خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٩ ذو الحجّة ١٤٤٠

Wednesday, August 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خیرین مدرسه ساز
در آذربایجان غربی؛
اشتغال به تحصیل ۶۰ هزار دانش آموز در مدارس خیرین ساز
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز آذربایجان غربی، ضمن قدردانی از مشارکت های خیرین در امر مدرسه سازی، گفت: در حال حاضر ۶۰ هزار دانش آموز استان در مدارسی که توسط خیرین احداث شدند مشغول به تحصیل هستند.

۱۳۹۵/۲/۲۲ - ۱۶:۲۸

احداث ۴۲۵ کلاس درس با مشارکت خیرین در آذربایجان غربی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل تجهیز و نوسازی مدارس آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر ۷۷ مدرسه با ۴۲۵ کلاس درس با مشارکت خیرین در استان در حال احداث است که این امر نشان از توجه بی نظیر خیرین به امر مدرسه سازی می باشد.

۱۳۹۵/۲/۲۲ - ۱۶:۲۸

به همت خیرین مدرسه ساز خدمات شایسته ای در مناطق محروم ارائه شده است
خبرگزاری شبستان: مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ اهواز، با اشاره به نقش خیرین مدرسه ساز اظهار داشت: تاکنون به همت خیرین مدرسه ساز خدمات شایسته ای در مناطق محروم خوزستان ارائه شده است.

۱۳۹۵/۲/۲۰ - ۱۹:۱۶

مشارکت خیرین مدرسه ساز در توسعه مدرسه سازی استان بسیار ستودنی است
خبرگزاری شبستان: سرپرست نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: مشارکت خیرین مدرسه ساز در توسعه مدرسه سازی استان بسیار ستودنی است و تاکنون بیش از ۲۰ پروژه مدرسه سازی با ۸۰ کلاس درس سال گذشته در استان اردبیل احداث و به بهره برداری رسید.

۱۳۹۵/۲/۲۰ - ۱۵:۵۴

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور؛
بیش از ۳۰ درصد از مدارس کل کشور باید ایمن‌سازی شود
خبرگزاری شبستان: رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با اشاره به اهمیت حضور خیرین مدرسه ساز گفت: بیش از ۳۰ درصد از مدارس کل کشور باید ایمن‌سازی شود.

۱۳۹۵/۲/۱۵ - ۱۵:۰۰

جشنواره خیرین مدرسه ساز لرستان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز لرستان از برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز این استان در خرم آباد خبرداد.

۱۳۹۵/۲/۷ - ۱۴:۳۶

ساخت ۶ مدرسه توسط خیرین بهاری
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بهار در هجدهمین جشنواره ی خیرین مدرسه ساز شهرستان بهارگفت: ظرفیت عظیم خیرین زمینه‌ساز افزایش زیرساخت‌های آموزشی و بالطبع ارتقای کیفیت آموزش در سطح جامعه  را به دنبال دارد.

۱۳۹۵/۲/۵ - ۱۴:۲۲

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو قزوین:
احداث ۲۲ واحد آموزشی ناحیه دو قزوین توسط خیران
خبرگزاری شبستان:مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو قزوین گفت: در حال حاضر ۲۲ واحد آموزشی ناحیه دو قزوین توسط خیرین ساخته شده که ۶ هزار و ۱۱۳ دانش آموز در این مدارس مشغول به تحصیل هستند.

۱۳۹۵/۱/۳۰ - ۱۶:۵۱

مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین:
خیرین مدرسه ساز سرمایه های آموزش و پرورش هستند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: خیرین مدرسه ساز بازوان توانمند و سرمایه های ارزشمند آموزش و پرورش هستند.

۱۳۹۵/۱/۳۰ - ۱۶:۵۰

در مجمع سالانه خیرین مدرسه ساز؛
تجلیل از خیرین مدرسه ساز بخش بیستون
خبرگزاری شبستان: فرماندار هرسین، با اشاره به فعالیت پنج مدرسه فرسوده و ۱۵ کلاس درس کانکسی در بخش بیستون، خواستار مشارکت خیرین برای کمک به ساخت فضای آموزشی مورد نیاز برای دانش آموزان این منطقه شد.

۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۷:۰۰

 هجدهمین دوره جشنواره خیران مدرسه‎ساز در استان همدان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تجهیز، توسعه و نوسازی مدارس استان همدان، از ساخت و تحویل ۲۹ مدرسه با ۱۵۰ کلاس درس در مناطق محروم استان همدان توسط بنیاد خیریه برکت خبرداد.

۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۱۲:۴۹

بیش از ۲۵ هزار متر مربع به مساحت فضاهای آموزشی استان ایلام اضافه شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام، گفت: از ابتدای امسال تاکنون با بهره برداری از چندین مدرسه ۲۵ هزار و ۲۴۲ مترمربع به مساحت فضاهای آموزشی این استان افزوده شده است.

۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۶

کمک ۲۸ میلیارد ریالی خیرین برای ساخت مدرسه در ایلام
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس ایلام، گفت: خیرین نیکوکار امسال بیش از ۲۸ میلیارد و ۱۳۴ میلیون ریال برای کمک به مدرسه سازی در این استان اختصاص دادند.

۱۳۹۴/۱۱/۳ - ۱۶:۳۵

برگزاری پنجمین همایش خیرین مدرسه ساز منطقه رضویه در مشهد
خبرگزاری شبستان:پنجمین همایش خیرین مدرسه ساز منطقه رضویه مشهد در شهر رضویه با حضور جمعی از خیرین نیک اندیش و مسئولین آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار شد.

۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۴

نشان اقتدار دولت مدرسه است
خبرگزاری شبستان:مدیر کل اداره آموزش و پرورش استان خراسان رضوی در پنجمین همایش خیرین مدرسه ساز منطقه رضویه گفت:نشان اقتدار دولت مدرسه است.

۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۲

ساخت ۲۳۱ مدرسه در ایلام با کمک خیرین مدرسه ساز
خبرگزاری شبستان: رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز ایلام، گفت: از بدو تاسیس این مجمع در استان با کمک افراد خیر و نیکوکار ۲۳۱ مدرسه ساخته شده است.

۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۱۷:۱۲

خیرین ۴۴۰ مدرسه در استان بوشهر ساخته‌اند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر گفت: خیرین تاکنون ۴۴۰ مدرسه در استان بوشهر ساخته‌اند.

۱۳۹۴/۱۰/۳ - ۱۴:۱۶

جلب مشارکت خیرین رویکرد مجمع خیرین مدرسه ساز لرستان است
خبرگزاری شبستان: رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان لرستان، گفت: جلب مشارکت خیرین در جهت توسعه فضای آموزشی استان و رفع محرومیت از مهم ترین رویکردهای مجمع خیرین مدرسه ساز است.

۱۳۹۴/۹/۸ - ۱۴:۳۴

تحقق ۶۳ درصدی تعهد خیرین مدرسه ساز همدان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان همدان، از تحقق تعهدات ۶۳ درصدی خیرین مدرسه ساز این استان طی سال جاری خبرداد.

۱۳۹۴/۹/۷ - ۱۰:۴۲

جذب مشارکت های مردمی یکی از سیاست های کلان آموزش و پرورش
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه دولت تدبیر و امید اعتبارات مناسبی جهت نو سازی مدارس اختصاص داده است بر لزوم جذب مشارکت های مردمی که یکی از سیاست های کلان آموزش و پرورش است تأکید کرد.

۱۳۹۴/۹/۵ - ۰۹:۳۵