۱۶:۲۸

فردا؛
هیجدهمین جشنواره استانی خیرین مدرسه ساز در زاهدان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: هیجدهمین جشنواره استانی خیرین مدرسه ساز با حضور خیرین و نیکوکاران و جمعی از مسئولان اجرایی در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می شود.

۱۳۹۵/۳/۴ - ۱۵:۵۲

مجمع خیران زیارت در آینده نزدیک تاسیس خواهد شد
خبرگزاری شبستان:معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از راه‌اندازی مجمع استانی خیران زیارت در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

۱۳۹۵/۳/۱ - ۱۲:۰۶

تا پایان امسال صورت می گیرد؛
تکمیل هشت طرح مدرسه سازی در کرمانشاه با مشارکت خیرین
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمانشاه، گفت: چنانچه خیرین مشارکت ۳۰ درصدی در تأمین هزینه تکمیل مدارس را داشته باشند مدرسه به نام خیر ثبت خواهد شد.

۱۳۹۵/۲/۳۱ - ۱۲:۰۷

احداث ۲۸۸ مدرسه توسط خیرین مدرسه ساز در همدان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعمیر، تجهیز و نوسازی مدارس استان همدان، از احداث ۲۸۸مدرسه با یک هزار و ۳۸۸ کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز در استان همدان خبرداد.

۱۳۹۵/۲/۲۷ - ۱۲:۵۹

خیرین مدرسه ساز بسترساز توسعه علمی کشور/خیرین ۱۸ هزار مدرسه احداث کردند
خبرگزاری شبستان: معاون نوسازی مدارس کشور با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز بسترساز توسعه علمی کشور هستند گفت: خیرین مدرسه ساز بعد از انقلاب ۱۸ هزار مدرسه در سراسر کشور احداث کرده اند.

۱۳۹۵/۲/۲۵ - ۱۶:۴۷

مقاوم سازی ۱۱۰۰ کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز در گیلان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی گیلان اظهار کرد: سال گذشته یک هزار و ۱۰۰کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز در گیلان مقاوم سازی شده که ۲۰درصد کل کلاس های ساخته شده در استان است.

۱۳۹۵/۲/۲۵ - ۱۲:۴۳

خیرین مدرسه ساز۲۴۷ مدرسه در گیلان احداث کرده اند
خبرگزاری شبستان: رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز گیلان با بیان اینکه ۵۳۲خیر مدرسه ساز در گیلان شناسایی شده است گفت:تاکنون ۲۴۷مدرسه توسط خیرین مدرسه ساز در احداث شده است.

۱۳۹۵/۲/۲۵ - ۱۲:۰۹