خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

الجمعة ١١ رمضان ١٤٤٢

Friday, April 23, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نمایشگاه روستایی و عشایری
در نامه ای به رییس جمهوری/
۲۰۵ نماینده از برگزاری نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر تقدیر کردند
نمایندگان مجلس در بیانیه ای خطاب به رییس جمهوری از برگزاری موفق چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر تشکر کردند.

۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۱۳:۵۸

بازدید مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد از چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر
دکتر حجت الاسلام ارزانی از چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر بازدید کرد.

۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۱۶:۱۴

معاون اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور:
تولید و اشتغال عشایر از اولویت های اساسی کشور/ منابع مالی حمایت از عشایر آسیب دیده بر اثر سیل تخصیص یافت
پورمحمدی تولید و اشتغال عشایر را اولویت اصلی برشمرد و گفت: سازمان برنامه و بودجه منابع لازم برای جبران خسارت های وارد شده در حوزه کشاورزی به عشایر را تامین کرده و در اختیار آسیب دیدگان قرار می دهد.

۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۱۶:۰۵

بازدید نائب رئیس مجلس از نمایشگاه روستا و عشایر
مسعود پزشکیان نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با حضور در چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر کشور با همراهی بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از این نمایشگاه بازدید کرد.

۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۱۲:۱۴

فرماندار خرامه بیان کرد:
برگزاری جشنواره های قومیتی سبب ترویج هویت و اصالت عشایر می شود
جهانخواه گفت: برگزاری این جشنواره ها سبب ترویج هویت و اصالت عشایر می شود که با تداوم آن باید در این راستا گام های اساسی برداریم.

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۰

زندگی در روستا اقتصادی باشد/ تحقق اقتصاد مقاومتی با توسعه گردشگری
خبرگزاری شبستان: استاندار قزوین با اشاره به نقش مناطق روستایی و عشایر در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی گفت: زمانی که ماندن در روستا توجیه اقتصادی داشته باشد و گردشگری را توسعه دهیم می توان به تحقق اقتصاد مقاومتی کمک کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۸:۰۷

کانون های مساجد از مراکز مهم نشر فرهنگ اسلامی ایرانی هستند
خبرگزاری شبستان: استاندار ایلام با بیان اینکه کانون های مساجد می توانند خمیرمایه فرهنگ ایرانی- اسلامی را تقویت کنند، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد یکی از مراکز مهم نشر فرهنگ ملی و فرهنگ اسلامی هستند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۸:۰۲

مساجد پایگاه اصلی توسعه روابط اجتماعی و فرهنگی در روستاها
خبرگزاری شبستان: معاون امور وزرای معاون اول رییس جمهور گفت: پایگاه اصلی مان برای تبلیغات، توسعه روابط اجتماعی و روابط فرهنگی و گفتمان های فرهنگی و اجتماعی در روستاها،مساجد هستند و غیر از پایگاه مساجد مرکز دیگری نداریم.

۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۹:۰۷

اقتصاد روستایی را پویا کنیم/به هنرهای روستایی بپردازیم
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم هرمزگان در مجلس گفت: به توانمندی های روستاییان و عشایر در حوزه اقتصاد مقاومتی توجه داشته باشیم و اقتصاد روستایی را پویا کنیم به طوریکه روستاییان در عین تامین ملزومات خود، محصولات خود را به شهرها نیز ارسال کنند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۵:۵۱

آغاز اسکان دائم در مناطق زلزله زده کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کرمانشاه گفت: از حدود یک ماه بعد از زلزله که اسکان اضطراری تمام شد، اسکان دائم را هم همزمان آغاز کرده ایم و در تعداد محدودی نیز پایان عملیات اسکان دائم هم داشته ایم.

۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۵:۴۲

استاندار آذربایجان شرقی در گفت و گو با شبستان؛
کانون های مساجد از محورهای اصلی فعالیت فرهنگی در روستاها
خبرگزاری شبستان: استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش کانون های مساجد در ارتقا کیفیت برنامه های فرهنگی، گفت: کانون های مساجد یکی از محورهای اصلی فعالیت های فرهنگی روستاها خواهد بود.

۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۱:۲۷

اقتصاد مقاومتی را در جغرافیایی روستایی و عشایری جستجو کنیم
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی یعنی ۷۵ درصد اقتصاد کشور که در اختیار روستایی و عشایر در حوزه دامی و حتی طیور بومی و سنتی قرار دارد، گفت: اقتصاد مقاومتی را در جغرافیایی روستایی و عشایری جستجو کنیم.

۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۰:۴۲

مشکل صادرات محصولات کشاورزی و روستایی را حل کنیم
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان شمالی با اشاره به راهکارهای ایجاد زمینه های تولید و اشتغال در مناطق روستایی و عشایری، گفت: بسته بندی تولیدات در راستای جذب مشتری و مشکل صادرات محصولات کشاورزی و روستایی را نیز حل کنیم.

۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۹:۴۹

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده:
روستاییان نقش مهمی در تحقق سند چشم انداز ۱۴۰۴ دارند/نقش زنان مهمتر است
خبرگزاری شبستان:ملاوردی از امضای تفاهم نامه ای با معاونت توسعه روستایی جهت عرضه محصولات روستاییان و توانمند سازی اقتصادی زنان روستایی در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت:روستاییان به ویژه زنان روستایی نقش مهمی در تحقق سند چشم انداز ۱۴۰۴ کشور دارند

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۱۹