خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

الجمعة ١١ رمضان ١٤٤٢

Friday, April 23, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جنگ نرم دشمن
رئیس اندیشكده جنگ نرم دانشگاه عالی دفاع ملی:
آموزه‌های دینی در عرصه مقابله با جنگ نرم بازدارنده است/ دشمن به دنبال کاهش سرمایه اجتماعی است
رئیس اندیشکده جنگ نرم دانشگاه عالی دفاع ملی گفت: در عرصه مقابله با جنگ نرم آموزه‌های دینی بازدارنده است، در عرصه جنگ نرم اگر بخواهیم تحت تاثیر دشمن قرار نگیریم بایستی پایگاه‌های اعتقادی، دینی و بصیرت سیاسی را بالا ببریم.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۶:۵۲

شبستان گزارش می دهد
از مهجوریت قرآن بر لب طاقچه تا غبار مظلومیت بر چهره نخبگان قرآنی
امروز مهجوریت قرآن کریم به عنوان برترین و کامل ترین کتاب هدایت در زندگی بشر دوچندان شده و در حالی که جای آن در طاقچه دل است ولی بر لب طاقچه خانه ها خاک می خورد.

۱۳۹۹/۷/۶ - ۰۸:۵۵

مدیر کانون شهید سردار حاج قاسم سلیمانی:
اعضای کانون های مساجد پرچمدار مبارزه با جنگ نرم دشمن هستند
مدیر کانون فرهنگی و هنری شهید سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد پرچمدار مبارزه با جنگ نرم دشمن هستند.

۱۳۹۹/۵/۲۵ - ۲۱:۵۵

نماینده ولی فقیه در البرز:
رزمایش مواسات یکی از جلوه‌های مقابله با جنگ نرم دشمن است
آیت الله حسینی همدانی با اشاره به اهمیت تحقق رزمایش مواسات گفت: رزمایش مواسات یکی از جلوه‌های مقابله با جنگ نرم دشمن است.

۱۳۹۹/۲/۵ - ۰۰:۳۴

نقش کانون های فرهنگی هنری مساجد در فرهنگ سازی بر کسی پوشیده نیست
خبرگزاری شبستان: مدیر کل تبلیغات اسلامی استان سمنان نقش کانون های فرهنگی هنری مساجد را در فرهنگ سازی اساسی ومهم عنوان کرد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۱