خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

الثلاثاء ١٣ جمادى الثانية ١٤٤٠

Tuesday, February 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آتنا اصلانی
استقبال مغاني ها از خادمان رضوي 
خادمان رضوي پس از ديدار نماينده ولي فقيه در استان اردبيل با حمل پرچم حرم مطهر امام رضا (ع) به شهرستان هاي پارس آباد و اصلاندوز مغان رفته ، به خانواده آتنا اصلاني هم تسليت گفتند.

۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۷:۰۴

لینک نظر شما فرصتی است برای آشنایی با نظرات مخاطبان شبستان؛
تحلیل شما درباره ریشه های کودک آزاری و قتل آتنا، بنیتا، پریا و ... چیست؟
خبرگزاری شبستان: نظراتی که حاوی توهین، بی توجهی به اخلاق، حدود اسلامی، حقوق شهروندی و موازین علمی باشد، منتشر نمی شود.

۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۲:۴۳

پیام وزیر کشور در پی جنایت واقع شده در استان اردبیل
خبرگزاری شبستان:رحمانی فضلی در پیامی در پی جنایت واقع شده در استان اردبیل آورده است: اکنون آتنای عزیز، مظلومانه از دست رفته است اما این حادثه باید عبرتهای بزرگی برای همه ما، به سهم متناسب در پی داشته باشد تا از تکرار وقایعی چنین دردناک پیشگیری شود.

۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۰۸:۳۷

جانیان رها در شهرها
خبرگزاری شبستان:آتنا آخرین قربانی نیست؛مجموعه ای از دلایل بستر این جنایت هولناک را فراهم کرده که بدور از سیاست زدگی وشعار پراکنی باید در رسانه های کشور مخصوصا در صداو سیما مورد بحث وتحلیل قرار گیرند.

۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۰۸:۳۴

نکاتی درباره قتل آتنا و واکنش‌های ما
خبرگزاری شبستان: قتل دلخراش و دردناک آتنا اصلانی در شهری کوچک، موجی از واکنش‌های مختلف را برانگیخته است؛ از هجوم مردم اندوه‌زده خشمگین به مغازه متهم تا انبوهی از تحلیل‌ها و همدردی‌های متعدد به بیان‌های مختلف.

۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۱۳:۰۷

یادداشت/ سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
افول اخلاق فریاد مظلومیت، از «ستایش» تا «آتنا»
خبرگزاری شبستان: خبر مرگ دلخراش آتنا، دختر هفت ساله پارس‌آباد مغان، حکایت غریب افول اخلاقی جامعه‌ای است که مدتهاست صدای زنگ خطر آسیب‌های اجتماعی را می‌شنود، اما به جای چاره‌اندیشی، تنها نظاره‌گر ناهنجاری‌ها شده است.

۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۱۱:۵۰

واکنش دولتی ها به قتل آتنا اصلانی
خبرگزاری شبستان: مسئولان دولتی در یادداشت هایی جداگانه نسبت به فاجعه به وجود آمده در قتل دختر هفت ساله اردبیلی واکنش نشان دادند.

۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۰۷:۵۱