خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٦ رمضان ١٤٤٠

Tuesday, May 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان
جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اواخر آبان در همدان برگزار می شود/ ارسال ۹۴ نمایشنامه به جشنواره
هیأت داوران مسابقه نمایشنامه‌نویسی بیست‌ وپنجمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان پس از مطالعه و بررسی ۹۴ نمایشنامه رسیده به بخش مسابقه نمایشنامه نویسی ۱۰ نمایشنامه را برای مرحله ارزیابی و داوری نهایی این بخش معرفی کرد.

۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۳:۱۳

گزارش اختصاصی شبستان از کارگاه دنیای کاغذی؛
نفس بکشید تا زنده بودن‌تان را باور کنند
خبرگزاری شبستان: گری فریدمن، هنرمند استرالیاییِ مهمان در بیست و چهارمین جشنواره‌ی بین المللی کودک و نوجوان همدان؛ سومین جلسه از کارگاه دنیای کاغذی را با ارائه‌ی نکاتی درباره‌ی باورپذیری عروسک ها پی گرفت.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۳:۴۱

جذابیت، صحنه تئاتر را مهیج و گرم نگه می‌ دارد
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی ـ امنیتی استانداری همدان اظهار کرد: جذابیت، تنوع و گستردگی صحنه تئاتر را مهیج و گرم نگه می‌ دارد تا بتواند کودک و نوجوان را بر سر شوق آورد.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۷:۰۳

مردم فرهیخته استان همدان میزبان هنرمندان به هنر اصیل تئاتر در جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان هستند
خبرگزاری شبستان: استاندار همدان در پیامی به بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان گفت: بی تردید تداوم فعالیت جشنواره که امروز از افتخارات هنری کشور است بدون توجه به تغییرات و تحولات در راستای توسعه و تعالی میسر نخواهد بود.

۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۵:۱۹

نشست خبری بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
صبح امروز نشست خبری بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در سالن آمفی تئاتر مجموعه تئاتر شهر برگزار شد .

۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۴:۱۷

شورای انتخاب بخش مسابقه تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند:
خلج، میرزاحسینی و قنبری آذر شورای انتخاب جشنواره تئاتر کودک
خبرگزاری شبستان: ششمین جشنواره تئاتر شهر سه هنرمند تئاتر و تئاتر کودک و عروسکی را برای انتخاب آثار متقاضی حضور در بخش کودک و نوجوان معرفی کرد.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۱:۱۰

پرونده ای برای آسیب شناسی جشنواره های تئاتر؛
فرصت ها و تهدیدهای برگزاری یک جشنواره
خبرگزاری شبستان: برگزاری جشنواره های تئاتر هم می تواند محل فرصت باشد و هم تهدید. اگر جشنواره ای سیاست گذاری مشخص و برنامه ریزی منظمی داشته باشد که اهداف بلند مدتی را دنبال کند، حتما اتفاق مبارکی است و اگر صرفا باری به هر جهت باشد، قطعا آسیب زاست.

۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۱:۰۵

کسب رتبه هنرمندان استان مرکزی در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
خبرگزاری شبستان:در بیست و سومین جشنواره بین‎المللی تئاتر کودک و نوجوان هنرمند فعال استان مرکزی موفق به کسب جایزه اول بازیگری مرد شد.

۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۸:۴۱

جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد
خبرگزاری شبستان: بیست و سومسن جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با معرفی برترین ها در بخش های مختلف به کار خود پایان داد.

۱۳۹۵/۹/۲۷ - ۱۷:۰۸

هنرمندان تئاتر نیازمند حمایت مالی هستند
خبرگزاری شبستان:کارگردان حقایق شیفت شب، وقایع شیفت روز اظهار کرد: تفاوتی بین پارامترهای تئاتر بزرگسال و کودک وجود ندارد و هر کدام با ابزار خاص خود تولید می شود.

۱۳۹۵/۹/۲۶ - ۱۳:۲۴

جشنواره تئاتر کودک فرهنگ اصیل اسلامی را ترویج می دهد
خبرگزاری شبستان: فرمانده بسیج ادارات و دستگاههای دولتی در بازید از دبیرخانه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان گفت: فضای تئاتر کودک و نوجوان بستری مناسب برای ترویج فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی است.

۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۴:۳۸

جشن صدسالگی تئاتر کودک و نوجوان با گرامیداشت جبار باغچه بان
خبرگزاری شبستان: در آستانه صدمین سال شکل گیری تئاتر کودک در ایران، یاد جبار باغچه بان در بیست و سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان گرامی داشته شد.

۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۳:۵۶

عضو کانون مهدیه همدان، مشاور رئیس جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان شد
خبرگزاری شبستان: حسین قاسمی هنر، عضو کانون فرهنگی و هنری مهدیه همدان با حکم رئیس بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به عنوان مشاور انتخاب شد.

۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۳:۴۸

معاون سیاسی استاندار همدان:
شادی کودکان و پویایی هنر هدف مهم جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان ، شادی کودکان و پویایی هنر را هدف مهم جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان دانست.

۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۱:۲۰

دبیر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان:
همدانی ها ۱۵ سال میزبان جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان هستند
خبرگزاری شبستان: دبیر بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان گفت: این نوید بسیار خوبی است که مردم همدان ١٥ سال میزبان جشنواره تئاتر کودک و نوجوان هستند.

۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۰:۳۲

مهدی شفیعی در مراسم افتتاحیه بیست و سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان:
تئاتر کودک و نوجوان تئاتری خلاقانه در جهت آموزش باشد/افتتاح جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی وزارت ارشاد در همدان گفت: تئاتر محدود به اجرای صحنه ای نیست؛ بلکه باید کودک و نوجوان را در جریان تئاتر خلاقانه قرار دهیم.

۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۰۹:۵۴

"مرز " محصول مشترک ایران و آلمان در جشنواره تئاتر کودک همدان به روی صحنه رفت
خبرگزاری شبستان: کارگردان فیلم مرز گفت: " مرز" محصول مشترک بین ایران و آلمان برای اولین بار در بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان به روی صحنه رفت.

۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۵:۳۹

در نخستین روز از جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان ۹ اجرا به روی صحنه رفت
خبرگزاری شبستان: نخستین روز از بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، ۹ نمایش از جمله محصول مشترک ایران و آلمان به روی صحنه رفت.

۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۵:۰۶

جشنواره تئاتر کودک و نوجوان معرف فرهنگی غنی استان همدان است
خبرگزاری شبستان:مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان اظهار کرد: جشنواره تئاتر کودک و نوجوان می تواند فرهنگ و تاریخ غنی استان همدان را به جهان معرفی کند.

۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۰۹:۳۹

پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، انتقال میراث شایسته ایرانی اسلامی به نسل آینده را از وظایف و رسالات اصلی اصحاب فرهنگ دانست و گفت: به مدد میراثی چون مهر و ایمان می توان آینده ای درخشان برای ایران اسلامی رقم زد.

۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۰۹:۵۶