خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

الأحد ٩ جمادى الثانية ١٤٣٩

Sunday, February 25, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طلاق
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان:
ارائه راهکارهای رفع مشکلات مربوط به ازدواج وطلاق با کمک دانشگاه ها
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان بر یافتن راهکارهای رفع مشکلات مربوط به ازدواج وطلاق را با کمک دانشگاه ها تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۹

معاون امور اسناد هویتی اداره کل ثبت احوال کردستان:
افزایش ۷.۵ درصدی طلاق و کاهش ۶.۵ درصدی ازدواج در کردستان
خبرگزاری شبستان: معاون امور اسناد هویتی اداره کل ثبت احوال کردستان گفت: در ۱۰ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته نرخ واقعه طلاق دراستان ۷.۵ درصد افزایش و ازد واج هم ۶.۵ درصد کاهش داشته است.

۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۷

اجرای ۲۸۰۰ طرح اشتغال‌ زایی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: ۲ هزار و ۸۵۵ طرح اشتغال‌ زایی در ۱۰ ماهه سال جاری برای مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۶:۵۹

معاون دادگستری کل استان قم عنوان کرد
کاهش ۲۴ درصدی آمار طلاق در زوجین آموزش دیده
خبرگزاری شبستان: معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قم تاکید کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی برای زوجین متقاضی طلاق در استان تاکنون موجب کاهش ۲۴ درصدی آمار درخواست طلاق در قم شده است.

۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۷:۳۶

برگزاری همایش آسیب شناسی طلاق و اعتیاد در قزوین
خبرگزاری شبستان: همایش آسیب شناسی طلاق و اعتیاد در مسجد چهارده معصوم قزوین برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۰۸:۱۲

طرح توانمندسازی بانوان حاشیه نشین شهرهای کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای کاهش آسیب های اجتماعی، طرح توانمندسازی زنان خانواده های حاشیه نشین شهرهای استان اجرا می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۳:۰۷

فعالیت خانه سمن‌ ها در استان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی خانه سمن‌ ها در استان خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۵

بهره مندی ۱۹ هزار و ۲۰۰ مددجو از خدمات آموزش خانواده کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۹هزار و ۲۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان در ۹ ماهه سال جاری از خدمات آموزش خانواده این نهاد بهره مند شدند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۵:۵۲

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان جنوبی:
خراسان جنوبی رتبه بیست و هفتم طلاق در کشور/۲۷۲ تشکل مردم نهاد در استان فعال است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه ۲۷۲ تشکل مردم نهاد در حوزه اجتماعی و فرهنگی استان فعال است، گفت: خراسان جنوبی از نظر آسیب های اجتماعی شرایط بهینه ای نسبت به سایر استان ها دارد.

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۶:۰۷

مدیرکل ثبت احوال کردستان خبرداد:
کاهش ۸.۳ درصدی ازدواج و افزایش ۱.۵ درصدی طلاق در کردستان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل ثبت احوال کردستان گفت: در هشت ماهه امسال ۸.۳ درصد میزان واقعه ازدواج کاهش و ۱.۵ درصد طلاق افزایش یافته است.

۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۱۳:۲۴

مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی:
ثبت ۴۸۰۰ واقعه ازدواج/ خراسان جنوبی رتبه ۲۶ طلاق را در کشور دارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی از ثبت چهار هزار و ۸۲۶ واقعه ازدواج در هشت ماهه امسال خبر داد و گفت: در این مدت همچنین ۱۲ هزار و ۲۴۶ واقعه ولادت در خراسان جنوبی به ثبت رسیده است.

۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۰:۴۷

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
برآورد وضعیت فرهنگی جامعه با ثبت احوال سنجیده می‌شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه میزان برآورد وضعیت فرهنگی جامعه با ثبت احوال سنجیده می‌شود، گفت: یکی از شاخصه های ثبت احوال این است که میزان ایمان، سلامت و فرهنگ مردم از آمار آنان به دست می‌آید.

۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۰:۱۶

حجت الاسلام والمسلمین قاسمیان:
اهل بیت(ع) منادی وحدت در جامعه اسلامی هستند
خبرگزاری شبستان:مدیر مدرسه علمیه مشکات با بیان اینکه اهل بیت(ع) منادی وحدت در جامعه اسلامی هستند، گفت: بر اساس آیات الهی جامعه اسلامی نباید به سوی فروپاشی و تزلزل پیش برود.

۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۱۴:۳۹

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری یزد:
کسب رتبه ۲۸ کشوری توسط استان یزد در زمینه طلاق
خبرگزاری شبستان: معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد با اشاره به برنامه های انجام شده در راستای آموزش و پیشگیری گفت: استان یزد در زمینه طلاق رتبه ۲۸ کشوری را به خود اختصاص داده است.

۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۵:۰۰

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران:
کاهش ۱۰ درصدی طلاق در سال جاری/استفاده از ظرفیت فضای مجازی در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران از کاهش ۱۰ درصدی طلاق در شش‌ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و بر لزوم استفاده از ظرفیت فضای مجازی در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۳:۲۸

آیت الله حسینی بوشهری:
فقر و طلاق یکدیگر را تشدید می کنند/باید از گسترش این پدیده حلال مورد نقرت اسلام جلوگیری کرد
خبرگزاری شبستان: آیت الله حسینی بوشهری گفت: متاسفانه فقر و طلاق با یکدیگر رابطه دارند و یکدیگر را تشدید می کنند و باید بکوشیم تا از طلاق جلوگیری شده و این روند کاهش یابد.

۱۳۹۶/۹/۶ - ۰۹:۰۶

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی:
پیشنهاد۵۰ میلیارد تومانی برای اجرای سندملی سلامت اجتماعی/ شیب طلاق در کشور کاهش یافت
خبرگزاری شبستان: معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی گفت: پیشنهاد ما برای اجرای برنامه های سندملی سلامت اجتماعی در سال نخست ۵۰ میلیارد تومان است.

۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۷:۰۱

یک استاد دانشگاه در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها:
عدم درک درست خانواده‌ها ازنقاط مثبت و منفی فضای مجازی/شبکه‌های اجتماعی دلیل ۶۸ درصد طلاق‌ها در دنیا
خبرگزاری شبستان:یک استاد دانشگاه با بیان اینکه خانواده‌ها نقاط مثبت و منفی فضای مجازی را خوب درک نکردند شبکه‌های اجتماعی را دلیل ۶۸ درصد طلاق‌ها در جهان عنوان کرد.

۱۳۹۶/۸/۹ - ۰۹:۱۵

معاون دادگستری خراسان جنوبی:
عدم تسلط به مهارت های زندگی در صدر علل طلاق است
خبرگزاری شبستان: معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه عدم تسلط به تکنیک های مرتبط با مهارت های زندگی در صدر علل طلاق است، گفت: استان خراسان جنوبی به نسبت جمعیت در بین استان های دیگر جایگاه خوبی در بحث طلاق ندارد.

۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۰۸:۲۱

اجرای طرح مشاوره رایگان خانواده و ازدواج در گیلان
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه طلاق یکی از آسیب های جدی جامعه است گفت: طرح مشاوره رایگان خانواده و ازدواج در گیلان برای زوج های جوان به صورت رایگان اجرا می شود.

۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۷:۴۳