خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

الأحد ١٠ ربيع الأوّل ١٤٤٣

Sunday, October 17, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه انقلابی گری
نماینده ولی فقیه درمازندران؛
تلاش برای تحقق مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح از اوجب واجبات است
حجت الاسلام محمدی لائینی با بیان اینکه مسئله انتخابات با امنیت ملی ایران اسلامی کاملا مرتبط است، گفت: معتقدم با توجه به دسیسه های دشمنان انقلاب اسلامی، شرکت در انتخابات و تلاش برای تحقق مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح اوجب واجبات است.

۱۴۰۰/۳/۱۷ - ۱۲:۳۳

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک:
مدیریت فضای مجازی یکی از نیازهای امروز جامعه است
حجت‌الاسلام بهرامیان با اشاره به اینکه مدیریت فضای مجازی یکی از نیازهای امروز جامعه است گفت: فضای مجازی نیازمند مدیریت انقلابی و جهادی است که رهبر معظم انقلاب نیز بر این موضوع تاکید دارند.

۱۴۰۰/۱/۲۸ - ۰۰:۲۲

امام جمعه تبریز:
ملاک دینداری و انقلابی گری جوانان؛ تیپ و نوع پوشش آنان نیست
آل هاشم گفت: ملاک دینداری و انقلابی گری جوانان؛ تیپ و نوع پوشش آنان نیست، جوانان ما از نسل همان مردمانی هستند که جنگ تحمیلی را مدیریت کردند.

۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۰:۱۵

نماینده ولی فقیه در لرستان:
دانشگاه باید مرکز تدین و انقلابی گری باشد
حجت الاسلام شاهرخی با بیان اهمیت فضای تدین در دانشگاه ها، گفت: باید مدبرانه و خردمندانه فضای انقلابی گری و تدین در دانشگاه ها فراهم شود.

۱۳۹۹/۸/۲۱ - ۱۲:۲۶

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان:
هیچ فراز و فرودی در آرمان های انقلاب اسلامی وجود ندارد
​حجت الاسلام احمدی با بیان اینکه در اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی هیچ فراز و فرودی وجود ندارد، گفت: اهداف انقلاب اسلامی باید در تصمیم گیری ها به عنوان یک اصل مدنظر قرار گیرد.

۱۳۹۹/۵/۲۸ - ۱۲:۵۰

فرمانده سپاه کربلای مازندران تأکید کرد:
لزوم اقامه عزای حسینی با رعایت کامل بهداشت/ هم‌افزایی رسانه‌ها برای پیشرفت کشور ضروری است
مسلمی بابیان اینکه رسانه در عمل باید منتسب به انقلاب باشد و در حوزه انقلابی گری ورود پیدا کند، گفت: رسانه‌ها با افزایی و همگرایی برای توسعه و پیشرفت کشور قلم بزنند.

۱۳۹۹/۵/۲۵ - ۱۸:۴۰

نماینده ولی‌فقیه در مازندران:
زمینه نقش‌آفرینی طلاب خواهر در جامعه فراهم شود
حجت الاسلام محمدی لائینی گفت: نقش اجتماعی دانش‌آموختگان مدارس علمیه خواهران بسیار مهم است، به همین خاطر باید زمینه نقش‌آفرینی طلاب در جامعه فراهم شود.

۱۳۹۹/۴/۲۸ - ۱۲:۵۲

امام جمعه شهرکرد:
ضرورت تقویت روحیه انقلابی‌گری در گام دوم انقلاب
حجت الاسلام نکونام گفت: در گام دوم انقلاب قرار داریم و برای تحقق اهداف تمدن اسلامی ضروری است تا روحیه انقلابی‌گری را در جامعه تقویت کنیم.

۱۳۹۹/۳/۱۶ - ۱۵:۲۳

رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی:
انقلابی گری میراث سرخ قباهای شهیدان است
محمدیان گفت: مجلس دوره یازدهم از امروز کار خود را آغاز کرد اما حضرات که با شعار انقلابی گری به صندلی های سبز رسیده اند توجه کنند که انقلابی گری میراث سرخ قباهای شهید است و مباد که به نام پر شکوه آنان به قدرت رسیم و در عمل، با شهدا هم مسیر نباشیم.

۱۳۹۹/۳/۷ - ۱۶:۲۰

شبستان بررسی می کند
شاخص های انقلابی گری را باید در نوجوانان نهادینه کرد
نقطه شروع ایجاد فرهنگ انقلاب نسل نوجوان و نونهال است، به طور قطع این مقطع سنی مناسب ترین رده را برای شاکله سازی و نهادینه کردن یک فرهنگ است که می تواند با کمترین هزینه و بهترین نتیجه اهداف فرهنگ انقلابی را دنبال کند.

۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۹

امام جمعه گرگان:
کشورهای اسلامی با سند ۲۰۳۰ مخالفت کنند
​آیت‌الله نورمفیدی سند ۲۰۳۰ را مخالف تمدن اسلامی دانست و گفت: کشورهای اسلامی باید با سند ۲۰۳۰ مخالفت کنند.

۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۱۶:۲۰

رییس سازمان تبلیغات اسلامی:
اخلاق مداری محور فعالیت های فرهنگی / کوتاه آمدن در عرصه انقلابی گری بی معنا است
حجت الاسلام والمسلمین قمی با تاکید بر اینکه در عرصه انقلابی گری کوتاه آمدن بی معنا است، گفت: در فعالیت های فرهنگی اخلاق مداری باید محور قرار بگیرد.

۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۳:۱۲

امام جمعه موقت بجنورد:
مسئولان اگر نگاه ضداستکباری نداشته باشند، انقلاب رو به افول خواهد رفت
امام جمعه موقت بجنورد با اشاره به نگاه ضد استکباری امام و رهبری و مردم و ضرورت داشتن این نگاه در مسئولان و مدیران گفت: مسئولان اگر نگاه ضداستکباری نداشته باشند، انقلاب رو به افول خواهد رفت.

۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۶

برگزاری بیش از ۷۵ برنامه همزمان با دهه فجر توسط سپاه رضوانشهر
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر سپاه ناحیه رضوانشهر بیش از۷۵ ویژه برنامه برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۹

رسانه ها تبلیغ ارزش های دینی و انقلابی گری را سرلوحه کار قرار دهند
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگ کننده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، گفت: رسانه ها باید مبلغ ارزش های دینی، شاخصه های انقلابی گری و ارزش های نظام اسلامی در جامعه باشند.

۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۰۸:۵۰

حجت الاسلام رییسی در اصفهان/
انقلابی گری باید با حرکتی مخلصانه همراه با تعقل تجلی یابد
خبرگزاری شبستان: تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر اینکه انقلابی گری باید با حرکتی مخلصانه همراه با تعقل تجلی یابد، گفت: نهادهای فرهنگی جامعه باید با تعامل با یکدیگر و به منظور حفظ سرمایه های اجتماعی به تبیین مواضع انقلابی گری بپردازند.

۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۲:۴۵

حجت الاسلام پناهیان:
مبنای انقلابی‌گری رسیدن و رساندن دیگران به حیات برتر است
خبرگزاری شبستان:استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه مبنای انقلابی‌گری رسیدن و رساندن دیگران به حیات برتر است، گفت: دینداران باید پرچم دفاع از حیات بشر را در دست بگیرند.

۱۳۹۶/۷/۳ - ۰۹:۰۶

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
راهی جزء قانون عدل برای نجات بشر نیست/ دشمن برای ما تصمیم سازی می کند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه راهی برای نجات بشر جزء قانون عدل نیست، گفت: علمای شایسته و بایسته دین بالاترین قشری هستند که می توانند روشنگری عقلی و شرعی برای مردم در صحنه داشته باشند.

۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۳:۰۹

دکتر ساداتی نژاد
نظام جمهوری اسلامی به معنای خروج از بلوک غرب و تشکیل یک بلوک قدرتمند جدید بود
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ثابت کرد می توان از سیطه غرب و شرق خارج شد و به حیات خود ادامه داد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۲۰:۲۳

عضو هیئت علمی پژوهشکده مطالعات اسلامی در گفت وگو با شبستان(۲):
انقلابی گری تاریخ انقضاء ندارد/محافظه کاری منفعت را قربانی ترس می کند
خبرگزاری شبستان: انقلاب هیچ گاه خاموش نمی شود و در ابتدا، انقلاب در ارکان سیاسی جامعه شگل گرفت اما موج دوم انقلاب، می تواند در حوزه اخلاقیات باشد یا موج دیگر آن، در حوزه تحول در رویکردهای تربیتی.

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۹:۳۳