خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٥ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گلایه کرد:
سهمیه کم خراسان جنوبی برای روحانی مستقر در روستاها
رضایی با بیان اینکه سهمیه استان به لحاظ روحانیون مستقر در روستاها، ۸۵ روحانی است؛ گفت: این سهمیه با توجه به تقاضای شهرستان ها و روستاها، بسیار اندک است.

۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۴:۴۱

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
۳ هزار نفر در مساجد خراسان جنوبی معتکف می شوند
حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه تاکنون سه هزار نفر در مراسم اعتکاف ثبت نام کرده اند، گفت: ثبت نام برای شرکت در مراسم معنوی اعتکاف تا فردا ادامه دارد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۶:۴۶

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
۱۹۲ مسجد خراسان جنوبی پذیرای معتکفان/ نذر اعتکاف برجسته شود
حجت الاسلام رضایی با اشاره اینکه ثبت نام مراسم اعتکاف در خراسان جنوبی از روز ۹ اسفندماه آغاز شده است،گفت: امسال ۱۹۲ مسجد خراسان جنوبی پذیرای معتکفان هستند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۴

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
همایش «طلایه داران فاطمی» در بیرجند برگزار می شود
حجت الاسلام رضایی از برگزاری همایش «طلایه داران فاطمی» در بیرجند خبر داد و گفت: این مراسم با حضور یک هزار نفر از روحانیون، مداحان و اقشار تاثیرگذار همزمان با ۱۱ بهمن در هیات ابوالفضلی بیرجند برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۳:۱۹

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
طعم شیرین دین را به جامعه بچشانیم
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه باید طعم شیرین دین را به جامعه بچشانیم، گفت: جامعه بدون دین آرامشی نخواهد داشت و تبدیل جامعه به جامعه دینی بر عهده علما است.

۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۰:۴۵

۲۸ آبان؛
نشست علمای اهل سنت و شیعه در بیرجند برگزار می شود
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: نشست مشترک علمای شیعه و اهل سنت دوشنبه ۲۸ آبان با سخنرانی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و مسئول دفتر امور اجتماعی و سیاسی حوزه های علمیه در سالن غدیر بیرجند برگزار می شود.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۲:۱۷

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
اساتید حوزه و دانشگاه بیشتر به فرهنگ رضوی بپردازند
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه اساتید حوزه و دانشگاه بیشتر به فرهنگ رضوی بپردازند، گفت: اگر متولیان امر پای کار بیایند خراسان جنوبی می تواند میزبان خوبی برای برگزاری فعالیت های بزرگ فرهنگی باشد.

۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۶:۰۴

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
شورای فرهنگی در هیئت های مذهبی تشکیل شود
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه دشمن برای مقابله با اسلام بسیار فعالیت می کند، گفت: باید از تمام ظرفیت و توان خود استفاده کنیم و شورای فرهنگی را در تمام هیئت های مذهبی شکل دهیم.

۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۰:۰۹

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
انقلاب قرآنی در خراسان جنوبی ایجاد شود
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه نیازمند یک انقلاب قرآنی در استان هستیم، گفت: بسیاری از روستاهای بالای ۱۰۰ خانوار فاقد روحانی مستقر هستند که نیازمند کمک در این حوزه هستیم.

۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۳:۲۵

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
مساجد به حوزه اقتصاد و درمان ورود کنند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه سیاست ما طراحی مسجد طراز اسلامی است، گفت: مساجد باید به حوزه مشاوره، اقتصاد مقاومتی و درمان روح و جسم مردم ورود پیدا کنند.

۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۳:۲۷

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
آسیب‌های اجتماعی خواب راحت را از انسان می‌گیرد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه مقابله و کاهش آسیب‌های اجتماعی نیازمند حرکتی جهادی است، گفت: آسیب‌های اجتماعی خواب راحت را از انسان می‌گیرد.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۳:۱۷

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
شورای فرهنگی در مراکز گردشگری استان تشکیل شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر لزوم تشکیل شورای فرهنگی در مراکز گردشگری استان، گفت: گاهی به دلیل رفتارهای نامناسب مردم گریز گردشگری داریم چرا که مردم توجیه نشده اند که چه رفتاری با گردشگران خارجی داشته باشند.

۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۱:۰۰

امام جمعه اهل سنت بیرجند:
دارندگان اخلاق نیکو محبوب پیامبر اکرم (ص) هستند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اهل سنت بیرجند با اشاره به اینکه اخلاق نیکو از اعمالی است که انسان را به بهشت می برد و نشانه شرافت انسانها است، گفت: کسانی که اخلاق نیک دارند محبوب پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم هستند.

۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۳:۰۲

حجت الاسلام رضایی:
علما اجازه ندهند دشمن چهره اسلام را مخدوش کند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه اگر امروز غافل شویم جهان اسلام به سمت گمراهی خواهد رفت، گفت: علما و روحانیون باید پرچم دین را به دوش بگیرند و اجازه ندهند دشمن، چهره اسلام را مخدوش کند.

۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۲:۵۵

۲۴۷ اثر به دبیرخانه کنگره شعر اهل بیت (ع) در خراسان جنوبی رسید
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری کنگره شعر اهل بیت (علیهم السلام) در استان گفت: ۲۴۷ قطعه شعر از یکصد و ۱۱ شاعر از داخل استان به دبیرخانه کنگره رسیده است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۵

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
«مبلغان» تداوم دهنده مکتب سید الشهدا علیه السلام هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه تداوم‌دهنده مکتب سید‌الشهدا علیه السلام «مبلغان» هستند، افزود: از ظرفیت‌های ماه محرم برای تربیت معنوی جوانان و نهادینه کردن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر استفاده شود.

۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۲:۵۲

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
حمایت از مساجد برنامه محور باشد/ باید مسجد قطب فرهنگی هر محله شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه باید حمایت از مساجد برنامه محور باشد، گفت: باید مسجد از حالت صرف عبادی بودن خارج شود و همه مشکلات مردم در این مکان مقدس حل شود.

۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۳:۱۷

خبرگزاری شبستان یک رسانه به روز و موفق است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه خبرگزاری شبستان استان خراسان جنوبی یک رسانه موفق و به روز است، افزود: این رسانه تلاش می کند که تلاش سربازان انقلاب را به گوش مردم برساند.

۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۴:۳۱

سرپرست تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
مساجد باید نیاز معنوی، اجتماعی و سیاسی مردم را برطرف کنند
خبرگزاری شبستان: سرپرست تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مساجد باید نیاز معنوی، اجتماعی و سیاسی مردم را برطرف کنند، گفت: کار مهم دین اسلام عزت دادن به زنان بود ولی امروز دشمن درصدد تبدیل زن به یک کالا مانند قبل از ظهور اسلام است.

۱۳۹۶/۵/۵ - ۱۱:۰۹

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
وحدت باید از شعار خارج و به قلب ها رسوخ کند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه وحدت باید از شعار خارج شود و به قلب ها بیاید، افزود: ما باید امام جامعه باشیم نه اینکه فضای مجازی چنان بر ما تاثیر بگذارد که عامل دست دشمن شویم.

۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۰۸:۳۲