خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

الأحد ٩ جمادى الثانية ١٤٣٩

Sunday, February 25, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانال تلگرام
نقشه های ایران برای تلگرام
خبرگزاری شبستان: با توجه به نقش گسترده شبکه های اجتماعی در اغتشاشات اخیر و همکاری نکردن تلگرام با کشورمان به منظور کنترل این اغتشاشات حالا مقامات کشورمان نسبت به این شبکه اجتماعی اظهاراتی داشته اند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۶:۴۹

ارسال آثار نمایشی و بازی اینترنتی از استان مرکزی به ربات نمازی در فضای مجازی
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد اقامه نماز استان مرکزی از ارسال آثار نمایشی و بازی اینترنتی با عنوان «ارتباط با خدا» با مضمون نماز برای خردسالان به ربات نمازی در فضای مجازی خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۲:۴۶

دبیر شورای عالی فضای مجازی :
هنوز سندی برای اینترنت طبقه بندی شده نداریم/ مردم در شبکه های اجتماعی داخلی فعالیت کنند
خبرگزاری شبستان:دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: هنوز سندی برای اینترنت طبقه بدی شده تهیه نشده است و به دنبال این هستیم تا سرویس مشخص و مناسبی را به هر قشر و گروه خاصی از جامعه ارائه کنیم. دارندگان گروه ها و کانال های فعال عضو شبکه های داخلی شوند.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۴:۵۲

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد:
بستن تلگرام چاره کار نیست/ فضای مجازی زیست بوم آینده ماست
خبرگزاری شبستان:سید مرتضی موسویان گفت:عده ای بستن تلگرام را چاره کار می دانند اما من این را قبول ندارم و می گویم تکنولوژی قابل انسداد نیست،بحث ما کنترل در فضای مجازی است یعنی محیطی که در آینده تنها زیست بوم ما است

۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۱۳:۴۵

معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال اعلام کرد:
۴۴ میلیون ایرانی عضو تلگرام هستند/ پرمخاطب ترین کانال ایرانی ۲ میلیون کاربر دارد
خبرگزاری شبستان: ضیایی پرور گفت: تلگرام روزی ۴۴ میلیون عضو ایرانی دارد. اقبال کاربران ایرانی به تلگرام حتی از کشور مبدأ آن روسیه بیشتر شده است. پرمخاطب ترین کانال ایرانی دو میلیون کاربر دارد که از سوی فردی ایجاد شده که سابقه فعالیت رسانه ای ندارد.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۱:۰۳

وزیر دادگستری در حاشیه هیئت دولت:
کانال های مشکوک و مضر تلگرام را شناسایی و فیلتر می کنیم
خبرگزاری شبستان: پور محمدی در مورد فیلتر شدن تماسهای صوتی تلگرام علی رغم کانال های مشکل دار تلگرامی گفت: کانال هایی که مشکوک و مضر هستند را شناسایی و فیلتر می کنیم.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۳:۰۵

وزیر فرهنگ و ارشاد در حاشیه هیئت دولت:
دولت دوازدهم فرهنگ را به عنوان حوزه بنیادی در نظر بگیرد/ثبت ۸ هزار کانال تلگرام در سیستم مجازی ارشاد
خبرگزاری شبستان: صالحی امیری با اشاره به اینکه جامعه با مسائلی درگیر است که ریشه فرهنگی دارد، گفت: توصیه ام به دولت دوازدهم این است که حوزه فرهنگی را به عنوان حوزه بنیادی در نظر بگیرد.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۲:۵۸

اینفوگرافیک / تعداد کانال های تلگرامی به روایت وزارت اطلاعات
خبرگزاری شبستان: بر اساس گزارش وزارت اطلاعات، هم اکنون در تلگرام ۱۸۰ هزار کانال فعال است.

۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۲۳:۰۹

مسئول کمیته فضای مجازی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی خراسان جنوبی:
اجرای نقاشی دیجیتال شهدای انقلاب شهرستان بیرجند/ مسابقه رسانه ای «فجر انقلاب» برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته فضای مجازی ستاد دهه فجر خراسان جنوبی از اجرای نقاشی دیجیتال شهدای انقلاب شهرستان بیرجند خبر داد و افزود: به همت کانون بسیج رسانه بیرجند و دفتر استانی سراج مسابقه رسانه فجر انقلاب ویژه خبرنگاران برگزار می شود.

۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۳:۰۰

برگزاری مراسم عزاداری برای بانوان و آقایان در مسجد سید سجاد (ع)
خبرگزاری شبستان: امام جماعت مسجد سید سجاد (ع) گفت: این مسجد طبق سنت هرسال با برپایی مجلس روضه در شب‌های محرم و صفر، سوگوار شهادت امام حسین (ع) بوده و هست.

۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۰۹:۴۹