خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷

الأحد ١٢ المحرّم ١٤٤٠

Sunday, September 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه 19 مهر سالروز فرمايش رهبري در خصوص كانون مساجد
سومین فراخوان پژوهشی ۱۹ مهر منتشر شد
خبرگزاری شبستان: سومین فراخوان پژوهشی ۱۹ مهر با هدف توسعه و ترویج بیانات رهبری در مورد توجه به کانون‌های فرهنگی هنری و شناسایی ظرفیت‌های این کانون‌ها در زمینه تفکر، نیازسنجی، مطالعه، ابتکار و زمینه‌سازی برای عرضه نوآوری‌ها و خلاقیت‌ها منتشر شد.

۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۲:۵۸

وجود کانون های فرهنگی و هنری بستری مناسب برای توسعه کارهای فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس گفت: وجود کانون های فرهنگی و هنری بستری مناسب برای توسعه کارهای فرهنگی است.

۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۰:۲۲

مخاطبین مسابقات مدهامتان هر ساله افزایش می یابد/کاهش معضلات اجتماعی درگرو بهره گیری از رهنمودهای قرآن است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه کاهش معضلات اجتماعی مرهون بهره گیری از رهنمودهای قرآن است، گفت: برگزاری دوازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان، بیانگر اهمیت، ارتقا و همچنین و افزایش هر ساله مخاطبین این مسابقات است.

۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۲:۲۷

اعضا و خانواده های فعال کانون زینبیه نکا به جهت فعالیت در حوزه تولید داخلی، تقدیر شدند
خبرگزاری شبستان: اعضا و خانواده های کانون فرهنگی و هنری زینبیه نکا که طرح های خوداشتغالی و تلاش در جهت تولید داخلی داشتند به مناسبت ۱۹ مهر، سالروز بیانات رهبری در خصوص کانون های مساجد، تقدیر شدند.

۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۲:۳۵

تربیت سربازان امام زمان (عج) با تقویت و جذابیت بخشی به برنامه های مسجد میسر می شود
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس با بیان اینکه پرورش و تربیت سربازان امام زمان (عج) با تقویت و جذابیت بخشی به برنامه های مسجد میسر می شود، گفت: این مهم با همدلی و همکاری همه متولیان مسجد تحقق خواهد شد.

۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۲:۰۰

پیشگامی کانون های فرهنگی هنری در آبادانی معنوی مساجد
خبرگزاری شبستان: مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: کانون های فرهنگی هنری با جذب جوانان به مساجد در آبادانی و رونق بخشی به این نهاد مقدس پیشگام باشند.

۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۲۲:۳۴

فعالیت بیش از ۴۰۰ کانون فرهنگی هنری در مساجد چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه ۴۱۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد استان فعالیت دارند گفت: از این تعداد ۲۳۰ کانون فرهنگی هنری در روستاها و ۱۸۶ کانون فرهنگی هنری در شهرها فعالیت دارند.

۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۲۲:۳۳

فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد به اقتضای نیاز روز اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه جذب جوانان به مسجد مستلزم اجرای برنامه های جذاب است گفت: تلاش ما بر این است تا در کانون های مساجد برنامه های به روز و متناسب با نیاز جوانان ارائه شود.

۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۲۲:۳۳

۱۹ مهر؛ نقطه عطفی در فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام معتمدی به ۱۹ مهر سالروز فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت فعالیت کانون های فرهنگی هنری در مساجد اشاره کرد و افزود: ۱۹ مهر؛ نقطه عطفی در فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۴:۰۹

کانون های مساجد از برکات نظام جمهوری اسلامی ایران است
خبرگزاری شبستان: رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر، کانون های فرهنگی و هنری مساجد را از برکات نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: این مراکز جهت مقابله با دشمنان، وظیفه مهمی بر عهده دارند.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۴:۰۳

همزمان با ۱۹ مهرماه؛
دیدار مسئول و کارکنان کانون های مساجد با خانواده شهید مدافع حرم «علی سیفی»
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل به همراه کارکنان دبیرخانه با خانواده شهید مدافع حرم «علی سیفی» همزمان با ۱۹ مهرماه و برگزاری مسابقات قرآنی «مدهامتان» دیدار کردند.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۳:۱۹

کانون های مساجد، رونق بخش فعالیت های فرهنگی و هنری هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: کانون های مساجد، در جهت رونق بخشی فعالیت های فرهنگی و هنری کشور، تاثیرگذار هستند.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۲:۴۱

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل:
کانون های مساجد پایگاه راهبردی در مسئله مقابله با تهاجم فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد به عنوان پایگاه راهبردی در مسئله مقابله با تهاجم فرهنگی است و تاکنون در این زمینه موفقیت های خوبی داشت.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۱:۱۹

نشست آسیب های اجتماعی با محوریت چگونگی پیدایش فرقه ضاله بهائیت در کانون شهدای عربخیل بابلسر برگزار شد
خبرگزاری شبستان: نشست آسیب های اجتماعی با محوریت چگونگی پیدایش فرقه ضاله بهائیت به مناسبت ۱۹ مهر، سالروز بیانات رهبری درباره کانون های مساجد در کانون شهدای عربخیل بابلسر برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۰۹:۳۸

بیانیه دبیرخانه کانون های مساجد خراسان رضوی به مناسبت ۱۹ مهر
خبرگزاری شبستان:دبیرخانه کانون های مساجد استان به مناسبت ۱۹ مهر سالروز بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری در رابطه با کانون های فرهنگی هنری مساجد بیانیه ای را صادر کرد.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۰۸:۴۰

در راستای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی؛
همراهی و همدلی کانون های فرهنگی هنری مساجد با پایگاه های بسیج
خبرگزاری شبستان: امروز ۱۹ مهر سالروز فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص اهمیت کانون های فرهنگی هنری مساجد است که در راستای آن تعامل سازنده ای میان کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز با پایگاه های بسیج دیده می شود.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۰۸:۳۴

فرمانده سپاه ناحیه آستارا؛
کارهای فرهنگی باید عمق داشته باشد
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه ناحیه آستارا با بیان اینکه باید در برابر تهاجمات فرهنگی دشمنان برنامه داشته و با قدرت برنامه های فرهنگی را اجرا کنیم، گفت: کارهای فرهنگی باید عمق داشته باشد.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۰۸:۰۶

فرمایشات رهبری در ۱۹ مهر، بر نقش مهم روحانیون در جذب اقشار مختلف مردم به مساجد تأکید دارد
خبرگزاری شبستان: فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در ۱۹ مهر سال ۹۱ در حقیقت پرده از هویت و جایگاه کانون های فرهنگی هنری مساجد و نقش آنها در جذب اقشار مختلف به مسجد برداشت.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۰۸:۰۲

تعلیم و تعلم در مساجد جهاد است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرستان بیله سوار گفت: تعلیم و تعلم و مسئله تربیت در مساجد جهاد است که فعالان کانون های مساجد در این مسئله اهتمام داشته باشند.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۴:۰۷

همایش پیشگیری از آسیب های اجتماعی در کانون منهاج نکا برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: همایش پیشگیری از آسیب های اجتماعی با سخنرانی فرمانده نیروی انتظامی نکا به مناسبت ۱۹ مهر در کانون فرهنگی و هنری منهاج این شهرستان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۴:۰۰