خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱

الأحد ٢٠ شوّال ١٤٤٣

Sunday, May 22, 2022

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه استانداری فارس
دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور:
شهر شیراز و استان فارس از کتابخانه مرکزی محروم است
رمضانی گفت: از استاندار فارس برای احداث یک کتابخانه تازه درخواست حمایت داریم زیرا در حال حاضر شهر شیراز و استان فارس از کتابخانه مرکزی محروم است.

۱۴۰۱/۲/۲۸ - ۱۸:۰۰

معاون استاندار فارس:
مشکلات حوزه ارتباطی استان فارس به سرعت حل و فصل شود
کریمی گفت: مسائل و مشکلات حوزه ارتباطی استان فارس باید به سرعت حل و فصل شود و دستگاه های فارس در این زمینه باید تلاش جدی در پیش بگیرند.

۱۴۰۱/۲/۲۸ - ۱۱:۳۸

معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری فارس عنوان کرد:
لزوم تقویت اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام (ره) فارس در حاشیه های شهر شیراز
کریمی گفت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) می تواند با توجه بیشتر به حوزه های اشتغال، معیشت و بهداشت در حاشیه های شهر از بروز آسیب های اجتماعی عدیده ای پیشگیری کند و این مهم پای کار آمدن دستگاه‌ های ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان فارس را می طلبد.

۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۷:۴۰

استاندار فارس تاکید کرد:
لزوم پیش بینی فضای کتابخانه ای در مراکز تجاری بزرگ
ایمانیه گفت: مراکز استان ها به کتابخانه های بزرگ نیاز دارند و با ایجاد تحول در خصوص توسعه کتابخانه ها باید لزوم ساخت کتابخانه در مراکز تجاری پیش بینی شود و به این شرط مجوز ساخت به آنها ارائه شود.

۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۴:۴۲

مدیرکل پست استان فارس:
آدرس دهی اشتباه عامل ۳۸ درصد برگشتی مرسولات پستی در فارس است
آزادی گفت: آدرس دهی اشتباه عامل ۳۸ درصد برگشتی مرسولات پستی در فارس است و نصب پلاک آبی دو یا سه رقمی توسط شهرداری بر در خانه ها به کاهش این آمار کمک موثری می کند.

۱۴۰۱/۲/۲۶ - ۱۶:۲۵

استاندار فارس:
جمعیت هلال احمر در ارائه خدمات اضطراری نقش موثری دارد
ایمانیه گفت: جمعیت هلال احمر در ارائه خدمات اضطراری در زمان طلایی پس از وقوع حادثه نقش موثری دارد که هموارایفای نقش مطلوب در این شرایط ضروری ازعهده، دانش، توان و امکانات دیگران بر نمی آید.

۱۴۰۱/۲/۲۵ - ۱۸:۳۹

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس اعلام کرد
رشد هفت درصدی عملیات امدادی جمعیت هلال احمر فارس
درویشی گفت: جمعیت هلال احمر فارس سال گذشته یک هزار و ۵۰۰ مورد عملیات امدادی در جریان وقوع حوادث مختلف به انجام رساند که در مقایسه با سال ۹۹ رشد هفت درصدی داشته است.

۱۴۰۱/۲/۲۵ - ۱۸:۲۳

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس:
حذف ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومانی موجب شکوفایی مسیر اقتصاد کشور می شود
ربانی زاده گفت: جراحی اقتصادی و حذف ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومانی اقدام شجاعانه دولت جدید است و موجب می شود تا مسیر اقتصاد کشور به شکوفایی برسد.

۱۴۰۱/۲/۲۴ - ۱۳:۵۸

استاندار فارس:
مردم فارس و شیراز می توانند زائران شرق کشور را در راه اربعین میزبانی کنند
ایمانیه گفت: مردم فارس و شیراز مهمان نوازی مشهور هستیم که می توان زائران شرق کشور را در راه اربعین میزبانی کند و پیش بینی می شود اربعین سال جاری به خوبی شلوغ ترین اربعین خواهد بود.

۱۴۰۱/۲/۲۴ - ۱۳:۱۷

معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس خبر داد
ایجاد مسیر سفرهای اربعین استان فارس از مسیر شلمچه
فرخ ‌زاده گفت: در شهریور سفرهای اربعین را خواهیم داشت و مسیرهای لازم پیش ‌بینی لازم انجام شده و برای استان فارس از سمت شلمچه مسیر دسترسی در نظر گرفته شده و از محور نیز بازدید شده است.

۱۴۰۱/۲/۲۴ - ۱۲:۴۵

استاندار فارس خبر داد
رفع مشکل آب، مسکن و اشتغال در روستاهای فارس از مهاجرت روستاییان به شهرها جلوگیری می کند
ایمانیه گفت: رفع مشکل آب، مسکن و اشتغال در روستاهای فارس از مهاجرت روستاییان به شهرها جلوگیری می کند و برای سه سال آینده این برنامه ها در اولویت استان قرار دارد.

۱۴۰۱/۲/۲۱ - ۱۹:۰۶

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس:
طرح عادلانه کردن یارانه ‌ها موجب حذف رانت و فساد می شود
ربانی زاده گفت: تصمیم جدید دولت برای پرداخت یارانه ‌ها، موجب ایجاد تحولی اساسی در اقتصاد کشور خواهد شد و در این روش، یارانه ‌ها به جای واسطه‌ ها مستقیم به مردم پرداخت می شود که حذف رانت و فساد را در پی خواهد داشت.

۱۴۰۱/۲/۲۰ - ۱۵:۱۴

رئیس جهاد دانشگاهی کشور عنوان کرد
تفاهم برای تکمیل مراکز درمان ناباروری و سرطان در استان فارس
طیبی گفت: تفاهم نامه سه جانبه میان جهاد دانشگاهی، استانداری فارس و دانشگاه علوم پزشکی شیراز با هدف تامین اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل مراکز درمان ناباروری و سرطان منعقد شده است.

۱۴۰۱/۲/۲۰ - ۱۲:۴۵

معاون اجتماعی بهزیستی فارس اعلام کرد
سامان دهی ۸۵۵ کودک کار و خیابان در فارس
فروتن گفت: بهزیستی فارس در سال گذشته موفق به سامان دهی ۸۵۵ کودک کار شد و در مرکز شبانه روزی در شیراز و چهار مرکز روزانه تحت عنوان «کانون حمایتی کودکان کار و خانواده» حمایت از کودکان کار و خیابان به انجام می رسد.

۱۴۰۱/۲/۱۹ - ۱۲:۳۷

معاون امنیتی سیاسی و اجتماعی استانداری فارس:
بهزیستی فارس یکی از موفق ترین سازمان هاست
محبی پور گفت: بدون پشتوانه مردمی کاری پیش نمی رود و بهزیستی فارس یکی از موفق ترین سازمان هاست که با کمک مردم و مسئولان اهداف مطلوبی را در جامعه به ثمر می نشاند.

۱۴۰۱/۲/۱۹ - ۱۲:۲۰

مراسم تجلیل از معلمین برگزیده استان فارس در شیراز برگزار شد
مراسم تجلیل از معلمین برگزیده استان فارس با حضور استاندار فارس در باغ «عفیف آباد» شیراز برگزار شد.

۱۴۰۱/۲/۱۹ - ۰۰:۲۵

استاندار فارس عنوان کرد
اجرای رزمایش «جهادگران فاطمی» در فارس در قالب یک هزار و ۱۲۳ گروه جهادی
ایمانیه گفت: رزمایش «جهادگران فاطمی» استان فارس به مناسبت بیست و دومین سالگرد تاسیس بسیج سازندگی در قالب یک هزار و ۱۲۳ گروه جهادی و ۲۱ هزار جهادگر از ۱۷ اردیبهشت جاری آغاز شده و تا ۲۶ اردیبهشت ادامه خواهد یافت.

۱۴۰۱/۲/۱۸ - ۱۸:۰۰

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری فارس:
سفرهای زیارتی شیراز-دمشق از سر گرفته شد
فرخ زاده گفت: بعد از ماه مبارک رمضان سفرهای زیارتی از سر گرفته شده و عملیات اعزام زائران به دمشق در سوریه آغاز بعد از گذشت ۱۰ سال از استان فارس از سر گرفته شده است.

۱۴۰۱/۲/۱۷ - ۱۹:۲۰

گزارش تصویری| سی و سومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه فارس
سی و سومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه فارس به مناسبت روز جهانی کارگر در استانداری فارس برگزار شد.

۱۴۰۱/۲/۱۱ - ۱۹:۵۰

استاندار فارس:
افزایش قیمت بر تمام نقاط شهر شیراز اثر می گذارد
ایمانیه گفت: افزایش قیمت در لوکس‌ ترین قسمت شهر بر روی سایر نقاط شهر نیز تاثیر خواهد گذاشت و باید در خصوص گرانی و افزایش قیمت بدانیم که تبعات آن محدود به یک قسمت از شهر نخواهد شد.

۱۴۰۱/۲/۱۱ - ۱۷:۴۵