خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

الثلاثاء ١٧ ذو الحجّة ١٤٤٢

Tuesday, July 27, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه علی ربیعی
دردهای خوزستان و مسائل ساختاری ملی
ربیعی با بیان اینکه خوزستان این روزها حالش خوب نیست و مردم خوزستان به‌حق می‌توانند به ابراز نگرانی خود بپردازند، تاکید کرد: در شرایط فعلی وجود یک رویکرد همه‌جانبه‌نگر با پرهیز از رویکرد تقلیل‌گرایانه و شناخت دقیق از فرصت‌ها و تهدیدها ضروری است.

۱۴۰۰/۵/۲ - ۰۹:۰۵

ربیعی خبر داد؛
ادارات تهران و البرز از ۲۹ تیر تا ۳ مرداد تعطیل شد
سخنگوی دولت گفت: تمامی ادارات استان‌های تهران و البرز از سه شنبه این هفته تا یکشنبه هفته آینده تعطیل است.

۱۴۰۰/۴/۲۸ - ۱۰:۴۰

سخنگوی دولت مطرح کرد
«قهرمانِ» فرهادی؛ نمادی از موفقیت ایرانیان
سخنگوی دولت اهدای جایزه بزرگ هیئت داوران جشنواره کن را به فیلم «قهرمان»، ساخته اصغر فرهادی تبریک گفت.

۱۴۰۰/۴/۲۷ - ۱۵:۵۴

ربیعی:
تعامل با جهان در کنار افزایش توان ملی مانع تحریم ایران می‌شود
سخنگوی دولت گفت: اگر بخواهیم به راحتی مورد تحریم قرار نگیریم و فشار برای انزوای ایران ناکام بماند، باید رویکرد ما هم راستا با افزایش توان ملی پیش رود.

۱۴۰۰/۴/۲۶ - ۱۰:۱۹

ربیعی:
مطالعه برجام و نتایج آن تجربه‌ای ارزشمند برای نسل‌های آتی است
رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در یادداشتی تاکید کرد که مطالعه برجام و روندهای منتج و برآمده از آن می‌تواند تجربه‌ای ارزشمند و حاوی درس‌های آموزنده‌ای برای سال‌ها و نسل‌های آتی باشد.

۱۴۰۰/۴/۲۴ - ۰۷:۱۲

تماس تلفنی و ابراز همدردی ربیعی با خانواده‌ سرباز معلم‌های جانباخته
علی ربیعی دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهوری و سخنگوی دولت در تماس تلفنی با خانواده‌ سربازمعلم‌های جانباخته با آنان ابراز همدردی کرد.

۱۴۰۰/۴/۹ - ۰۷:۲۱

روایت ربیعی از حضورش در خانه زنده‌یادان مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی
سخنگوی دولت گفت: دیروز به خانه ‎ریحانه و ‎مهشاد رفتم و هنوز روح و جانم آنجا جا مانده است.

۱۴۰۰/۴/۸ - ۱۳:۴۶

سخنگوی دولت نوشت:
ما و فردای انتخابات (۲)/ رفتارشناسی رای‌دهندگان
ربیعی نوشت: یکی از مهمترین موضوعاتی که در پی هر انتخاباتی برای نظام سیاسی اهمیت می‌یابد، میزان مشارکت است و در کشورهایی که مردم بنیاد هستند برای نظام‌های سیاسی آنها تحلیل آرا و رفتار شناسی رای‌دهندگان حائز اهمیت است.

۱۴۰۰/۴/۵ - ۰۷:۵۳

دل نوشته ربیعی ؛
دختران خبرنگار محیط زیستی، زیستشان جاودانه شد
سخنگوی دولت درپی حادثه واژگونی اتوبوس در نقده و جان باختن ۲ تن از خبرنگاران جوان ایرنا و ایسنا در حوزه محیط زیست در دل نوشته ای گفت: دوتن از دختران محیط زیستی‌ام، زیستشان جاودانه شده است. قلبم پر از درد است و بغض رهایم نمی‌کند.

۱۴۰۰/۴/۳ - ۰۹:۱۲

سخنگوی دولت نوشت:
ما و فردای انتخابات
ربیعی در یادداشتی نوشت: انتخابات ۱۴۰۰ با همه فراز و نشیب‌هایش در یکی از حساسیت‌ترین برهه‌های تاریخی به پایان راه خود رسید.

۱۴۰۰/۳/۳۰ - ۰۷:۳۵

سخنگوی دولت نوشت:
همه برای ایران
ربیعی در یادداشتی با تاکید براینکه مشارکت حداکثری امروز به مثابه یک استراتژی فردی و ملی همه ما باید باشد، گفت: در جهان پرآشوب کنونی برای ایجاد جایگاه مناسب و بهره‌برداری از جایگاه شایسته، نیازمند مشارکتی عظیم و به رخ کشیدنی در انتخابات هستیم.

۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۰۷:۰۹

گفتگوی شبستان با قاری بین المللی قرآن
معیار انتخاب اصلح در کلام امام صادق(ع)/تقوا و ایمان مهم ترین شاخصه رییس جمهور آینده
ربیعیان گفت: قطعاً دولت آینده باید در دستان شخصی قرار بگیرد که نسبت خود با ولایت، رهبری و مناسباتش با دشمنان را مشخص کند.

۱۴۰۰/۳/۱۲ - ۰۸:۵۰

سخنگوی دولت نوشت:
صندوق‌های رأی و مخالفانش
ربیعی در یادداشتی نوشت: تفکراتی مانند «نه به انتخابات» و «عدم مشارکت» تحلیل درستی از شرایط ایران و جهان که بتواند با ثبات، تغییرات را در خود جای دهد، ندارند.

۱۴۰۰/۳/۱ - ۰۷:۳۴

سخنگوی دولت:
دولت به دنبال برگزاری انتخاباتی شایسته و حداکثری است
سخنگوی دولت گفت: دولت با بی‌طرفی کامل فقط به دنبال انتخاباتی شایسته ایران و حداکثری است.

۱۴۰۰/۲/۲۷ - ۲۰:۰۰

سخنگوی دولت مطرح کرد:
تقویت همکاری‌های منطقه ای با کشورهای مسئولیت پذیر؛ بهترین راه مسدود کردن خشونت و ترور
ربیعی نوشت: قرن بیستم و یکم آغازی طوفانی داشت. امروز بهترین راه برای مسدود کردن راه خشونت و ترور چه در شمایل صهیونیستی و چه در تصویر داعشی آن، تقویت همکاری‌های منطقه‌ای با کشورهای مسئولیت پذیر با هدف بازگرداندن صلح و آرامش پایدار است.

۱۴۰۰/۲/۲۵ - ۰۷:۲۷

سخنگوی دولت:
روز قدس آرمانی مشترک میان امت اسلام و آزادی خواهان جهان است
ربیعی در مطلبی به مناسبت روز جهانی قدس نوشت: مسئله قدس شریف فقط اولویت جمهوری اسلامی ایران نیست، بلکه اولویت امت اسلام و همینطور کشورهای مستقل و روشنفکران برجسته آزادی خواه و عدالت خواه می‌باشد.

۱۴۰۰/۲/۱۷ - ۱۴:۴۸

ربیعی:
امیدوارم سختی تحریم‌زدگی از زندگی مردم ایران زدوده شود
سخنگوی دولت در حساب کاربری خود در اینستاگرام نوشت: «خدایا شاهدی که سختی تحریم‌زدگی بر زندگی بسیاری از هموطنان‌مان سایه افکنده و در این شب‌های قدر برای عزیزانم دعا می‌کنم.

۱۴۰۰/۲/۱۶ - ۱۵:۵۸

پست اینستاگرامی ربیعی به مناسبت شب‌های قدر
سخنگوی دولت به مناسبت شب‌های قدر در پست اینستاگرامی نوشت: خدایا شاهدی که سختی تحریم‌زدگی بر زندگی بسیاری از هموطنان‌مان سایه افکنده و در این شب‌های قدر برای عزیزانم دعا می‌کنم.

۱۴۰۰/۲/۱۶ - ۱۲:۱۰

درباره انتشار فایل صوتی
ربیعی در یادداشتی تاکید کرد که دوقطبی جعلی و ویرانگر میدان و دیپلماسی که ساخته و پرداخته رسانه‌های خارجی است نه تنها در جوهره صحبت‌های ظریف نبود بلکه حتی با مبانی علمی در ساختار وظایف و شیوه‌های تصمیم‌گیری در نظام ما هم ناسازگار است.

۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۰۷:۲۶

ربیعی:
در تله رسانه های بدخواه وطن نیفتیم
سخنگوی دولت با اشاره به فایل مسروقه صحبت های وزیر امور خارجه نوشت: در تله‌ای که رسانه‌های بدخواه وطن برای تخریب فداکاریهای سربازان ما در میان افکار عمومی طراحی کرده‌اند نیفتیم.

۱۴۰۰/۲/۹ - ۰۹:۵۵