خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

الخميس ٢٠ ذو الحجّة ١٤٤٠

Thursday, August 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه وزارت بازرگانی
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:
درخواست دولت برای تشکیل وزارت بازرگانی با توجه به شرایط تورمی
عباسی با اشاره به درخواست دولت برای تشکیل وزارت بازرگانی با توجه به شرایط تورمی گفت: بیشتر مجلسی ها و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با تاسیس وزارت بازرگانی مخالف هستند.

۱۳۹۸/۴/۳۱ - ۰۷:۳۶

در برنامه پایش مطرح شد:
مزایا و مضرات تاسیس وزارت بازرگانی
برنامه پایش با حضور یک کارشناس اقتصادی با موضوع تاسیس وزارت بازرگانی روی آنتن رفت که در آن مزایا و مضرات تاسیس این وزارتخانه مورد بررسی قرار گرفت.

۱۳۹۸/۴/۳۱ - ۰۷:۳۴

معاون پارلمانی رییس جمهوری:
دستور رئیس جمهوری برای تشکیل وزارت بازرگانی پیگیری می‌شود
امیری گفت: تشکیل وزارت بازرگانی در اولویت کاری دولت و رییس جمهوری قرار دارد.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۳:۳۷

فراخوان معاون رئیس جمهوری برای تصویب طرح تشکیل وزارت بازرگانی
امیری از نمایندگان پارلمانی دستگاه‌ها و وزارتخانه‌های مختلف خواست که در زمینه طرح تشکیل وزارت بازرگانی با نمایندگان مجلس مذاکره کنند و با دلایل کارشناسی آنها را متقاعد کنند که‌ به این طرح در صحن علنی مجلس رای بدهند.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۰۹:۱۷

رییس اتاق اصناف تهران:
بازرگانی به فراموشی سپرده شده است
نوده فراهانی با ابراز تاسف از اینکه به صنعت توجه خاصی شده است و بازرگانی به فراموشی سپرده شده است، گفت: این بازرگانی و صنعت اگر جدا شوند خیلی بهتر است و هر دستگاه یا ارگانی باید مسئول خاص خودش را داشته باشد.

۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۰۸:۴۶

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس:
هیچگاه ساختار بازرگانی را در کشور حذف نکردیم
پاپی زاده با اشاره به اینکه هیچگاه ساختار بازرگانی را در کشور حذف نکردیم، گفت: به جای اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت ادغام شود تجمیع صورت گرفت اما متاسفانه دولت شرح وظایف خود را در این رابطه ارائه نکرده است.

۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۰۸:۴۰

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس:
نباید بار مشکلات را به دوش مصرف کننده گذاشت
محمودی شاه نشین از کیفیت بالا به عنوان ابزاری مهم برای رقابت در بازار یاد کرد و گفت: نباید بار مشکلات را به دوش مصرف کننده گذاشت از این رو با افزایش کیفیت می توان مصرف را به سمت تولیدات داخلی هدایت کرد.

۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۰۸:۳۵

نماینده موافق تفکیک بازرگانی از وزارت صمت مطرح کرد:
لزوم تفکیک وزارت صمت با توجه به شرایط فعلی
کوهکن با بیان اینکه با تفکیک بازرگانی از وزارت صمت موافق است، گفت: به دلیل شرایط فعلی و نگاهی که به مردم و مصرف کننده داشته باشیم باید تفکیک صورت گیرد.

۱۳۹۸/۳/۲ - ۰۸:۱۵

مروری بر روزنامه های ۲۶ اسفند:
وزارت بازرگانی نوین تشکیل می شود/دکمه قطع پیامک های تبلیغاتی زیر دست کیست
بهره برداری از ۱۱ میلیارد دلار پرژه گازی در پارس جنوبی ، وزارت بازرگانی نوین تشکیل می شود، مهلت یک ماهه به رانت خواران، ۱۰ رقیب دونالد ترامپ، دکمه قطع پیامک های تبلیغاتی زیر دست کیست؟، استقبال عشایر از شهدای تازه تفحص شده از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۹:۳۹

شبستان گزارش می دهد
آیا وزارت «بازرگانی» تشکیل می شود؟
طرح تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکنون سه بار به مجلس ارائه شده و با رای منفی نمایندگان مواجه شد و حالا با توجه به اهتمام دولت نسبت به تفکیک این وزارتخانه مجدا برخی نمایندگان طرحی برای تفکیک این وزارتخانه ارائه داده اند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۷:۳۵

شبستان گزارش می دهد:
مزایا و معایب تفکیک وزارت بازرگانی از صنعت و معدن
خبرگزاری شبستان: وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از تصویب مجلس شورای اسلامی در سال ۹۰ در راستای طرح کوچک‌سازی دولت با ادغام دو وزارتخانهٔ صنایع و معادن و بازرگانی تشکیل شد اما دولت با لایحه ای می خواهد آن را باز تفکیک کند.

۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۲:۵۸

مدیرعامل خانه صنعت ایران در گفتگو با شبستان:
به جای تفکیک وزارت بازرگانی، از سه قائم مقام برای صنعت معدن و تجارت استفاده شود
خبرگزاری شبستان: خالقی معتقد است: به جای تحمیل یک هزینه تفکیک وزارتخانه به کشور می تواند برای هر بخش صنعت معدن و تجارت یک قائم مقام تعیین کرد که شخص وزیر مسئول هماهنگی بین این بخشها باشد.

۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۳:۱۷