خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

الاثنين ١٢ جمادى الثانية ١٤٤٠

Monday, February 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حوزه های علمیه
طرح مفتاح پیوند حوزه های علمیه با دانش آموزان را مستحکم می کند
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد اقامه نماز کهگیلویه و بویراحمد طرح مفتاح را یکی از برنامه های خوب این ستاد دانست و افزود: این طرح پیوند بین حوزه های علمیه با مدارس و دانش آموزان را استحکام می بخشد.

۱۳۹۴/۱۱/۹ - ۱۱:۳۰

برگزاری نماز جماعت در یک هزار ۲۵۰ آموزشگاه کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید برگزاری نماز جماعت مدارس به صورت مداوم، افزود: هم اکنون در یک هزار و ۲۵۰ آموزشگاه این استان نماز جماعت برگزار می شود.

۱۳۹۴/۱۱/۹ - ۱۰:۰۵

حضور روحانیون مبلغ در مدارس جهت تقویت فرهنگ دینی دانش آموزان ضروری است
خبرگزاری شبستان: مدیرآموزش حوزه های علمیه لرستان، با تاکید برضرورت تقویت فرهنگ دینی در بین جوانان و نوجوانان، از حضور روحانیون مبلغ در مدارس استان خبرداد.

۱۳۹۴/۱۱/۶ - ۱۴:۱۱

مدیرحوزه های علمیه خواهران:
مدارس علمیه لرستان برای نیم سال دوم تحصیلی طلبه می پذیرد
خبرگزاری شبستان: مدیرحوزه های علمیه خواهران استان لرستان با اشاره به ظرفیت مدارس علمیه استان لرستان، افزود: این مدارس برای نیم سال دوم تحصیلی آماده پذیرش طلبه هستند

۱۳۹۴/۱۱/۶ - ۱۴:۰۹

وجود حوزه علمیه بسیاری از زمینه های فساد را از بین می برد
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد مقدس در مراسم شروع عملیات مدرسه علمیه رُشید هجری گفت:وجود حوزه علمیه توانسته از بسیاری از مفاسد اجتماعی و زمینه های فساد را از بین ببرد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۷

اساس و پایه حوزه های علمیه را وقف و واقفین استوار داشتند
خبرگزاری شبستان:مدیر حوزه های علمیه خراسان رضوی در مراسم شروع عملیات ساختمانی مدرسه رُشید هجری گفت:اساس و پایه حوزهای علمیه را وقف و واقفین استوار داشتند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۷

نمایشگاه طلایه‌داران نقد وهابیت در قم 
نمایشگاه طلایه‌داران نقد وهابیت با مشارکت ۷۰ موسسه پژوهشی امروز یک شنبه  ۲۷ دی ماه در مرکز همایش‌های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم آغاز به کار کرد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۳

در چهارمین همایش وقف و حوزه‌های علمیه؛
نرم‌افزار جامع وقف حوزه‌های علمیه رونمایی شد
خبرگزاری شبستان: نرم‌افزار وقف حوزه‌های علمیه با حضور علما، استاتید حوزه‌های علمیه از جمله آیت الله حسینی بوشهری و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور رونمایی شد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۹

کمیسیون «نظام تبلیغی حوزه در عرصه بین‌الملل» برگزار شد
خبرگزاری شبستان: کمیسیون نظام تبلیغی حوزه در عرصه بین‌الملل با هدف بررسی فرصت‌ها و تهدیدهای تبلیغ بین‌الملل برگزار شد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۱۴:۲۳

اهل بیت(ع) مظهر انسجام و وحدت بین فرق و مذاهب هستند
خبرگزاری شبستان:مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: اهل بیت علیهم السلام مظهر انسجام و وحدت بین فرق و مذاهب تشيع و تسنن هستند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۰ - ۱۵:۲۹

آیت الله مجتهد شبستری:
شیخ نمر به جرم حقیقت گویی به شهادت رسید
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی گفت: شیخ نمر، به جرم حقیقت گویی و امر به معروف و نهی از منکر به وسیله جلادان آل سعود، به شهادت رسید.

۱۳۹۴/۱۰/۱۳ - ۱۴:۱۰

هفتمین نمایشگاه دستاوردهای حوزه علمیه خراسان رضوی به کار خود پایان داد
خبرگزاری شبستان:اختتامیه هفتمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی حوزه علمیه خراسان رضوی در بنیاد پژوهشهای آستان قدس رضوی برگزار شد

۱۳۹۴/۱۰/۳ - ۱۴:۲۲

حوزه‌های علمیه در شهرهای مختلف استان بوشهر ساخته می شود/ تکمیل طرح های نیمه تمام تا پایان امسال
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه‌های علمیه استان بوشهر گفت: با اختصاص اعتبارات لازم طرح های نیمه تمام امسال به اتمام می رسد و همچنین حوزه های علمیه در شهرهای مختلف استان بوشهر هم ساخته می شود.

۱۳۹۴/۹/۲۶ - ۱۴:۰۱

نخبگان حوزه و دانشگاه یکی از بارزترین گروه های تاثیرگذار در حوزه وقف هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف کهگیلویه و بویراحمد نخبگان حوزه و دانشگاه را یکی از بارزترین گروه های تاثیرگذار در حوزه وقف دانست و افزود: حوزه های علمیه، دانشگاهیان و اصناف می توانند در زمینه ترویج و عملی کردن این فرهنگ نقش موثری ایفا کنند.

۱۳۹۴/۹/۲۲ - ۱۵:۱۵

شناسایی نیازهای جامعه از مهم ترین وظایف طلاب جوان است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان شناسایی نیازهای جامعه و حرکت در مسیر پاسخ گویی به این نیازها را از اولویت های مهم طلاب جوان عنوان کرد.

۱۳۹۴/۹/۲۲ - ۱۵:۰۹

حضرت آیت الله شبیری زنجانی:
تبلیغ دین با عمل ماست، متاسفانه عقبگرد و تنزل کرده ایم
خبرگزاری شبستان: حضرت آیت الله العظمی شبیری در جمع مدیران مرکز خدمات حوزه علمیه، بر لزوم حضور طلاب در جمع مردم تاکید کرد و گفت: سیاست گذاری های حوزه در جهتی باشد که روحانی مردمی تربیت کند.

۱۳۹۴/۹/۲۰ - ۱۱:۴۹

جایگاه حوزه علمیه دعوت مردم به سوی خدا است
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با تاکید بر دوری حوزه های علمیه از گرایش های مادی گفت: حوزه علمیه آن است که اگر در جامعه معصیتی و ناهنجاری دید، آن را اصلاح کند.

۱۳۹۴/۸/۲۴ - ۱۳:۱۲

حیا انسان را از کار قبیح باز می دارد
خبرگزاری شبستان: عضو مجلس خبرگان رهبری، با تاکید بر اینکه شیرینی و لذت زندگی انسان رسیدن به یقین است گفت: اگر یقین باشد، سبک زندگی انسان عـوض می شود و چون خدا را می بیند، کار حـرام نمی کند و تا یقین نباشد، رضایت، توکل و ترس از خدا به وجود نمی آید.

۱۳۹۴/۸/۱۶ - ۱۰:۳۶

جامعة الزهرا طلبه می پذیرد
خبرگزاری شبستان: اداره سنجش و پذیرش جامعة الزهرا(سلام الله علیها) اطلاعیه پذیرش سال تحصیلی۹۶-۱۳۹۵ را اعلام کرد.

۱۳۹۴/۸/۱۱ - ۱۶:۲۶

مدیر حوزه های علمیه؛
نیازمند راهکاری مناسب و دقیق برای اطلاع رسانی گسترده در سطح حوزه هستیم
خبرگزاری شبستان: عضو خبرگان رهبری گفت: در چند سال گذشته تا به امروز فعالیت های مناسبی در حوزه صورت پذیرفته؛ اما متأسفانه به درستی منعکس نشده و بسیاری از اساتید از مباحث تهذیبی، آموزشی، پژوهشی و ... اطلاعی ندارند.

۱۳۹۴/۸/۱۱ - ۱۶:۲۲