خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٦ رمضان ١٤٤٠

Tuesday, May 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله کعبی
همایش «نقش حوزه در گام دوم انقلاب» برگزار شد
همایش «نقش حوزه در گام دوم انقلاب» با حضور جمع کثیری از علما و طلاب و استادان حوزه علمیه در قم برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۰۷:۵۴

آیت الله کعبی:
حوزه علمیه باید در خط مقدم تحقق گام دوم انقلاب باشد
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: حوزه علمیه باید در خط مقدم تحقق گام دوم انقلاب باشد.

۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۲۱:۰۶

عضو مجلس خبرگان رهبری:
تمدن سازی بر پایه علم و ایمان و تعمیق معرفت دینی، دستاورد مهم انقلاب اسلامی
آیت الله کعبی گفت: اکنون سطح معرفت دینی در سایه انقلاب اسلامی رشد و عمق پیدا کرده است و محیط برای رشد فضایل اخلاقی بر اساس ایمان و تقوا مساعد گشته است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۲

حجت الاسلام کعبی:
ایران و پاکستان به لحاظ اجرای شریعت اشتراکاتی دارند/ شریعت را در ایران به قانون تبدیل کرده ایم
عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه بین دو کشور ایران و پاکستان به لحاظ اجرای شریعت، اشتراکاتی وجود دارد گفت: قانون اساسی در ایران اسلامی برگرفته از قانون شرع است و کاملا با آن تطبیق داده شده است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۲:۵۱

آیت الله کعبی در پیامی اعلام کرد:
حادثه کور تروریستی تکفیری ها در اهواز نشانه یأس و درماندگی دشمنان اسلام، انقلاب و ایران است
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، حادثه کور تروریستی تکفیری ها و مزدوران آمریکا و صهیونیست و آل سعود در اهواز نشانه یأس و زبونی و استیصال و درماندگی دشمنان اسلام و انقلاب و ایران است.

۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۸:۰۰

آیت الله کعبی:
امر به معروف و نهی از منکر تنها عفاف و حجاب نیست/ اجازه ندهیم در دوران نظام اسلامی، جابجایی ارزش ها اتفاق بیفتد
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با بیان اینکه باید بخش مردمی امر به معروف و نهی از منکر را خطاب به دولت ها احیا کرد، اظهار داشت: حجاب و عفاف بخشی از این دو فریضه است اما تمام آن نیست.

۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۷:۵۲

آیت الله کعبی:
عصبانیت ترامپ از پیروزی‌های جبهه مقاومت است/ امروز، کلید آزادی قدس در پیروزی مقاومت یمن است
عضو هیات رئیسه خبرگان رهبری با اشاره به فریاد‌های رئیس جمهور آمریکا گفت: علت اصلی داد و فریادهای ترامپ، پیروزی‌های محور مقاومت است و امروزه، کلید آزادی قدس در پیروزی مقاومت یمن است.

۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۰۸:۴۳

عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با شبستان:
عید فطر نماد اقتدار امت اسلامی
خبرگزاری شبستان:آیت الله کعبی گفت: عید بزرگ و سعید فطر همچون هدیه ارزشمند از سوی خداوند متعال برای نتیجه اعمال روزه داران در ماه مبارک رمضان است و نمازی که در این عید بزرگ برپا می‌شود نماد اقتدار امت اسلامی است.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۴:۱۷

آیت الله کعبی در گفتگو با شبستان:
مقاومت و هوشمندی رهبری و ملت ایران از عوامل ماندگاری انقلاب است
خبرگزاری شبستان: عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه صبر و مقاومت ملت ایران از دلایل ماندگاری انقلاب است، گفت: هوشمندی، بصیرت و ایستادگی رهبری و ملت ایران در برابر توطئه های داخلی و خارجی از جمله عوامل ماندگاری انقلاب است.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۱:۲۴

آیت الله کعبی:
قرآن نباید ابزاری برای برتری جویی شود/ تلاوت مقدمه تزکیه و عمل است
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه قرآن نباید ابزاری تشریفاتی جهت برتری جویی و وسیله ای برای کسب محبوبیت ما شود، اظهار داشت: جامعه ای که بر مدار قرآن است جامعه ای توحیدی، عدالت محور، بصیر و محور تقواست.

۱۳۹۷/۳/۴ - ۱۳:۲۴

آیت‌الله کعبی عنوان کرد:
شناخت ماهیت جریان وهابی؛ گامی مهم برای تقویت جبهه حامیان وحدت اسلامی
خبرگزاری شبستان: عضو مجلس خبرگان رهبری، ضمن تشریح راهکارهای تقویت وحدت در جهان اسلام گفت: در این راستا شناخت ماهیت تکفیری‌ها و وهابی‌ها که تلاش می‌کنند از مفهوم «جهاد اسلامی» در جهت ترویج کینه، ستیزه‌جویی میان امت اسلامی سوء استفاده کنند، گام مهمی در

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۰:۲۸

آیت‌الله کعبی:
دشمن به دنبال ایجاد تقابل میان اسلام و ایران است
خبرگزاری شبستان: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه برخی به دنبال تقابل بین ایران و اسلام هستند افزود: هم ایران به اسلام و هم اسلام به ایران خدمت کرد و ایجاد تقابل بین اسلام و ایران از توطئه‌های دشمن است.

۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۳:۴۷

مسئول بسیج ورزشکاران استان قم:
کم‌رنگ شدن بعد اخلاقی ورزش ، رقابت‌های کاذب را پررنگ می کند
خبرگزاری شبستان:مسئول بسیج ورزشکاران استان قم با بیان اینکه توجه به مسئله اخلاق در بین ورزشکاران باید پررنگ تر شود گفت: کم رنگ شدن بعد اخلاقی ورزش پررنگ شدن رقابت‌های کاذب و غیرواقعی را به دنبال دارد.

۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۳:۲۵

پیام تسلیت آیت الله کعبی به حادثه دیدگان زمین لرزه کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، در پیامی جان باختن جمعی از هموطنان در زمین لرزه غرب کشور را تسلیت گفت.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۰:۱۳

گفتگوی شبستان با آیت الله کعبی
اگر دنبال جامعه حسینی هستید، این شش ویژگی مهم را دریابید
خبرگزاری شبستان: ویژگی اول جامعه حسینی، معرفت کامل نسبت به اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم است. محور دوم ساخت جامعه حسینی، ولایت الهی است. محور سوم ...

۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۱:۴۸

نیروهای مسلح با وحدت و اتحاد، مکمل نقش یکدیگر هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، اظهار داشت: نیروهای مسلح ما با تمام توان، ظرفیت و استعداد خود با تلاش خستگی ناپذیر در مقابل تهدیدات سخت، نرم و پیچیده دشمنان ایستادگی می کند و مکمل نقش یکدیگر هستند.

۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۴:۰۲

حجت الاسلام کعبی:
پیروزی موصل به برکت فتوای جهاد کفایی ‌آیت الله سیستانی بوده است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان در بیانیه ای پیروزی موصل را به برکت فتوای کفایی است الله سیستانی دانست.

۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۱۲:۳۶

حجت الاسلام و المسلمین کعبی:
پیروزی موصل به برکت فتوای جهاد کفائی ‌آیت الله سیستانی بوده است
خبرگزاری شبستان:نماینده خوزستان در خبرگان با تبریک آزاد سازی موصول تأکید کرد: این پیروزی به برکت فتوای وجوب جهاد کفائی حضرت آیت الله سیستانی محقق شده است.

۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۱۲:۲۴

آیت الله کعبی:
مجاهدت‌ های مدافعان حرم نقطه عطفی برای حرکت آزادی قدس است/ایران به هیچ عنوان جنگ طلب نیست
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، اظهار داشت: حرکت عظیم سپاه با موشک ‌باران داعش در دیرالزور به نقطه اوج خود رسید و مجاهدت‌ های مدافعان حرم هم نقطه عطفی برای حرکت آزادی قدس است.

۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۷:۱۳

آیت الله کعبی:
تخریب نامزدها موجب کاهش شور مردم برای حضور در انتخابات می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: تخریب ها و بد اخلاقی ها موجب کاهش شور و هیجان مردم برای حضور در انتخابات می شود.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۰۷:۱۳