خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

الأربعاء ١١ شوّال ١٤٤١

Wednesday, June 3, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امیر لعل اول
لعل اول در گفتگو با شبستان؛
بعد از مسابقات به آموزش قرآن به جوان ها و نوجوان ها خواهم پرداخت
خبرگزاری شبستان: نفر اول مسابقات بین المللی قرآن روسیه با بیان اینکه مسابقات قرآن زمینه ای برای فراگیری اخلاق قرآنی و آموزش فراهم کند، گفت: با انصراف از صحنه مسابقات فضا را برای حضور جوان های دیگر آزاد می گذارم.

۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۰:۳۶

پیام تبریک شورای عالی قرآن به مناسبت موفقیت امیر لعل در مسابقات بین المللی روسیه
خبرگزاری شبستان: درپی کسب رتبه نخست رشته قرائت قرآن کریم توسط امیر لعل اول در هجدهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن كريم كشور روسیه، شورای عالی قرآن پیام تبریک منتشر کرد.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۱:۳۲

پیام تبریک رئیس سازمان دارالقرآن به "امیر لعل‌اول"
خبرگزاری شبستان: مهدی قره‌شیخلو، کسب رتبه اول را به نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم کشور روسیه تبریک گفت.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۰:۴۵

امیر لعل اول رتبه نخست مسابقات روسیه را کسب کرد
خبرگزاری شبستان: امیر لعل اول از خراسان رضوی نماینده ایران در هجدهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن روسیه با حضور ۳۲ کشور در رشته قرائت رتبه اول این دوره را کسب کرد.

۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۰۸:۵۴

مقنی در گفتگو با شبستان؛
تلاوت خوب امیر لعل اول نماینده ایران در مسابقات روسیه/پیش بینی رتبه اول
خبرگزاری شبستان: معاون مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف با اشاره به برگزاری هجدهمین مسابقات بین المللی قرآن روسیه گفت: امیر لعل اول، نماینده کشورمان در رشته قرائت از مشهد در این مسابقات حضور داشتند و احتمال می رود رتبه اول این مسابقات را به دست آورند.

۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۳:۳۵

اعزام امیر لعل اول به هجدهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم روسیه
خبرگزاری شبستان: امیر لعل اول قاری ممتاز مشهدی به عنوان نماینده ایران در رشته تلاوت به هجدهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم روسیه اعزام می شود.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۶:۲۰