خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷

الخميس ١٠ جمادى الأولى ١٤٤٠

Thursday, January 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کارآفرینی
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین:
زنان باید بین زندگی شخصی و کاری خود تعادل ایجاد کنند
ربیعی گفت: زنان باید بین زندگی شخصی و کاری خود تعادل ایجاد کنند تا نقش خود در هر ۲ عرصه را به خوبی و بدون مشکل ایفا کنند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۴

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی خبر داد:
اجرای دو طرح ملی کارآفرینی به میزبانی خراسان جنوبی
سرپرست از اجرای دو طرح ملی کارآفرینی با اعتبار ۵۵۰ میلیون تومان در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: طرح «کار آفرینی آنلاین» و «جوان خلاق؛ ایران پیشرو» به میزبانی خراسان جنوبی برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۶

معاون اول رییس جمهوری:
کارآفرینی نیاز مهم و ملی امروز و آینده کشور است
جهانگیری با اشاره به اینکه کارآفرینی نیاز مهم و ملی امروز و آینده کشور است، گفت: کارآفرینی باید متناسب با تغییرات اجتماعی به سمت فناوری‌های جدید هدایت شود. جوانان و زنان می‌توانند کارآفرینانی بزرگ برای کشور شوند

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵:۲۵

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان :
اجرای آموزش مهارت روستاییان و عشایر برای توسعه اشتغال پایدار است
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: یکی از مهمترین ماموریت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، آموزش مهارت روستاییان و عشایربرای ایجاد و توسعه اشتغال پایدار است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۱:۴۳

امام جمعه بوشهر:
پیگیری معیشت و مطالبات مردمی مهم ترین وظیفه مسئولان نظام/ حجاب ضامن تحکیم خانواده و استحکام جامعه است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بوشهر در خطبه های نماز آدینه این شهر مردم داری و خدمت به مردم را خطاب به مسئولان نظام از بزرگترین عبادات خواند و گفت: مهم ترین وظیفه و بخش مسئولیتی شما مسئولان نظام پیگیری معیشت و مطالبات مردمی است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۴:۰۰

چیا جبری:
«سی پال» حرکتی در جهت حمایت از کارآفرینی در طراحی لباس است
مدیر جشنواره سی پال با بیان اینکه سی پال یک رویکرد با تداوم است، گفت: ما در طول سال کارآفرینی و حمایت از طراحان داخلی را مد نظر داریم.

۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۰۸:۲۸

گفتگو با یک بانوی کارآفرینی؛
کارآفرینی با آرزوی رسیدن به یک برند پر افتخار ایرانی
بانوی کارآفرین البرزی که توانسته است در کارگاه کوچک خود به ۳۰۰ نفر آموزش دهد و ایجاد اشتغال زایی کند؛ این روزها تمام دغدغه خود را رسیدن به یک برند پر افتخار ایرانی می داند.

۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۰۸:۲۹

استاندارگیلان؛
ایده‌های کارآفرین حمایت می شود
سالاری با تأکید بر لزوم اشراف کارآفرینان به مسائل اقتصادی قبل از ورود به این عرصه گفت: از ایده‌های کارآفرینی در مسیر ایجاد ظرفیت‌های شغلی حمایت می‌کنیم.

۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۶:۴۳

سرپرست دبیرخانه کانون‌های مساجد استان تهران، مطرح کرد
کانون‌های تخصصی مسجدی در حوزه اقتصادی، اقدامات عملی بسیاری داشته‌اند
سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران، گفت: کانون‌های فرهنگی هنری تخصصی مساجد استان تهران علاوه بر اجرای برنامه‌های آموزشی و توجیهی، اقدامات عملی نیز در حوزه موضوعات اقتصادی و معیشت مردم داشته‌اند.

۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۶:۰۶

مسئول کانون فرهنگی هنری صبح امید:
ارتقای مهارت‌های شغلی بانوان، رویکرد ما در برگزاری دوره‌های آموزشی است
حاج علی اکبری گفت: کانون فرهنگی هنری صبح بیداری تلاش می‌کند زمینه ارتقای سطح علمی و مهارت‌های شغلی و اقتصادی بانوان را با توجه به مشخصات بومی و محلی و از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی و کاربردی فراهم کند.

۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۵:۵۸

سرپرست فرمانداری دزفول تاکید کرد:
رفع موانع تولید برای سرمایه گذاران و کارآفرینان در اولویت فرمانداری دزفول است
حیدری، رفع موانع تولید برای سرمایه گذاران و کارآفرینان را در اولویت کار فرمانداری دزفول دانست و گفت: ‌حمایت از تولید رکن اصلی سیاست های دولت است.

۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۴:۲۲

واگذاری بیش از ۱۲ هزار آموزشگاه فنی و حرفه ای به بخش خصوصی
مدیرکل حراست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: اصلی ترین راهبرد سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، ارتقاء سطح تحصیلات تکمیلی در جوانان جویای کار و آموزش است

۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۵:۳۲

فرهنگ کارآفرینی در دانشگاه ها نهادینه شود
مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه دانشگاه فرصتی مغتنم برای ارتقاء دانشجو است گفت: فرهنگ کارآفرینی در دانشگاه نهادینه شود.

۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۳:۴۳

استفاده سالانه ۷۵ هزار نفر از تسهیلات اشتغالزایی صندوق کارآفرینی
صندوق کارآفريني اميد، بر اساس رويکرد جديدِ حمايت از کسب و کارهاي خرد بازارمحور ایجاد شده است و در حال حاضر به گفته معاون ساماندهی و توانمند سازی اش سالانه ۷۵ هزار نفر در کشور از تسهیلات اشتغالزایی این صندوق بهره مند می شوند.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۰۹:۴۶

عضویت ۶۲ هزار نفر در صندوق حمایت از هنرمندان کشور
معاون توسعه و منابع صندوق حمایت از هنرمندان کشور گفت: ۶۲ هزار نفر تاکنون در کشور عضور صندوق حمایت هنرمندان شده اند که سهم استان کهگیلویه و بویراحمد از این تعداد، ۳۳۱ نفر است.

۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۴:۱۰

بررسی فرصت های کارآفرینی با استفاده از زبان فارسی
دبیر انجمن ویرایش و درست‌نویسی گفت: دومین نشست "زبان‌کاران"، زبان فارسی و فرصت‌های کارآفرینی امروز برگزار می شود.

۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۳:۵۶

موافقت شورای آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با تغییر کاربری ۶۱ فضای آموزشی
شورای آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با واگذاری و تغییر کاربری ۶۱ فضای آموزشی در شهرهای استان با رای گیری اعضا موافقت کرد.

۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۴:۲۸

آخر هفته با طعم کارآفرینی
مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: دوره آموزشی «آخر هفته با طعم کارآفرینی» با همکاری مرکز شتابدهی تیک آپ و استانداری اردبیل برگزار می شود.

۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۰۷:۵۷

قرارداد ايجاد بزرگترين مركز كارآفريني کشور در اصفهان امضا شد
قرارداد ايجاد بزرگ ترين مركز فعال كارآفريني اصفهان و مركز كشور توسط شهرداری اصفهان و با مشارکت بخش خصوصی منعقد شد.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۴:۰۳

همایش ملی روز روستا و عشایر برگزار شد
همایش ملی روز روستا و عشایر در قالب هفت کارگاه تخصصی با هدف ارائه گزارش خدمات صورت گرفته در عرصه های مختلف کارآفرینی روستایی و مدل اشتغال‌زایی در این عرصه ها در حال برگزاری است.

۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۲:۰۶