خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٨ ذو الحجّة ١٤٤٠

Tuesday, August 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه علی شمخانی
دبیر شورای عالی امنیت ملی:
راهبرد فشار حداکثری با تحریم ظریف در ایستگاه ناکامی متوقف شد
شمخانی تحریم ظریف پس از مخالفت با پیشنهاد ترامپ برای گفت‌وگوی حضوری، نشان داد که قطار «فشار حداکثری» در «ایستگاه ناکامی» متوقف شده و سرنشینان آن چاره‌ای جز تغییر ریل به سمت اجرای تعهدات و احترام به حقوق قانونی ایران ندارند.

۱۳۹۸/۵/۱۳ - ۱۱:۴۸

شمخانی در دیدار بن علوی
همه کشورها باید قوانین بین المللی دریانوردی را رعایت کنند
شمخانی با اشاره به توقیف یک کشتی نفت کش در تنگه هرمز و هیاهوی ایجاد شده از سوی برخی کشورهای غربی و منطقه ای گفت: همه کشورها باید قوانین بین المللی دریانوردی را رعایت کنند.

۱۳۹۸/۵/۵ - ۱۹:۱۹

دبیر شورای عالی امنیت ملی:
مذاکره با بدعهد حماقت است
شمخانی مذاکره با فردی که به هیچ یک از تعهدات خود پایبند نیست را حماقت و درماندگی عنوان کرد و گفت: امروز و با مقاومت مثال زدنی مردم ایران، دشمنان ما به این باور رسیده اند که نمی‌توان با بزرگنمایی شبح خیالی جنگ، ملت ایران را وادار به پذیرش ذلت کرد.

۱۳۹۸/۵/۲ - ۱۳:۰۰

دریابان شمخانی:
«معامله قرن» طرحی شکست خورده و غیر قابل اجراست
شمخانی گفت: رژیم صهیونیستی و حامیانش در شرایط شکننده و رو به زوالی قرار دارند.

۱۳۹۸/۵/۱ - ۱۵:۳۴

دبیر شورای عالی امنیت ملی در واکنش به اظهارات بولتون در نفی حق غنی سازی ایران:
اظهارات مشاور امنیت ملی آمریکا نمادی از بدعهدی است
دریابان شمخانی در یادداشتی کوتاه نوشت: اظهارات مشاور امنیت ملی ایالات متحده آمریکا که طی آن حقوق ایران برای غنی سازی اورانیوم را نفی کرده است، نمادی از بدعهدی، یکجانبه گرایی و نادیده گرفتن مجموعه هنجارهای بین المللی بوده و فاقد هرگونه ارزش است.

۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۱:۵۷

درخواست شمخانی برای خودداری از ارسال هرگونه تاج گل و بنر
شمخانی با قدردانی از ابراز همدردی و حضور شرکت کنندگان در مراسم تشییع مرحوم حاج سید موسی طباطبائی پدر همسر وی از عموم دوستان، بستگان، شخصیت‌های حقیقی و حقوقی درخواست کرد از ارسال هرگونه تاج گل و بنر و درج آگهی تسلیت در مطبوعات اکیداً خودداری کنند.

۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۹:۰۸

دبیر شورای عالی امنیت ملی:
دلتنگ صراحت و خلوص ابوذرها هستیم
شمخانی در سالگرد شهادت جانشین لشکر ۲۷ محمد رسول الله(ص) نوشت: دلتنگ صراحت و خلوص ابوذرها هستیم.

۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۱:۳۰

شمخانی در دیدار مشاور مکرون:
برنامه کاهش مرحله به مرحله تعهدات هسته‌ای راهبرد غیرقابل تغییر ایران است
دبیر شورای عالی امنیت ملی، اجرای برنامه کاهش مرحله به مرحله تعهدات هسته‌ای را راهبرد غیر قابل تغییر ایران برشمرد و گفت: این مسیر در چارچوب بندهای ۲۶ و ۳۶ برجام تا زمان تحقق کامل حقوق ایران ادامه می یابد.

۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۴:۵۱

گام دوم کاهش تعهدات ایران از ۱۶ تیر
دبیر شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد: براساس تصمیم شورای عالی امنیت ملی از ۱۶ تیرماه، گام دوم کاهش تعهدات برجامی ایران در چارچوب بند‌های ۲۶ و ۳۶ برجام با جدیت آغاز خواهد شد.

۱۳۹۸/۴/۴ - ۲۰:۲۳

دبیر شورای عالی امنیت ملی:
مرز هوایی ما خط قرمز است / به متجاوز همواره پاسخ سخت داده و خواهیم داد
شمخانی با اشاره به اینکه مرز هوایی ما خط قرمز است، گفت: با همه قوا از خطوط هوایی کشورمان و مرزهای آبی سرزمین خود دفاع می‌کنیم.

۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۱۰:۱۳

دبیر کل شورای عالی امنیت ملی:
ایران همواره در کنار مردم و دولت ونزوئلا خواهد بود
شمخانی با تقدیر از مقاومت قهرمانانه مردم و دولت ونزوئلا در برابر زیاده خواهی‌ها و مداخلات آمریکا در این کشور گفت: جمهوری اسلامی ایران با استفاده از مجموعه ظرفیت‌های خود همواره در کنار مردم و دولت ونزوئلا خواهد بود.

۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۵:۴۰

دیدار مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور تاجیکستان با علی شمخانی
مشاور امنیت ملی رئیس جمهور تاجیکستان بعد از ظهر امروز با علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۵:۲۴

در دیدار با دبیر شورای امنیت ملی روسیه
شمخانی: در برابر بدعهدی طرف مقابل، گام به گام تعهدات برجامی خود را کاهش می‌دهیم
دبیر شورای عالی امنیت ملی با تبیین تصمیمات اتخاذ شده از سوی ایران برای کاهش تعهدات خود در برجام که پاسخی به بدعهدی و بی عملی آمریکا و کشورهای اروپایی است، گفت: در برابر بدعهدی طرف مقابل، گام به گام تعهدات برجامی خود را کاهش می‌دهیم.

۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۴:۱۹

مشاورامنیت ملی رییس‌جمهوری ازبکستان با شمخانی دیدار کرد
ویکتور محمود اف، مشاورامنیت ملی رییس جمهور ازبکستان با علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۱:۰۲

دیدار مشاور امنیت ملی رییس‌جمهور افغانستان با شمخانی
مشاور امنیت ملی رییس‌جمهور افغانستان با علی شمخانی دیدار کرد.

۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۰:۲۲

دبیر شورای عالی امنیت ملی:
همسایگان افغانستان امکان مداخله کشورهای فرامنطقه‌ای در بحران این کشور را محدود کنند
شمخانی با بیان نگرانی‌های ناشی از افزایش شکاف‌های سیاسی در افغانستان بر ضرورت تداوم همکاری و مشارکت همسایگان این کشور برای تقویت ساختارهای قانونی بر اساس رای و مشارکت همگانی تاکید کرد.

۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۹:۱۰

امروز برگزار می‌شود
نشست مشترک مقامات عالی امنیتی ایران، روسیه، چین،هند، پاکستان و افغانستان
نشست مشترک مقامات عالی امنیتی ایران، روسیه، چین، هند، پاکستان و افغانستان در شهر اوفا در روسیه بعد از ظهر امروز برگزار می‌شود.

۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۱:۴۵

شمخانی وارد روسیه شد
دریابان علی شمخانی صبح امروز برای شرکت و سخنرانی در دهمین اجلاس بین المللی نمایندگان عالی امور امنیتی کشورهای جهان وارد شهر اوفا مرکز باشقیرستان روسیه شد.

۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۰۹:۰۰

«شمخانی» فردا عازم روسیه می‌شود
نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی به دعوت رسمی پاتروشف همتای روس خود، فردا (سه‌شنبه ۲۸ خردادماه) برای حضور و سخنرانی در دهمین اجلاس بین المللی نمایندگان عالی امور امنیتی کشورهای جهان به روسیه سفر می کند.

۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۰۸:۱۱

دبیر شورای عالی امنیت ملی:
سیل زدگان نباید فراموش شوند
شمخانی در ادامه بازدید و رسیدگی به امور سیل زدگان استان خوزستان صبح امروز (پنجشنبه ۱۶ خرداد) وارد شهر دارخوین شد و ضمن گفت‌وگو با مردم و عشایر این منطقه از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

۱۳۹۸/۳/۱۶ - ۱۴:۱۴