خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

الاثنين ١٢ جمادى الثانية ١٤٤٠

Monday, February 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دیدار با مراجع
نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان:
توجه به نیازهای علاقمندان در جلب توجه عموم به کتابخانه های عمومی بسیار موثر است
نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان گفت: توجه به نیازهای علاقمندان از عوامل بسیار موثر در جلب توجه به کتابخانه های عمومی است.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۳:۳۹

فرهنگ حوزوی باید در دانشگاه علوم اسلامی رضوی نهادینه شود
آیت الله مکارم شیرازی گفت: فرهنگ حوزوی باید در دانشگاه علوم اسلامی رضوی نهادینه شود و مباحث اخلاقی در این دانشگاه جزو متون اصلی قرار گیرد.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۰:۴۵

در دیدار اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت با علما تاکید شد:
مردمی برگزارشدن جشن های دهه کرامت/ نهادینه کردن شادی های سنجیده و حکیمانه در جامعه
اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت که از صبح امروز به قم سفر کرده اند با برخی علما و مراجع دیدار کردند.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۵:۳۳

آیت الله علوی گرگانی:
لزوم ایجاد اشتغال برای جوانان/دولت تسهیلات ارزان قیمت در اختیار جوانان قرار دهد
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی با اشاره به مشکلات جوانان گفت: دولت باید اعتباری مناسب در قالب تسهیلات ارزان قیمت و بلاعوض در اختیار جوانان بیکار قرار دهد تا آنها مشغول کار و تولید شوند.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۵:۲۱

آیت‌ الله نوری همدانی:
حقوق کارگران نباید با تاخیر واریز شود
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله نوری همدانی به حقوق کارگران اشاره کرد و گفت: نباید در حقوق کارگر تاخیر ایجاد شود چرا که این امر سختی است و باید سعی کرد که حقوق کارگر هیچگاه به تاخیر نیفتد تا ناراحتی ایجاد نشود.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۴:۴۷

آیت‌ الله نوری همدانی:
فضای مجازی باید بومی سازی شود/دشمن از اختلافات سو استفاده می کند
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی گفت: دشمنان همواره از اختلافات سو استفاده می کند و باید بدانیم که دشمنان در زمینه اختلاف افکنی مردم و مسئولان در فضای مجازی تلاش دارد و باید جلوی آنها را گرفت.

۱۳۹۷/۲/۵ - ۱۴:۰۹

آیت ‌الله سبحانی:
باید به صورت عملی آموزه های دینی را اجرایی کنیم
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله سبحانی عنوان داشت: آموزه های خداوند را باید با عمل خود نشان داد و نباید تنها به زبان اکتفا کرد، چرا که اصل به عمل کردن به دستورات الهی است.

۱۳۹۷/۲/۵ - ۱۱:۵۱

آیت الله صافی در دیدار رئیس دفتر حفاظت منافع ایران در مصرتاکید کرد:
ارتباط در سطح پایین دو کشور به نفع عالم اسلام نیست
خبرگزاری شبستان:آیت الله صافی گلپایگانی گفت: متأسفانه ارتباط بین کشور مصر و ایران، در سطح بسیار پایینی قرار دارد که به نفع عالم اسلام نیست. جمهوری اسلامی باید با تمام کشورهای اسلامی بخصوص مصر با حفظ منافع و عزّت خود، تعامل داشته باشد .

۱۳۹۷/۲/۳ - ۰۹:۲۸

آيت ‌الله علوي گرگاني:
فضای مجازی تهدیدی برای جوانان/ برنامه ریزان باید روحیات جوانان را درک کنند
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله علوي گرگاني با تاکید بر برنامه ریزی دقیق برای جوانان گفت: کسی که این برنامه ریزی را می خواهد انجام دهد باید روحیات جوانان را بشناسد و تنوع و جذابیت در برنامه ‌سازی را در نظر داشته باشد.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۴:۵۱

آيت ‌الله مكارم ‌شيرازي:
لزوم برخورد جدی با مفسدان اقتصادی/تغییر بازار ارز توطئه جدید دشمنان
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله مكارم ‌شيرازي گفت: دستگاه قضا باید چند نفر از مهره ‌های اصلی دلالان ارزی را که سعی دارند از این طریق کشور را به آشوب بکشند، با رعایت موازین اسلامی به عنوان مفسد فی الارض محاکمه و اعدام کند.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۲:۵۸

آیت‌ الله علوی گرگانی:
بیمه های درمانی باید گسترش یابد
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: باید بیمه های درمانی گسترش یابد و یکی از مسائل مهمی که باید به آن توجه شود، توسعه این امر است.

۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۰۰:۴۱

گزارش شبستان از دیدار رئیس سازمان اوقاف با مراجع عظام تقلید
تاکید مراجع و علما بر گسترش فرهنگ قرآنی در جامعه
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه امروز (۱۶ فروردین) با سفر به قم با علما و مراجع عظام تقلید دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۹:۱۰

آیت ‌الله صافی گلپایگانی:
فهم و درک کلام وحی پایانی ندارد
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله صافی گلپایگانی گفت: باید بدانیم که فهم و درک کلام وحی پایانی ندارد و هر چه در این زمینه کار شود، باز هم معارف جدیدی به دست ما خواهد رسید.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۹:۰۱

آیت‌الله علوی گرگانی:
نباید به وقف ضرر وارد شود/حافظان قرآنی باید گسترش یابند
خبرگزاری شبستان: آیت‌الله علوی گرگانی به موضوع موقوفات اشاره کرد و گفت: نباید به گونه ای باشد که مغازه هایی که برای موقوفه هستند اجاره پایین داشته باشند چرا که این امر ضرر به وقف است.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۸:۵۷

آیت الله سبحانی:
لزوم گسترش تبلیغ چهره به چهره در جامعه/سازمان اوقاف از ظرفیت بقاع متبرکه استفاده کند
خبرگزاری شبستان: آیت الله سبحانی خواستار گسترش تبلیغ چهره به چهره در بقاع متبرکه امامزادگان شد و گفت: این امر باید با جدیت دنبال شود و باید در این زمینه از روحانیون متخصص استفاده کرد.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۸:۴۴

آیت الله نوری همدانی:
متخصصان قرآنی تربیت شوند
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی با اشاره به لزوم تربیت افراد قرآنی در جامعه گفت: باید انسان ها و افرادی را تربیت کنیم که تخصصی بحث کرده و این افراد به همه ابعاد قرآن بپردازند.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۸:۴۰

آیت الله نوری همدانی:
باید جلوی سو استفاده از طب را گرفت/لزوم تولید کالاهای پزشکی در داخل کشور
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی به موضوع طب اسلامی اشاره کرد و گفت: اسلام با تمام ابعاد زندگی بشر در ارتباط است و برخی از این موضوع سو استفاده می کنند که باید جلوی سو استفاده کنندگان را گرفت.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۸:۳۶

کلید حل مشکلات اقتصادی حمایت از تولید و صادرات است
خبرگزاری شبستان:رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با آیت الله سبحانی با اشاره به اهمیت و جایگاه حوزه صادرات و تولید، راهکار حل مشکلات اقتصادی در کشور را حمایت از این بخش ها دانست.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۲:۰۸

مشکلات را باید با عزم عمومی حل کرد/ ابراز نگرانی از کاهش اعتبار پول کشور
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی با ابراز نگرانی از کاهش اعتبار پول کشور گفت: پول برخی کشورها که زمانی که از ایران عقب تر بودند امروزه جلو افتاده اند.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۲:۰۲

آيت ‌الله مكارم شيرازي:
موانع حمایت از کالای ایرانی باید برطرف شود/کیفیت کالای ایرانی باید ارتقا یابد
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله مكارم گفت: متاسفانه امروز به گونه ‌ای شده که از چین کالا می‌آورند و مارک را برمی‌دارند و مارک ایرانی زده و می فروشند، باید بدانیم که اگر به خارج روی آوریم به ناچار باید ارز خارجی بگیریم که در نتیجه وابستگی بیشتر می شود.

۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۱۲:۵۴