خبرگزاری شبستان

جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

الجمعة ١٠ رمضان ١٤٣٩

Friday, May 25, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خطبه نماز جمعه
اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات کشور/ آمریکا هیچگاه مورد اعتماد نیست
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت سمنان، اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی را تنها راه نجات کشور دانست وگفت: فرهنگ استفاده از کالای ایرانی باید بین مردم ترویج یابد و مردم با خرید کالا از تولید داخلی حمایت کنند.

۱۳۹۷/۳/۴ - ۱۵:۳۴

امام جمعه همدان:
عمل به قرآن بسیاری از مشکلات جامعه را رخت می بندد
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان، اگر به قرآن عمل می کردیم بسیاری از مشکلات جامعه اعم از گرانی، فقر، بیکاری، فساد و... را رخت می بست.

۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۸:۲۴

امام جمعه بندر آستارا؛
حقوق بشری در دنیا وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بندر آستارا با بیان اینکه روزهای بسیار سخت و غم ‌باری در فلسطین اشغالی در جریان است، گفت: در دنیا حقوق بشری وجود ندارد.

۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۶:۱۱

امام جمعه همدان:
خروج آمریکا از برجام بزرگترین خیر و برکت برای ایران است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان اظهار کرد: خارج شدن آمریکا از برجام بزرگترین خیر و برکت برای ایران است و نتیجه ای این اقدام ترامپ در تأمین استقلال کشورمان در بلند مدت دیده می شود.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۹:۳۸

اهم خطبه های نماز جمعه استان البرز؛
ژن خوب انسان را به جایی نمی رساند/ حمایت از کالای ایرانی تنها راه رسیدن به رشد اقتصادی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان البرز اعمال حسنه را زمینه پیشرفت انسان خواند و گفت: ژن خوب انسان را به جایی نمی رساند و تنها اعمال حسنه است که زمینه سعادت انسان را فراهم می سازد.

۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۰۸:۲۴

آموزش و پرورش جایگاه نیروهای خلاق و اثر گذار است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان اظهار کرد: آموزش و پرورش محور توسعه و جایگاه نیروهای خلاق و اثرگذار است.

۱۳۹۷/۲/۱۴ - ۲۲:۴۳

امام جمعه همدان:
هدایت اغتشاشات از طریق تلگرام رخ داد/فعالیت سربازان گمنام باید تشریح شود
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان اظهار کرد: با توجه به اینکه هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) است باید فعالیت‌های این سربازان تشریح شود.

۱۳۹۷/۲/۱۴ - ۲۲:۴۱

فرزندان هیهات من الذله/ حرکت ما در مقابل دشمن حرکتی فکری، با درایت و هوشمندانه است
خبرگزاری شبستان: خطیب نماز جمعه سنگر با بیان اینکه ما فرزندان هیهات من الذله هستیم، گفت: چهل سال است که به دنیا ثابت کردیم حرکت ما حرکت فکری است و اگر سکوت می کنیم و فعل و انفعالات نداریم برای این است که حرکت ما حرکت با هوشمندی و با درایت است.

۱۳۹۷/۲/۱۴ - ۲۱:۰۶

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:
مسئولین از مردم فاصله نگیرند/دشمن، چند مسئله مهم در دستور کار دارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه غرب و آمریکا به جِد دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند؛ خاطرنشان کرد: آنان چند مسئله مهم برای مهار نظام در دستور کار قرار دادند که ما باید در مقابل آن هوشیار باشیم.

۱۳۹۷/۲/۱۴ - ۱۴:۰۶

آزادی رسانه ها بر اساس ارزش های انسانی باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد، آزادی رسانه ها و مطبوعات را دارای تعریف درست و مشخصی ندانست و افزود: آزادی رسانه ها باید بر اساس رعایت ارزش های انسانی و در راستای رفع نیاز جامعه باشد.

۱۳۹۷/۲/۷ - ۱۶:۳۸

امام جمعه بیرجند:
دشمن می خواهد به ولایت فقیه ضربه بزند/ منتظران واقعی فرج به دنبال تغییر جهان از ظلم به عدل هستند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بیرجند گفت: انتظار فرج یعنی انجام وظیفه نسبت به تغییر جهان ظلم به جهان عدل، منتظران واقعی فرج بدنبال تغییر جهان از ظلم به عدل هستند.

۱۳۹۷/۲/۷ - ۱۶:۰۵

حجت الاسلام خدمتی نژاد:
حمله به سوریه، قدرت پوشالی امریکا و غرب را نمایان کرد
خبرگزاری شبستان: خطیب این هفته نماز جمعه آران و بیدگل گفت: حمله اخیر به سوریه، آخرین پرده نمایش قدرت کشورهای غربی بود که نشان دهنده ناکارآمدی قدرت آن ها در منطقه غرب آسیاست.

۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۸:۵۹

امام جمعه همدان:
پاسداران انقلاب اسلامی تربیت‌شده مکتب حسینی هستند/ایران جزیره ثبات امنیت است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: ایران جزیره ثبات امنیت است و پاسداران انقلاب اسلامی تربیت‌شده مکتب حسینی هستند.

۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۵:۴۸

هر فردی رسالت خود در قبال کشور ایفاکند، پاسدار است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان اظهار کرد: هر کسی که بتواند رسالت و ماموریت خود را در قبال کشور خود ایفا کند یک پاسدار است .

۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۵:۴۶

سپاه پاسداران محور تداوم انقلاب است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه سپاه پاسداران در امتداد سپاه سید الشهدا(ع) قرار دارد، افزود: سپاه پاسداران به عنوان محور تداوم انقلاب است.

۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۴:۵۶

حجت الاسلام صدیقی خطیب نماز جمعه این هفته تهران
خبرگزاری شبستان: نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام صدیقی اقامه می‌شود.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۲:۵۳

راه امام و انقلاب، راه روشن جامعه است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد راه روشن را راه امام و انقلاب دانست و گفت: متأسفانه برخی ها با شیوه های گوناگون به دنبال گمراه ساختن جامعه هستند در حالی که راه امام همواره روشن و پایدار است.

۱۳۹۷/۱/۲۴ - ۱۵:۳۱

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:
مبعث، روز بزرگداشت ارزش های انسانی و هدف آن، تربیت عصاره خلقت است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تأکید جدی بر پرهیز از هرگونه گناه به دلیل آثار شوم آن، درباره رویدادهای جاری نیز مطالبی بیان کرد و گفت:

۱۳۹۷/۱/۲۴ - ۱۴:۰۲

شهردار همدان:
پذیرش ۱۴۰ هزار مسافر نوروزی در اسکان شهرداری همدان
خبرگزاری شبستان: شهردار همدان، از پذیرش ۱۴۰ هزار مسافر نوروزی در اسکان شهرداری همدان خبرداد و اظهار کرد: برای نوروز ۱۰۰ المان در نقاط مختلف شهر استقرار یافته است.

۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۹:۱۴

امام جمعه همدان:
مصرف کالای خارجی ضربه به اقتصاد کشور می زند
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با بیان اینکه استفاده از کالای داخلی برای اشتغال فرزندان در اولویت قرار دارد، اظهار کرد: مصرف کالای خارجی ضربه به اقتصاد کشور می زند.

۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۹:۱۳