خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

الاثنين ١٣ شوّال ١٤٤٠

Monday, June 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خطبه های نماز جمعه
امام جمعه قلعه گنج؛
اقتدار امروز ایران اسلامی به برکت مقاومت و روحیه انقلابی است
حجت الاسلام احمد نجنو، گفت: اگر دقت کنیم می بینیم که امروز عزت، اقتدار و شوکتی که ملت جمهوری اسلامی ایران پیدا کرده است به برکت همین مقاومت و روحیه انقلابی ست.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۹:۱۸

امام جمعه همدان:
دشمن به دنبال جنگ روانی در کشور است/کنترل آسیب های اجتماعی در گرو وحدت و همدلی
آیت الله شعبانی گفت: دشمنان به دنبال ایجاد تفرقه و جنگ روانی در کشور هستند که با ایجاد وحدت و همدلی بین اقشار مختلف مردم در جامعه بسیاری از آسیب های اجتماعی حل می شود.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۸:۵۴

امام جمعه ابوزیدآباد و بخش کویرات:
مواضع رهبر انقلاب در میانجی گری نخست وزیر ژاپن، مایه عزت هر ایرانی است
حجت الاسلام عرب گفت: مواضع قاطع برخورد صریح مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) در این دیدار و در موضوع میانجی گری ژاپن در قبال ایران و امریکا بسیار قابل توجه و تامل و مایه عزت هر ایرانی است

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۶:۰۷

امام جمعه جیرفت؛
تطمیع روی دیگر سکه تهدید دشمن است
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت:یکی دیگر از روش های دشمن تطمیع است وتطمیع روی دیگر سکه‌ تهدید است و دشمن با نشان دادن باغ‌های رنگارنگ و دروغین و سراب‌های خیالی که انسان‌های سست ایمان را وسوسه کرده و آنها را به دنیای محدود قانع می‌سازد.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۵:۵۹

امام جمعه مشهد:
مذاکره راه حل مشکلات اقتصادی نیست بلکه میانبر تسلط آمریکا بر ملت است
آیت الله علم الهدی گفت: مذاکره مسئله حل مشکلات اقتصادی ما نیست، مذاکره راه میانبر آمریکا و اروپا برای سلطه بر ما، انقلاب و نسل ما هست، مذاکره نه برای این‌ که ما را از تحریم اقتصادی خلاص کنند، می‌خواهند خودشان را خلاص کنند.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۵:۲۶

امام جمعه زنجان:
ایران با تولید هرگونه سلاح هسته ای مخالف است
امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه براساس فتوای رهبری، ایران با هرگونه تولید سلاح هسته ای مخالف است، گفت: با توجه به سابقه آمریکا در تولید کلاهک های هسته ای، حق اظهار نظر در مورد ایران را ندارد.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۴:۵۱

امام جمعه آسمینون؛
اندیشه و تفکر مقاومت، قدرتمندترین سلاح ملت ماست
حجت الاسلام احمدی نیک، گفت: مسئله اول در خصوص اندیشه و تفکر و باور مقاومت است که امروز اگر همه مردم و مسئولین باور داشته باشند قطعا اندیشه مقاومت ،قدرتمندترین سلاح یک ملت است.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۳:۴۲

نماینده ولی فقیه در خوزستان:
مسئولان باید شرایط لازم جهت کشت تابستانه کشاورزان را فراهم کنند
حجت الاسلام موسوی فرد، بر جبران خسارت های وارد شده به مردم و تسریع در روند پرداخت خسارات سیل تاکید کرد و گفت: مسئولان باید شرایط لازم جهت کشت تابستانه کشاورزان خوزستان را فراهم کنند.

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۷:۰۰

امام جمعه موقت جیرفت؛
سِرّ پیشرفت مقاومت است
حجت الاسلام امین کمالی، گفت:تحلیل رهبری درباره منطق و دکترین امام خمینی (ره) ، مقاومت ایشان بود و منطق مقاومت بسیار مهم است و سِرّ پیشرفت مقاومت است.

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۶:۲۳

امام جمعه آسمینون؛
تمرکز مسئولین بر اقتصاد، راهی برای عبور از مشکلات اقتصادی و معیشتی است
حجت الاسلام رضا احمدی نیک، گفت: مسئله مهم امروز جامعه، مسئله اقتصاد است، گرچه مسائل فرهنگی و امنیتی نیز حائز اهمیت هستند اما در این برهه مسائل اقتصادی و معیشتی مهم ترند و تمرکز مسئولین بر اقتصاد، راه عبور از مشکلات اقتصادی و معیشتی است.

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۴

امام جمعه بجنورد:
مسئولان نباید فریب چراغ‌های سبز دشمن را بخورند/ نباید دشمن را دوست بدانیم
امام جمعه بجنورد با بیان اینکه در ۴۰سال گذشته هر جا ایستادگی کردیم، موفقیت نصیب ما شده و هر جا طبق میل دشمن بودیم، ضربه خوردیم، گفت: مسئولان نباید فریب چراغ سبزهای دشمن را بخورند، چرا که هدف آن ها رسیدن به خواسته های شوم خودشان است.

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۴:۵۳

امام جمعه موقت گرگان:
جامعه قرآنی از لحاظ علم و دانش باید قدرت برتر جهان باشد
حجت‌الاسلام برقرار گفت: جامعه قرآنی ازنظر علم و دانش باید برتر باشند و برخی کشورهای اسلامی متأسفانه بیان می‌شود که ۲۰۰ سال از جامعه علمی دنیا عقب هستند.

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۴:۲۳

امام جمعه موقت مشهد:
مردم ایران تا آخرین درجه حیات استکبار مقاومت را ادامه می دهند
حجت الاسلام فرزانه با بیان اینکه هدف در قیام ۱۵ خرداد جمع کردن بساط استبداد و تحقق حاکمیت اسلام بود، گفت: مردم ایران هر روز زیباتر و هر روزی قوی‌تر قدرت خود را شناخته‌اند و تا آخرین درجه حیات استکبار، مقاومت می‌کنند و این راه را ادامه می‌دهند.

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۴:۱۹

امام جمعه موقت شهرستان قلعه گنج؛
نجات و رستگاری در صداقت و راستگویی است
حجت الاسلام یحیی احمدی زاده، گفت: یکی از نشانه های مومن حقیقی، صداقت و راستگویی است و هر فردی که دارای این ویژه گی ها باشد درجه اش نزد خدا بالا می‌رود و نجات و رستگاری انسان در صداقت و راستگویی است.

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۳:۵۸

امام جمعه تربت حیدریه:
امت اسلامی موظف به تقویت جبهه مقاومت هستند
حجت الاسلام عصمتی با اشاره به اینکه همه موظفند جبهه مقاومت را تقویت کنند، گفت: جبهه بندی مقابل آمریکا و رژیم صهیونیستی حقیقت اسلام است.

۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۵:۱۰

نماینده ولی فقیه دراستان سمنان:
طرح‌های سازش‌کارانه و خائنانه باید با ایستادگی ملت مسلمان در جای جای منطقه و جهان نابود شود
آیت الله شاهچراغی، مطرح کردن طرح معامله قرن از سوی آمریکا را محکوم کرد و تاکید داشت: این طرح‌های سازش‌کارانه و خائنانه باید با ایستادگی ملت مسلمان در جای جای منطقه و جهان نابود شود.

۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۴:۵۸

امام جمعه مشهد:
باید برای حفظ قدس مبارزه کنیم/ اسرائیل منفورترین کشور دنیا
آیت الله علم الهدی گفت:امسال روز قدس مهمتر است و ما در مقابله با اسرائیل و در مقام حفظ و صیانت قدس شریف با همه امکانات سیاسی و نظامی و اقتصادی بایستیم و مبارزه کنیم و این جهاد قطعی فی سبیل الله است.

۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۳:۵۴

امام جمعه کرمان:
عزت و افتخار ملت ایران مرهون مبارزات امام راحل/معامله قرن، جریانی ضد بشری که به دنبال خلع سلاح گروه های مبارز است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان روز قدس را یادگار امام راحل دانست و با بیان اینکه رژیم اشغالگر قدس محصول سه جریان شوم است، حضور مردم در راهپیمایی این روز را اعتراًض به رفتارهای استکباری دانست.

۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۳:۴۴

امام جمعه میامی:
رمز فتح خرمشهر مقاومت و توکل بر خدا بود
حجت الاسلام صفایی پور گفت: رمز فتح خرمشهر، مقاومت و ایستادگی و توکل برخدا بودواین رمز پیروزی ما از ابتدای انقلاب اسلامی بوده است و ادامه خواهد داشت.

۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۶:۱۲

امام جمعه موقت سمنان:
فتح خرمشهر معجزه الهی/ نباید روی قول‌های آمریکا و اروپا حساب کرد
حجت الاسلام مهدوی نژاد فتح خرمشهر را معجزه الهی دانست وگفت: زمانی همه دنیا علیه کشور ما که به نام خدا حکومت تشکیل داده بود، بسیج شدند تا حکومت نوپای ما را از پای درآورند؛ در حالی که با شکست مواجه شدند و این امر چیزی جز توجه و نگاه خداوند متعال نیست.

۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۵:۵۶