خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٧ رمضان ١٤٤٠

Wednesday, May 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ترویج فعالیت های قرآنی
دبیرستادعالی کانون های مساجد کشور:
اختصاص مدارج هنری به نفرات برتر جشنواره های مسجدی/کارت بچه های مسجد تهیه می شود
مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کشورگفت: رویکرد اصلی ما هنرمحور است که بتوانیم در دل مسجد جوانان و نوجوانان را جذب کنیم تا موجب مصون‌سازی آنان در مقابل تهاجم غرب شود که بهترین مکان آن مساجد است.

۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۵:۱۱

فرماندار شهرستان انار:
مشکلات امروز جامعه به دلیل دوری از فرهنگ قرآنی است
فرماندار شهرستان انار، گفت: مشکلات ما در جامعه به دلیل فاصله گرفتن از فرهنگ قرآنی است به عنوان مثال اگر به فرهنگ قرآنی رجوع می‌کردیم دیگر شاهد این احتکارها و مشکلات اقتصادی نبودیم اما متأسفانه از باورهای الهی عقب هستیم.

۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۳:۰۰

برگزاری جشنواره هایی مانند مدهامتان موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود
امام جمعه شهر انار با بیان این مطلب که برگزاری جشنواره قرآنی مدهامتان تأثیر مستقیمی بر کاهش آسیب های اجتماعی دارد، گفت: ارتباط نزدیک اقشار مختلف جامعه با برنامه های قرآنی موجب فاصله گرفتن آنها از فساد و آسیب های مختلف جامعه می شود.

۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۲:۴۱

نمایشگاه هفته قرآن و عترت در چهارمحال و بختیاری افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه نمایشگاه هفته قرآن و عترت برای اولین بار است که در استان برگزار می شود گفت: در این نمایشگاه بیش از ۸۰ اثر در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲:۵۵

مسابقات مدهامتان زمینه ساز ترویج گسترده فعالیتهای قرآنی در کانونهای مساجد است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: مسابقات قرآنی مدهامتان می تواند زمینه ترویج فعالیتهای قرآنی و انس با قرآن کریم را در سطح جوانان کانونهای فرهنگی هنری مساجد بیشتر از گذشته فراهم کند.

۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۳:۴۲

مرحله استانی جشنواره قرآنی « مدهامتان » با حضور ۳۶۰ نفر در کهنوج برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد جنوب کرمان گفت: جشنواره قرآنی مدهامتان با حضور مسئولین کشوری و استانی به میزبانی شهرستان کهنوج و با شرکت ۳۶۰ نفر فعال قرآنی در رشته های مختلف قرآنی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۳:۳۱