خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

السبت ١٩ صفر ١٤٤١

Saturday, October 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دیدار با مراجع
آیت الله نوری همدانی:
مکتب امام حسین(ع) نابودی استکبار را در بر دارد
آیت الله نوری همدانی گفت: باید بکوشیم تا مکتب امام حسین(ع) گسترش یابد و هر چه بر تقویت این مکتب اهتمام داشته باشیم، شاهد نابودی استکبار جهانی خواهیم بود.

۱۳۹۸/۷/۲۲ - ۰۸:۱۲

آیت الله نوری همدانی:
اربعین زمینه ساز ظهور است/انقلاب اسلامی به بانوان هویت و عزت داد
آیت الله نوری همدانی با اشاره به مانور عظیم اربعین گفت: هر روز بر عظمت مراسم اربعین افزوده می ‌شود و مراسم اربعین می تواند زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) باشد که همگان باید در این زمینه دعا کرده و وظیفه خود را به درستی انجام دهیم.

۱۳۹۸/۷/۱۶ - ۰۹:۲۱

آیت الله نوری همدانی:
دستگاه ها و نهادها به امر عفاف و حجاب توجه کنند
آیت الله نوری همدانی گفت: همه نهادها باید در راستای ترویج عفاف و حجاب بکوشند و نقش خود را در این زمینه ایفا کنند که یکی از این دستگاه ها صدا و سیما است که باید توجه لازم را داشته باشد.

۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۲۱:۳۸

آیت الله العظمی سبحانی:
دشمن نمی خواهد حماسه اربعین شکل گیرد
آیت الله العظمی سبحانی با اشاره به اتفاقات رقم خورده در عراق گفت: این مسائل به دلیل این است که دشمن نمی خواهد حماسه اربعین شکل گیرد و از این رو دست به چنین اقداماتی می زد.

۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۱۰:۴۹

آیت ‌الله نوری همدانی تاکید کرد
معلمان باید همواره تکریم شوند/نقش معلم در استعدادیابی دانش آموزان
آیت ‌الله نوری همدانی گفت: باید همواره معلمان را تکریم کرد و باید این قشر جامعه آموزش‌ های لازم را به‌خوبی فراگرفته و ازلحاظ مالی نیز کاملا تامین شده باشند.

۱۳۹۸/۷/۵ - ۱۱:۳۴

آیت‌الله سبحانی:
معلمان باید علاوه بر درس به دانش آموزان اخلاق هم یاد دهند/لزوم استفاده از معلمان دلسوز
آیت الله سبحانی گفت: باید معلمانی بر سر کار باشند که دلسوز بوده و هم تدریس کنند و ایمان و اخلاق را به دانش آموزان آموزش بدهند و اینگونه می توان در نظام موفق بود.

۱۳۹۸/۷/۵ - ۱۱:۳۳

آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد
مراقب افراد نفوذی به وزارت آموزش و پرورش باشید/گسترش برنامه های فرهنگی در آموزش و پرورش
آیت الله مکارم شیرازی گفت: برنامه های دینی و معارفی در آموزش و پرورش و مدارس گسترش یابد و در راستای تعلیم و تربیت تلاش کرد و برنامه ریزی دقیقی در این عرصه داشت.

۱۳۹۸/۷/۴ - ۱۶:۲۶

آیت الله نوری همدانی:
فرهنگ بیمه نهادینه شود/نباید نسبت به امر به معروف بی تفاوت بود
آیت الله نوری همدانی با تاکید بر گسترش امر به معروف در جامعه گفت: نباید لحظه ای از این موضوع مهم غفلت شود چرا که امر به معروف و نهی از منکر، حرکت در مسیر اصلاح جامعه است و از مسئولیت های اجتماعی هر انسان به شمار می رود.

۱۳۹۸/۷/۴ - ۰۸:۲۴

آیت الله علوی گرگانی:
بیمه به فکر مردم کم درآمد جامعه باشد/لزوم نهادینه شدن فرهنگ بیمه
آیت الله علوی گرگانی گفت: فرهنگ بیمه باید به درستی در کشور نهادینه شود که اگر این امر رقم بخورد، قطعا استقبال مردم از بیمه نیز افزایش خواهد یافت.

۱۳۹۸/۷/۴ - ۰۸:۲۲

آیت الله شبیری زنجانی تاکید کرد
خدمت به مردم همواره عبادت است/نباید لحظه ای از خدمت به مردم غافل شد
آیت الله شبیری زنجانی با اشاره به خدماتی که بیمه به مردم ارائه می دهد گفت: باید تاجایی که می توانید در خدمت مردم باشید چرا که خدمت به مردم عبادت است.

۱۳۹۸/۷/۴ - ۰۸:۲۲

آیت الله صافی گلپایگانی:
کسب رضایت محرومان و خرسندی فقرا در دستور کار مسئولان کمیته امداد باشد
آیت الله صافی گلپایگانی گفت: مسئولان کمیته امداد باید هرچه در توان دارند در راستای کسب رضایتمندی محرومان و خرسندی فقرا به کار بگیرند که بسیار کار ارزشمندی است.

۱۳۹۸/۶/۲۹ - ۱۰:۴۵

آیت ‌الله مکارم شیرازی عنوان کرد
گسترش عمق اشتراکات میان مردم و عراق/راهپیمایی اربعین موجب نزدیکی هر چه بیشتر ملت ایران و عراق شد
آیت ‌الله مکارم شیرازی گفت: دشمنان تلاش می کنند تا میان دو ملت ایران و عراق جدایی ایجاد کنند اما مسئولان هر دو کشور هوشیار بوده و اجازه این کار را نمی دهند و تمامی تلاش دشمنان از بین رفته است.

۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۵:۳۶

آیت الله نوری همدانی:
کمیته امداد به دنبال ریشه کنی فقر باشد
آیت الله نوری همدانی با تاکید بر تلاش های صورت گرفته در کمیته امداد گفت: کارها و اقداماتی که کمیته امداد انجام می دهد مهم و باید همواره در راستای ریشه کنی فقر در جامعه باشد.

۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۵:۳۳

آیت الله نوری همدانی:
جلوی فرار مالیاتی گرفته شود/لزوم برخورد قاطع
آیت الله نوری همدانی با اشاره به برخی فرارهای مالیاتی در کشور گفت: باید جلوی این میاحث را گرفت و با افراد خاطی با قاطعیت برخورد کرد و اجازه نداد که فرار مالیاتی صورت گیرد.

۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۰۶:۵۶

آیت الله مکارم شیرازی خواستار شد
انجام برنامه های فرهنگی در کنار برنامه های حمایتی در کمیته امداد
آیت الله مکارم شیرازی گفت: کمیته امداد باید برای تمام سنن افراد تحت پوشش خود برنامه داشته باشد و در کنار برنامه های حمایتی و مالی، برنامه های فرهنگی را نیز برای آنها اجرایی کند.

۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۲۳:۵۹

آیت الله علوی گرگانی تاکید کرد
طرح توانمندسازی کمیته امداد توسعه یابد
آیت الله علوی گرگانی با اشاره به طرح توانمندسازی توسط کمیته امداد گفت: این کار بسیار خوب و ارزشمندی در راستای کارآفرینی مددجویان است و موجب می شود که مستقل بارآمده و حتی به دیگر نیازمندان نیز کمک کنند.

۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۲۳:۵۸

آیت الله سبحانی:
لزوم فرهنگسازی در امر مالیات/محل هزینه کرد مالیات برای مردم تشریح شود
آیت الله سبحانی با اشاره به توسعه و پیشرفت کشور بعد از پیروزی انقلاب گفت: اگر مردم محل هزینه مالیات ها را بدانند، این موضوع موجب می شود تا پرداخت مالیات نیز صورت گیرد.

۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۱۴:۳۸

آیت‌الله العظمی نوری همدانی:
دشمنان می‌کوشند تا با تبلیغات سوء فضائل شیعه را زیر سئوال ببرند/تفاسیر قرآن کریم شیعیان همانند ندارد
آیت‌الله العظمی نوری همدانی گفت: دشمنان با تهمت‌های بزرگی که به شیعیان می‌زنند می‌کوشند تا با تبلیغات سوء خود علیه شیعیان فضائل شیعه را زیر سئوال ببرند.

۱۳۹۸/۶/۲۵ - ۰۸:۵۸

شبستان گزارش می دهد:
دستاوردهای سفر ۲ روزه نماینده ولی فقیه در هرمزگان به قم و دیدار با علما و مراجع
حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبادی هفته گذشته به منظور دیدار با علما و مراجع و ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی هرمزگان با محوریت کنگره بین المللی امام سجاد(ع) و کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان به شهر مقدس قم سفر کرد.

۱۳۹۸/۶/۱۰ - ۱۱:۳۱

دیدار نماینده ولی فقیه در هرمزگان با مراجع تقلید و علمای قم
نماینده ولی فقیه در هرمزگان به همراه اعضای شورای سیاستگذاری کنگره امام سجاد(ع) با مراجع تقلید و علمای قم دیدار کرده و گزارشی از روند برگزاری این کنگره ارائه دادند.

۱۳۹۸/۶/۴ - ۱۳:۴۰