خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٨ ذو الحجّة ١٤٤٠

Tuesday, August 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه عباس پاپی زاده
نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی:
 تولید از مهمترین عوامل توسعه کشور است
پاپی زاده تولید را از مهمترین عوامل توسعه کشور دانست و گفت: هنوز فرهنگ استفاده از دانش تولیدی در کشور وجود ندارد که این امر به بخش صنعت و تولید نیز وارد شده است.

۱۳۹۸/۵/۱۵ - ۰۰:۰۰

نماینده مردم دزفول در مجلس:
نماز جمعه نماد وحدت و همدلی مسئولان و مردم است
پاپی زاده گفت: دشمن همواره به فکر توطئه و دشمنی با انقلاب اسلامی بوده و نماز جمعه نقش بسزایی در شکست توطئه های دشمن داشته و نماد وحدت و همدلی است.

۱۳۹۸/۵/۱۴ - ۰۲:۴۸

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی:
تشکیل وزارت بازرگانی کشور را با چالش های جدیدی مواجه می کند
نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از پیشنهاد تشکیل وزارت بازرگانی، گفت: تشکیل وزارتخانه جدیدی به نام «بازرگانی» نه تنها مشکلات بازار را برطرف نمی کند بلکه کشور را درگیر یکسری چالش های جدید خواهد کرد.

۱۳۹۸/۵/۹ - ۱۰:۵۹

نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی خبر داد:
مراحل نهایی ثبت دزفول به عنوان شهر ملی «کپوبافی» در حال انجام است
عباس پاپی زاده، از مراحل نهایی ثبت دزفول به عنوان شهر ملی کپوبافی خبر داد و گفت: مراحل اولیه ثبت گویش دزفولی و دزفول به عنوان شهر باستانی و آجری کشور نیز در حال انجام است.

۱۳۹۸/۵/۱ - ۰۷:۵۳

نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد:
لزوم ثبت ملی منزل شیخ انصاری در دزفول
پاپی زاده، بر لزوم ثبت ملی منزل شیخ انصاری و نامگذاری کتابخانه بزرگ دزفول به نام وی تاکید کرد.

۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۰۷:۴۸

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس:
هیچگاه ساختار بازرگانی را در کشور حذف نکردیم
پاپی زاده با اشاره به اینکه هیچگاه ساختار بازرگانی را در کشور حذف نکردیم، گفت: به جای اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت ادغام شود تجمیع صورت گرفت اما متاسفانه دولت شرح وظایف خود را در این رابطه ارائه نکرده است.

۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۰۸:۴۰

نماینده دزفول خبر  داد:  
تصویب ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار جهت گسترش آبیاری تحت فشار در کمیسیون تلفیق بودجه
پاپی زاده، با انتقاد از عدم استفاده از ظرفیت مصوبه مجلس در طرح آبیاری تحت فشار، گفت: سه هزار میلیارد تومان اعتبار جهت گسترش آبیاری تحت فشار در مجلس تصویب شده  که متاسفانه از این ظرفیت در خوزستان و دزفول استفاده نشده است.

۱۳۹۸/۳/۷ - ۱۸:۳۹

پاپی زاده:
شوراهای روستا می توانند نقش تاثیر گذاری در توسعه و پیشرفت روستاها ایفا کنند
نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه شوراهای روستا می توانند نقش تاثیر گذاری در توسعه و پیشرفت روستاها ایفا کنند، گفت: هر روستا و شهری که پیشرفت بهتری داشته ننشان دهنده فعالیت و پیگیری های شوراهای اسلامی آن بوده است.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۲:۴۰

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول:
روز چهارم خرداد را به تمام کشور معرفی کنیم
حیدری، با بیان اینکه چهارم خرداد را باید در کل کشور معرفی کنیم، گفت: در این روز باید روحیه ایثار، فداکاری و مقاومت مردم دزفول بازخوانی شود.

۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۷:۵۶

پاپی زاده خبر داد:
احداث هشت بیمارستان در دزفول/طرح ساماندهی رودخانه های خوزستان اجرا می شود
نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی، از احداث هشت بیمارستان در این شهرستان خبر داد و گفت: طرح ساماندهی رودخانه ها و تالاب های خوزستان پیگیری و اجرا می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۰۰:۵۴

نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی خبر داد:
موافقت دولت با افزایش ۶ متری تاج سد دز
پاپی زاده، از موافقت دولت با افزایش ۶ متری تاج سد دز خبر داد و گفت: سد دز چندین سیلاب را مهار کرده و در حال حاضر ورودی سد دز ۵۲۰۰ متر مکعب در ثانیه است.

۱۳۹۸/۱/۱۳ - ۱۱:۲۲

پاپی زاده:
پرچم پیشرفت و نشر علم را با دست یافتن به افق های جدید دانش به اهتزار درآوریم
نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی، گفت: با دست یافتن به افق ها و مرزهای جدید دانش، پرچم پیشرفت و آبادانی و نشر علم در جهان را به اهتزار درآوریم.

۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۴:۵۹

نماینده دزفول خبر داد:
اختصاص اعتبار ویژه برای تکمیل سیل بندهای حوزه رودخانه های دز و کرخه
نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، از تصویب اختصاص اعتبار جهت تکمیل سیل بندهای حوزه رودخانه های دز و کرخه در جلسه شورای عالی آب خبر داد.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۲

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی:
حضور ایران در سوریه کاملا استراتژیک و منطقی است
پاپی زاده، گفت: حضور ایران در سوریه یک اقدام استراتژیک و مهم است و اگر ایران در سوریه و یمن حضور نداشت، خسارات بسیار زیادی به کشور وارد می شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۰:۲۶

نماینده دزفول در نجلس شورای اسلامی:
سیلاب در دزفول به خوبی مدیریت شد
پاپی زاده، با بیان اینکه سیلاب در دزفول به خوبی مدیریت شد، گفت: به جز در بخش کشاورزی در سایر زیرساخت‌ ها، خسارت ها جزئی بوده است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۲

نماینده دزفول در مجلس در جمع خبرنگاران مطرح کرد:
ماموریت جهانگیری و نوبخت برای حل مشکل آب در استان خوزستان
پاپی زاده با اشاره به اعتراض صبح امروز نمایندگان استان خوزستان در جلسه علنی مجلس به رییس جمهور در مورد مشکل آب در این استان گفت: رییس جمهور آقایان نوبخت و جهانگیری را مامور رسیدگی به این موضوع کرد.

۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۰۹:۱۴

انتقاد نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی از فروش شرکت کشت و صنعت کارون
پاپی زاده، با انتقاد شدید، از واگذاری ناعادلانه شرکت کشت و صنعت کارون، اظهار داشت: با فروش نا‌عادلانه شرکت کشت و صنعت کارون سرمایه ملی کشور به تاراج خواهد رفت.

۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۰۹:۲۹

تقدیر نماینده دزفول از پیشنهاد میزبانی این شهرستان برای مسابقات «مدهامّتان»
نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، از پیگیری و پیشنهاد میزبانی شهرستان دزفول برای برگزاری مسابقات کشوری مدهامتان ویژه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تقدیر کرد.

۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۶:۰۶

موافق استیضاح وزیر اقتصاد/
پاپی زاده: فرهنگ عذرخواهی در مسئولان ما وجود ندارد/خطاهای مدیران در سایه تحریم ها پنهان می شود
نماینده مردم دزفول با بیان اینکه متاسفانه خطاهای مدیران اقتصادی در سایه تحریم ها پنهان می شود، گفت: فرهنگ عذرخواهی در مسئولان ما وجود ندارد.

۱۳۹۷/۶/۴ - ۰۹:۳۹

پاپی زاده:
ضرورت سرمایه گذاری در حوزه فرهنگی/ فعالیت کانون های فرهنگی مساجد حمایت شوند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، برضرورت سرمایه گذاری در حوزه فرهنگی تاکید کرد و افزود: تقویت فعالیت های فرهنگی رشد همه جانبه در تمام بخش ها را برای کشور به ارمغان خواهد داشت.

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۹