خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٩ رجب ١٤٤٠

Tuesday, March 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان
حضور ۱۴ کشور جهان در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان
خبرگزاری شبستان: دبیر اجرایی بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، از حضور ۱۴ کشور جهان از جمله آلمان، فرانسه، روسیه، استرالیا، ترکیه، ایتالیا و کره جنوبی در این جشنواره خبر داد.

۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۷:۵۲

پیام استاندار همدان به بيست و سومين جشنواره بين المللي تئاتر كودك و نوجوان
جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان فرصت ارزشمندی در جهت بهره مندی از فرهنگ اصیل ایرانی است
خبرگزاری شبستان: استاندار همدان بیان کرد: در صورت بهره مندي كودكان ونوجوانان از آثاري با مضمون اخلاق و سنت اسلامی، فرهنگ اصیل ایرانی، خانواده، نشاط و امید در فضای جامعه و نسل آینده فرصت مغتنمی در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان است.

۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۱:۲۴

فرماندار همدان:
حضور ۴۰۰ میهمان در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان
خبرگزاری شبستان: فرماندار همدان از حضور ۴۰۰ میهمان داخلی و خارجی در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان خبر دادو گفت: تدابیر لازم برای امنیت هنرمندان و میهمانان جشنواره اتخاذ شده است.

۱۳۹۵/۹/۱۹ - ۱۱:۰۰

مدیرکارگاه‌های جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان:
خود را «همه چیز دان» تلقی نکنیم!
خبرگزاری شبستان: مدیر کارگاههای جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان ، مخاطب‌شناسی را یکی از مهمترین رویکردهای این کارگاه‌ها دانست و از هنرمندان خواست خود را "همه چیز دان" ندانند و در این کارگاه‌ها شرکت کنند.

۱۳۹۵/۹/۱۸ - ۱۲:۱۰

با حضور مدرسان ایرانی و فرانسوی؛
هشت عنوان کارگاه‌ آموزشی در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: همزمان با برگزاری بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، هشت کارگاه آموزشی با حضور مدرسانی از ایران و فرانسه برگزار می‌شود.

۱۳۹۵/۹/۱۸ - ۱۰:۲۳

پوستر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان رونمایی می‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیر اجرایی بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، از رونمایی پوستر این جشنواره فردا (۱۶ آذر) در مجموعه تئاتر شهر خبر داد.

۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۰۸:۲۷

انتقال ارزش ها با زبان هنر در کودکان تاثیر گذارای بیشتری دارد
خبرگزاری شبستان: رئیس حوزه هنری استان همدان گفت: انتقال ارزش های دینی و اخلاقی با زبان هنر و در قالب تئاتر و نمایش در کودکان و نوجوان تاثیر گذاری بیشتری دارد.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۳:۴۹

دبیر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان:
حضور مهمانان خارجی در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان
خبرگزاری شبستان:دبیر بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان گفت: ۲ هنرمند صاحب نام اروپایی در هیأت داوران بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان حضور دارند.

۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۰۹:۲۴

مدیر اجرایی جشنواره خبر داد:
حضور ۴۰۰ مهمان داخلی و خارجی در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان
خبرگزاری شبستان: مدیر اجرایی جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از حضور ۴۰۰ مهمان داخلی و خارجی در ایام برگزاری جشنواره در همدان خبر داد.

۱۳۹۵/۹/۹ - ۰۹:۳۷

فراخوان جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان  
خبرگزاری شبستان: فراخوان بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار «نمایش مهر، بر صحنه کودکی» در ۱۰ بخش منتشر شد.

۱۳۹۵/۳/۱۱ - ۱۱:۳۹

دبیر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان:
همدان پایگاه اجرای برنامه‌های هنری کشور شود/ استقبال همدانی‌ها از جشنواره تئاتر بی نظیر است
خبرگزاری شبستان:دبیر بیست‌و‌دومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با بیان اینکه استقبال همدانی‌ها از جشنواره تئاتر بی نظیر است، گفت: همدان با وجود ظرفیت‌های زیاد می‌تواند پایگاه اجرای برنامه‌های هنری کشور شود

۱۳۹۴/۷/۱۱ - ۱۳:۳۶

پیام وزیر ارشاد به بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان
خبرگزاری شبستان:  علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان پیام داد.

۱۳۹۴/۷/۸ - ۱۳:۵۴

دبیر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان:
در بخش بین‌‎الملل به دنبال جذب مخاطب نیستیم
خبرگزاری شبستان:جشنواره تئاتر کودک و نوجوان جشنواره‌ای پرمخاطب و مردمی است که بیش از ۱۰۰هزار مخاطب مردمی دارد

۱۳۹۴/۶/۳۰ - ۱۱:۳۶

معرفی برگزیدگان بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان
خبرگزاری شبستان: نمایشنامه ها و نفرات برتر بخش های مختلف  بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان  معرفی شدند.

۱۳۹۳/۷/۲۲ - ۱۰:۱۵

یک کارگردان لهستانی
هنرمندان تئاتر در ایران بسیار پویا و فعال هستند
خبرگزاری شبستان: کارگردان و بازیگر لهستانی حاضر در بیست‌ و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان گفت: هنرمندان تئاتر در ایران بسیار پویا و فعال هستند.

۱۳۹۳/۷/۱۹ - ۱۱:۳۶

در دومین روز جشنواره، پروانه ها در همدان به پرواز در می‌آیند                              در دومین روز جشنواره، پروانه ها در همدان به پرواز در می‌آیند
خبرگزاری شبستان: در دومین روز از جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، نمایش "پروانه ها" به نویسندگی و کارگردانی فرنسسکو گندی و دیوید فنتورینی از ایتالیا در بخش بین الملل به روی صحنه می رود.

۱۳۹۳/۷/۱۷ - ۰۹:۱۸