خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٢ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه زنان در دفاع مقدس
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری
صبر و مقاومت زنان دردوران دفاع مقدس ستودنی است
سعدی اوحدی گفت: صبر و مقاومت زنان در دوران جنگ تحمیلی ستودنی بود. برخی از این زنان مثل « معصومه آباد» ، « فاطمه ناهیدی» به چنان اسطوره هایی تبدیل شدند که سربازان بعثی آرزویشان بود با آنها هم کلام شوند و از آنها درس بگیرند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۷

معاون فرهنگی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در گفت و گو با شبستان:
حضور زنان در دفاع مقدس همه جانبه بود
خبرگزاری شبستان: دکتر بروجردی با بیان اینکه هنوز جای کار زیادی در پرداختن به نقش زنان در دفاع مقدس در قالب های هنری وجود دارد، گفت: تلاش ها و ایثارگری های زنان در دفاع مقدس باید در کتاب های درسی گنجانده شود.

۱۳۹۵/۷/۵ - ۰۸:۵۰

مشاور استاندار خوزستان در امور بانوان:
به نقش زنان در دوران دفاع مقدس به صورت ویژه پرداخته شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان، با تاکید بر تبیین نقش زنان در دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: باید بتوانیم در قالب بانک اطلاعاتی سوابق زنان در جنگ تحمیلی را جمع آوری و معرفی کنیم.

۱۳۹۴/۶/۱۷ - ۱۸:۰۸

غربی ها می خواهند با ایجاد رفاه طلبی، روحیه عاشورایی و عدالت طلبی را از ملت ایران بگیرند
خبرگزاری شبستان: فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب و غرب کشور، رمز پیروزی ملت ایران را داشتن روحیه عاشورایی و جهادی دانست و اظهار داشت: امروز نظریه پردازان در حال فعالیت هستند تا با ایجاد رفاه طلبی، این روحیه را از ما بگیرند.

۱۳۹۳/۷/۵ - ۱۷:۴۶