خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٦ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه برنامه توسعه ششم
صحن علنی مجلس شورای اسلامی
نمایندگان مجلس در حال بررسی لایحه ششم توسعه میباشند و در دونوبت صبح و عصر تشکیل جلسه می دهند .

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۹:۲۹

دستگاه های اجرایی خوزستان برای جذب اعتبارات ملی تلاش کنند
خبرگزاری شبستان: سرپرست استانداری خوزستان اظهار داشت: از دستگاه های اجرایی استان می خواهیم برای جذب اعتباراتی که در سطح ملی پیش ‌بینی می ‌شود و فاقد برش مشخص استانی است تلاش کنند.

۱۳۹۵/۳/۱۲ - ۱۷:۲۴

نقش دانشگاه آزاد اسلامی در تحقق نام سال مهم و اساسی است
خبرگزاری شبستان:رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان تدوین برنامه توسعه ششم دانشگاه آزاد اسلامی را گامی موفق در رسیدن به منویات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل دانست.

۱۳۹۵/۱/۱۶ - ۱۴:۱۰

مخالفت مجدد مجلس با بررسی با اولویت لایحه دائمی کردن احکام برنامه‌های توسعه
خبرگزاری شبستان:نمایندگان مجلس با تقاضای بررسی با اولویت لایحه دائمی کردن برخی احکام برنامه های توسعه مخالفت کردند.

۱۳۹۴/۱۱/۱۲ - ۱۰:۱۲

خبرنگاران در برنامه پنجم و ششم توسعه هم مغفول مانده‌اند
خبرگزاری شبستان:رییس بسیج رسانه با اشاره به برخی معضلات صنف خبرنگاری گفت: در برنامه پنجم و ششم توسعه هم حوزه رسانه مغفول مانده است و خبرنگاران مظلومترین قشر عرصه خبر هستند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۵

قائم‌ مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه:
پیشگیری از وقوع جرم راهکار اصلی برنامه توسعه ششم است/ لزوم نهادینه سازی مقوله پیشگیری در جامعه
خبرگزاری شبستان: قائم‌ مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، گفت: استفاده از تمام ظرفیت های لازم و تربیون های آزاد برای جلوگیری از وقوع جرم در جامعه ضروری است.

۱۳۹۴/۸/۱۵ - ۱۱:۰۵

دولت در برنامه ششم به آمایش سرزمین توجه ویژه دارد
خبرگزاری شبستان: وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: حل بیکاری افزایش رشد اقتصادی را می طلبد که در این مسیر به سرمایه گذاری های گسترده جهت برون رفت از مشکلات نیاز داریم.

۱۳۹۴/۲/۵ - ۱۴:۵۵

بررسی پیش نویس سیاست های کلی نظام در حوزه محیط زیست /6 کارگروه مامور ارائه شاخص های ارزیابی
خبرگزاری شبستان: به منظور بررسی پیش نویس سیاست های کلی نظام در حوزه محیط زیست و رفع نواقص مطروحه از سوی اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیش نویس ارائه شده، 14 جلسه کمیته خاص محیط زیست مجمع تشخیص مصلحت نظام به بررسی نظرات و پیشنهادات حاضرین در مورد پیش نویس ارائه شده، اختصاص یافت.

۱۳۹۳/۹/۱۸ - ۱۲:۵۷

سرپرست دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان جنوبی:
تکریم سالمندان در برنامه ششم لحاظ شود
خبرگزاري شبستان: سرپرست دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان جنوبی با تاكيد بر اينكه درصد قوانين حوزه سالمندي نسبت به جمعيت اين قشر پايين است، گفت: بايد تلاش شود موضوع سالمندی و تکریم آنها در تدوین برنامه ششم ديده و لحاظ شود.

۱۳۹۳/۷/۲۹ - ۱۵:۴۷