خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷

الأحد ١٢ المحرّم ١٤٤٠

Sunday, September 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طلاق
جوانان با استفاده از ظرفیت عاشورا خود را به خدا نزدیک کنند
امام جمعه سی سخت با بیان اینکه امام حسین (علیه السلام) دین و انسان های دیندار را زنده کرد، گفت: جوانان امروزی می توانند از این اجتماع بزرگ عاشورایی مدد گرفته و باید از این فرصت برای نزدیکی به خداوند نهایت استفاده را ببرید.

۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۰۹:۰۹

کاهش ۶ درصدی طلاق در استان کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با برنامه ریزی ها و تلاش های به عمل آمده در سال جاری علاوه بر توقف رشد طلاق، ۶ درصد کاهش داشته است.

۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۵:۱۲

تلاش برای کاهش طلاق با بهره گیری از برنامه علمی و آموزه های دینی
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تلاش برای کاهش طلاق از جنبه های مختلف، ژنتیکی، روان شناختی، اقتصادی، اجتماعی و آموزه های دینی، برنامه ریزی و مطالعه شده، علمی و همراه با مشاوره باشد.

۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۴:۵۴

لزوم آموزش بهداشت روانی توسط دستگاه ها/راه اندازی کارگاه پیشگیری از خشونت
نماینده ناجا بر لزوم آموزش بهداشت روانی توسط دستگاه ها تاکید کرد و گفت: آستانه تحمل مردم رو به کاهش است و با کوچکترین مشکلی عصبانی شده و از کوره درمی روند، بنابراین نیازمند آموزش بهداشت روانی برای مردم هستیم.

۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۶:۴۱

۴۷۰۰ مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی در دوره‌ های مشاوره گروهی شرکت کردند
چهار هزار و ۷۰۰ نفر از مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در دوره‌های مشاوره و راهنمایی گروهی این نهاد از نیمه دوم سال ۹۶ تاکنون شرکت کرده‌اند.

۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۵:۳۹

حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از ۳۱ هزار خانوار نیازمند
۳۱ هزار و ۴۷۷ خانوار با جمعیت ۶۷ هزار ۹۲۵ نفر تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد هستند و در طول سال از خدمات این نهاد بهره‌ مند می‌ شوند.

۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۱۱:۳۴

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع):
برخی برنامه‌های صدا و سیما در جهت تخریب بنیاد خانواده است
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: ضمن اینکه از صداوسیما نسبت به برخی برنامه‌ها تشکر می‌کنیم، اما برخی برنامه‌ها همسو با دشمن به دنبال تخریب بنیاد خانواده‌ها است و حال آنکه رسانه ملی باید به دنبال تحکیم خانواده باشد.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۰۸:۲۷

ایلام کمترین آمار طلاق را در کشور دارد
بر اساس بررسی های انجام شده استان ایلام سال گذشته کمترین آمار را در زمینه طلاق در کشور داشته است.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۰۹:۵۷

مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین:
راه اندازی سامانه طلاق در قزوین
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین از راه اندازی و افتتاح سامانه طلاق در قزوین در هفته آینده خبر داد.

۱۳۹۷/۵/۴ - ۱۳:۰۰

رئیس دادگستری شهرستان قزوین خبر داد:
کاهش ۲۸ درصدی طلاق در قزوین
رئیس دادگستری شهرستان قزوین از کاهش ۲۸ درصدی طلاق در ۲ ماهه نخست سال جاری خبر داد.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۰۷:۳۷

کاهش۱۹درصدی پرونده های طلاق درهرمزگان
خبرگزاری شبستان: رییس کل دادگستری هرمزگان به اجرای طرح مصلحین خانواده در شهرستان های میناب، رودان، حاجی آباد و بندرخمیر اشاره کرد و گفت: در نتیجه اجرای موفق این طرح، ۱۹ درصدپرونده های طلاق در استان کاهش یافت.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۱:۴۸

رئیس کل دادگستری استان قزوین:
رسیدگی سالانه به ۲۰۰ هزار پرونده در دستگاه قضایی قزوین
خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: در سال بیش از ۲۰۰ هزار پرونده در دستگاه قضایی استان مورد رسیدگی قرار می گیرد که این امر کاری بسیار دشوار است.

۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۰۸:۱۰

تلاش برای مقابله، پیشگیری و درمان اعتیاد با جدیت دنبال شود
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای مقابله، پیشگیری و درمان اعتیاد در این استان تاکنون اقدام ها و تلاش های ارزنده ای انجام شده و لازم است که با جدیت دنبال شود.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۳:۳۸

اعتیاد یکی از عوامل اصلی طلاق در استان زنجان است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بهزیستی استان زنجان از مراجعه ۴ هزار و ۹۷۴ نفر به مرکز دخالت در خانواده در سال گذشته خبر داد و گفت: اعتیاد یکی از عوامل اصلی طلاق در جامعه است.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۸:۱۷

رئیس دادگستری شهرستان قزوین:
عدم فراگیری مهارت های زندگی از مهمترین عوامل طلاق است
خبرگزاری شبستان: رئیس دادگستری شهرستان قزوین گفت: از عوامل مهم طلاق می توان عدم فراگیری مهارت‌ های زندگی زوجین قبل از ازدواج را دانست که لازم است در این خصوص نهاد های فرهنگی و آموزشی نسبت به آموزش زوجین قبل از ازدواج اقدام کنند.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۸:۰۰

رئیس دادگستری شهرستان آران و بیدگل:
کاهش آمار طلاق دختران زیر ۱۷ سال در آران و بیدگل/ فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، عامل بیش از ۶۰ درصد اختلافات خانوادگی
خبرگزاری شبستان:رئیس دادگستری شهرستان آران و بیدگل گفت: بیش از ۶۰ درصد اختلافات خانوادگی در اثر استفاده نامناسب از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی رخ می دهد.

۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۷:۱۰

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل:
بیشترین طرح دعاوی حقوقی استان مربوط به حوزه خانواده است / مشاوره موجب کاهش آمار طلاق در سال ۹۶
خبرگزاری شبستان: معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: ۵۷ هزار مباحث مختلف حقوقی در سال ۹۶ تشکیل پرونده شد که بیشترین طرح دعاوی حقوقی بیش از ۸ هزار و ۶۰۰ پرونده مربوط به حوزه خانواده است که نسبت به سال قبل افزایش ۵ درصدی دارد.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۲:۳۹

اجرای کشوری سامانه الکترونیکی کاهش طلاق/۲۶۰۰ کودک کار جمع ‌آوری شدند
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بهزیستی کشور، از پذیرش ۷۶ هزار نفر معتاد متجاهر در مراکز ماده ۱۵ و ۱۶ بهزیستی به صورت چرخشی طی سال گذشته خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۰:۱۸

گرایش به مواد مخدر علت ۳۴ درصد طلاق ها در کشور است
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرگیلان با بیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر شوک هزاره سوم نام گذاری شده است گفت: ۳۴ درصد ثبت طلاق کشور بر اثر گرایش اعتیاد به مواد مخدر است.

۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۳:۴۲

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:
باید از ظرفیت سازمان های مردم نهاد برای کاهش آسیب های اجتماعی استفاده شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: امکان حل تمام مسائل و مشکلات به تنهایی وجود ندارد و باید با استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و تقویت آنها برای رفع و کاهش آسیب های اجتماعی، گام برداشت.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۰۷:۵۹