خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٢ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نهاد نمایندگی ولی فقیه در فارس
امام جمعه شیراز گفت:
برخی مثل اختاپوس روی صنعت خودروسازی افتاده اند
آیت الله دژکام گفت: مشکل مان در خودرو سازی چیست به طور حتم مسئله ما جوانان و فناور نیست، مسئله اینست که برخی ها مثل اختاپوس روی صنعت خودرو افتاده اند و نمی خواهند کسی از این وضع نفع ببرد.

۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۱۳:۴۹

نماینده ولی فقیه در استان فارس خواستار شد:
شورای بزرگداشت دهه کرامت توسعه حرم حضرت شاهچراغ (ع) را پیگیری کند
آیت الله دژکام در جلسه شورای بزرگداشت دهه کرامت کشور گفت: با توجه به انبوه زائران داخل و خارج باید فضای حرم متناسب با بین المللی بودن طراحی شود و توقع این است که در شورای بزرگداشت دهه کرامت نیز دنبال شود.

۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۵:۴۸

امام جمعه شیراز گفت:
عملکرد شورای نگهبان شکل بهتری نسبت به قبل دارد
آیت الله دژکام گفت: آنچه که امروز از عملکرد شورای نگهبان می بینیم، شکل تکامل یافته و بهتری نسبت به قبل است اما هنوز یک ضرورت ها و نیازهایی درباره بحث انتخابات احساس می شود که باید رفع شود.

۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۵:۱۸

امام جمعه شیراز گفت:
اعتقاد دارم توانمندی در نخبگان فارس و شرکت های دانش بنیان وجود دارد
آیت الله دژکام با یادآوری این مطلب که ما به دنبال هماهنگ کردن فعالیت های نخبگان و شرکت های دانش بنیان هستیم، گفت: اعتقاد دارم توانمندی در نخبگان فارس و شرکت های دانش بنیان وجود دارد.

۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۲۰:۰۳

معاون توسعه استانداری فارس عنوان کرد:
ایجاد سه کمیته تخصصی برای بررسی مشکلات شرکت های دانش بنیان توسط ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی
رحمانی با اشاره به اینکه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی سه کمیته تخصصی برای بررسی مشکلات شرکت های دانش بنیان تشکیل می شود، گفت: در حوزه ارتباطات در این دولت اتفاقات خوبی روی داده است.

۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۹:۵۱

امام جمعه شیراز گفت:
فارس در شاخص های توسعه رشد منفی دارد/ لزوم ورود دانشگاه برای پیشرفت استان
آیت الله دژکام با اشاره به اینکه فارس در شاخص های توسعه رشد منفی دارد و می خواهیم رشد کند و برای رسیدن به این مهم باید برنامه ریزی شکل گیرد، گفت: حوزه و دانشگاه باید برای پیشرفت استان ورود پیدا کنند و متاسفانه از وضعیت حوزه راضی نیستم.

۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۲:۵۳

نماینده ولی فقیه در فارس تاکید کرد:
رسانه از موضع مردم و برای مردم حرف بزند
آیت الله دژکام با اشاره به اینکه رسانه مطالبه گری را باید در دستور کار قرار دهد و بداند مطالبه گری رسانه غیر از مطالبه گری مدیریت و حاکمیت است و گفت: رسانه از موضع مردم و برای مردم حرف بزند.

۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۱:۳۱

امام جمعه شیراز گفت:
اطلاع رسانی دقیق و شفاف سازی درخصوص صنعت و اقتصاد کشور زمینه ساز بهبود شرایط اقتصادی است
آیت الله دژکام گفت: افزایش آگاهی، اطلاع رسانی دقیق و شفاف سازی درخصوص صنعت و اقتصاد کشور زمینه ساز بهبود شرایط و وضعیت موجود و حل مشکلات عدیده این عرصه است.

۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۸:۴۷

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
ولایت مقام معظم رهبری، دلیل بهره مندی ما از قرآن می شود
آیت الله دژکام گفت: باید ولایت مومنان را داشته باشم و رهبر انقلاب مومن است، اطمینان قلب و یقینش از قران است و ولایت ایشان ما را از قرآن بهره مند می کند، خواندن قرآن بدون ولایت مومن به جایی نمی رسد.

۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۲۱:۵۶

لزوم تلاش مضاعف در دستگاه قضا
آیت الله دژکام گفت: حرکتی که در طول ۴۰ سال در دستگاه قضایی داشتیم حرکت رو به جلو بوده و هست اما با این فاصله که مسند، مخصوص حضرت نبی (ص) است، باید مورد توجه ما باشد و برای اینکه به آن برسیم باید تلاش مضاعف کنیم.

۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۰۸:۴۵

مدیرکل آموزش و پرورش فارس تأکید کرد:
سند ۲۰۳۰ جایی در آموزش و پرورش امروز اسلامی ما ندارد
نجفی گفت: ما امروز همه مطفق القول دنبال اجرای سند تحول هستیم و به هیچ عنوان سندی دیگری از جمله ۲۰۳۰ جایی در آموزش و پرورش امروز اسلامی ما ندارد.

۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۹:۵۵

نماینده ولی فقیه در فارس تأکید کرد:
سند تحول بنیادین آموزشی با سند ۲۰۳۰ مقابله کند
آیت الله دژکام گفت: باید در مقابله با سند ۲۰۳۰، سند تحول بنیادین نظام آموزشی را عملی کرد تا با پیروزی در این حوزه دشمن بداند ما روش و کار تربیتی اسلامی درست و مناسب داشته ایم.

۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۹:۵۳

نماینده ولی فقیه در فارس تأکید کرد:
زنده شدن یک مسجد در گرو ولایت پذیری است
آیت الله دژکام گفت: مسجد محل وحدت بخشی است و با ولایت پیوند دارد، زنده شدن یک مسجد در گرو ولایت پذیری است، دلیل عدم نتیجه گرفتن فعالیت ها، عدم توجه به محور وحدت بخشی است.

۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۴:۵۶

جلسه شورای فرهنگ عمومی فارس با حضور دکتر ارزانی
یکصد و هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی فارس، با حضور دکتر حجت الاسلام و المسلمین حبیب رضا ارزانی رئیس ستاد کانون های مساجد و عضو شورای فرهنگ عمومی کشور، برگزار شد،

۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۴:۴۴

نماینده ولی فقیه در فارس تأکید کرد:
تکنولوژی مورد نیاز تولید بومی سازی شود
آیت الله دژکام با بیان اینکه در کارخانه پگاه در زمینه قطعاتی که در خط تولید نیاز بوده است با مهندسی معکوس توانسته اند چیزی در حدود ۴۰۰ قطعه در مجموعه خود بسازند، گفت: باید به سمتی برویم که تکنولوژی و دانش صنعتی در کارخانجات و صنایع، بومی سازی شود.

۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۴:۳۹

نماینده ولی فقیه در فارس:
شیطان همیشه هم چهره زشت ندارد و گاهی در چهره ای زیبا ظاهر می شود
آیت الله دژکام با اشاره به لزوم الگوسازی نظم ارتش در جامعه، گفت: شیطان زشت نیست و حتی ممکن است زیبا باشد، او فریب دهنده است و این فریب را گام به گام انجام می دهد، مثلا تغییر وضع اجتماعی و دور شدن از ارزش ها نسبت به اوایل انقلاب را مقایسه کنید.

۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۵:۱۸

نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
ستاد بزرگداشت دهه فجر امسال با محور اقتصادی تشکیل شود
آیت الله دژکام گفت: بسیج سازندگی باید در حوزه تولیدات ورود کند و همه دستگاه ها همکاری کنند و ستاد امسال از امروز با محور اقتصادی تشکیل شود چرا که دشمن سعی در سخت کردن هر چه بیشتر اقتصادی را دارد.

۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۲:۵۸

نماینده ولی فقیه در فارس تأکید کرد:
فرهنگ صحیح کار را در جامعه ترویج دهیم / شکرگزاری و فرهنگ کار، ۲ اصل رضایت کارگر و کارفرما
آیت الله دژکام با بیان اینکه باید فرهنگ صحیح کار را در جامعه ترویج دهیم، گفت: فرهنگ کار و شکرگزاری دو اصل بسیار مهم است که اگر از آن غافل شویم، هم کارگر و هم کار فرما ناراضی خواهند بود.

۱۳۹۸/۲/۷ - ۲۳:۲۹

نماینده ولی فقیه در فارس تاکید کرد:
روحانی انقلابی تنبل نیست / عدم دغدغه روحانی تنبل به اجرایی شدن احکام اسلام
آیت الله دژکام گفت: برخی از روحانیون در مورد مسائل سیاسی و اجتماعی دغدغه ندارند، در حالیکه که روحانی انقلابی تنبل نیست، روحانی تنبل دغدغه اجرایی شدن احکام اسلام را ندارد، اما روحانی انقلابی دغدغه انتظار و تعجیل در ظهور را دارد.

۱۳۹۸/۲/۵ - ۲۳:۲۸

نماینده ولی فقیه در استان فارس بیان کرد:
فروش کالا توسط دانشگاه با رسالت آن در تضاد است
آیت الله دژکام گفت: با توجه به وضعیت تولید انرژی در کشور ایجاد نیروگاه در محیط های تولید علم اقدامی ارزشمند است اما اگر بنا به فروش کالا توسط دانشگاه باشد، این مهم با رسالت دانشگاه در تضاد است.

۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۹:۲۲