خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷

الأحد ٩ ربيع الأوّل ١٤٤٠

Sunday, November 18, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دیدار با مراجع
آیت الله علوی گرگانی:
نیروهای مسلح باید همواره هوشیار باشیم/لزوم تقویت درونی
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: باید همواره نیروهای نظامی و دفاعی ما تقویت شده و از سوی دیگر باید از درون نیز خودمان را تقویت کنیم چرا که اگر از درون دچار فساد شویم در مقابل کوچکترین تحریکی آسیب پذیر خواهیم بود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۷

آیت الله نوری همدانی:
دشمن به قدرت نیروهای مسلح ایران اعتراف می کند
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی با اشاره به ولایت مداری نیروهای مسلح گفت: این یک الگو در جهان است و امروز دشمنان نیز این قدرت نظامی ایران را درک کرده اند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۳

آیت الله علوی گرگانی:
لزوم توجه به کودکان بی سرپرست
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: ائمه معصومین(ع) همواره به نیازمندان و کودکان یتیم رسیدگی می کردند و باید ما نیز این مسائل را در دستور کار خود قرار داده تا از پاداش خداوند بهره مند شویم.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۲

آیت الله علوی گرگانی:
لزوم نظارت هر چه بیشتر بر عملکرد اساتید حوزه
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی با تاکید بر نظارت بر اساتید گفت: اگر مجمع طلاب نظارت خاصی بر اساتید حوزه داشته باشد اثر بخشی آن بیشتر بوده و این نظارت موجب می شود تا مدرسین از چارچوب مقررات این مجمع رد شده و سپس به طلاب آموزش دهند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۷:۳۶

آیت ‌الله علوی گرگانی:
حفظ انقلاب اسلامی یک اولویت مهم به شمار می رود/قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی علیه فتنه گران
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله علوی گرگانی تاکید کرد: حفظ انقلاب اسلامی ایران یک اولویت مهم به شمار می رود که باید دلسوزان انقلاب در این عرصه تلاش کنند و همگان نیز دلسوز باشیم و بدانیم که این انقلاب به راحتی به دست نیامده است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۷:۵۱

آیت‌الله علوی گرگانی:
مدیران پاسخ مطالبات مردم را بدهند/مردم اجازه ناامنی در ایران را نمی دهند
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور ضمن محکوم کردن آنها گفت: ایران برای ملت ایران است و مدیران باید دلسوز بوده و همواره پاسخ مطالبات مردم را بدهند و تلاش کنند تا مشکلات برطرف شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۲

آیت ‌الله نوری همدانی:
باید ریشه اغتشاشات اخیر پیدا شود
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله نوری همدانی به اغتشاشات اخیر در کشور اشاره کرد و گفت: باید ریشه اغتشاشات اخیر پیدا شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۷

آيت ‌الله علوي گرگاني:
روحانیت در اجرای مسئولیت های خود به خوبی برنامه ریزی کند
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: روحانیت باید مسئولیتی که دارند به خوبی دنبال کرده و به جامعه اسلامی خدمت کنند و اگر اینگونه شود، اسلام زنده می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۴:۳۱

آیت‌ الله نوری همدانی:
اغتشاش گران قصد به انحراف کشیدن خواسته های مردم را دارند/خواسته‌های اقتصادی مردم به حق است
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله نوری همدانی با اشاره به مشکلات و گرانی در کشور گفت: در چنین شرایطی مردم اعتراض خود را نشان دادند اما مزدوران و منافقین تلاش می کنند که این حرکت های اعتراضی از مسیر خود جدا شده و به انحراف کشیده شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۷:۴۵

آيت ‌الله علوي گرگاني:
جوانان با گوش دل به سخنان پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) توجه کنند
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: باید به خوبی به سخنان بزرگان دینی گوش دهید تا اثر آن را دریافت کنید و همیشه ما نیاز به فهم و درک داریم و باید با شناخت و فهم در این زمینه بکوشیم.

۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۲:۳۲

آيت ‌الله نوری همدانی:
سکولار کردن علم از اهداف دشمن است/چهره واقعی اسلام باید نمایش داده شود
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله نوری همدانی گفت: یکی از اقدامات دشمنان، سکولار کردن علم است که می خواهد علم را از توحید جدا کند. ما باید بکوشیم تا چهره صدر اسلام را نشان دهیم.

۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۲:۳۵

آیت‌ الله نوری همدانی:
باید متواضعانه مردم را هدایت کرد/ملت ایران همواره در برابر دشمن ایستادگی کرده اند
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله نوری همدانی گفت: مردم ایران همواره از انقلاب خود دفاع کرده اند و در برابر دشمن ایستادگی داشته اند و باید همواره در کنار مردم بود و متواضعانه آنها را هدایت کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۰۷:۱۶

دیدار سردار سلیمانی با مراجع عظام تقلید
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید در قم دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۲۲:۱۷

آیت ‌الله علوی گرگانی:
وحدت حوزه و دانشگاه به صورت عملی اجرایی شود/خروجی دانشگاه ها باید کارآمدی باشد
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله علوی گرگانی بیان داشت: باید بدانیم که برخی از دانشجویان در آینده مسئولان این کشور هستند که باید در ایام دانشجویی با عقیده و خداشناس تربیت شوند تا در آینده بتوانند گره گشایی از مشکلات مردم کنند.

۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۱۵:۵۶

آیت الله مکارم شیرازی:
باید دردهای مردم را بازگو کنیم
خبرگزاری شبستان:آیت الله مکارم شیرازی در دیدار رییس سازمان نظام مهندسی کشور گفت: باید به گونه ای عمل کرد که مردم راضی باشند چرا که اصل رضایت مردم با در نظر گرفتن مصالح کل جامعه است.

۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۰۸:۳۹

آيت ‌الله نوري همداني:
دشمنان همواره علیه اسلام برنامه ریزی می کنند/باید با وحدت در برابر دشمن ایستاد
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله نوري همداني گفت: هیچ گاه نباید از غرب غافل بود و باید بدانیم که غرب همیشه علیه اسلام نقشه دارند بنابراین لازم است بیدار و هوشیار باشیم.

۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۴:۳۰

دیدار وزیر ارشاد با آیت الله جوادی آملی
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با آیت‌ الله جوادی آملی دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۴:۲۷

آيت ‌الله علوي گرگاني:
طلاب همواره در راستای ترویج علوم دینی بکوشند
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله علوي گرگاني تصریح کرد: باید بدانیم که تنها اهل علم زنده هستند و بهترین توصیه این است که شب و روز برای درس تلاش داشته کنید.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۵:۵۶

آیت الله نوری همدانی:
مسلمانان اجازه نمی دهند صهیونیست ها به قدس پای بگذارند/ریشه تمام گرفتاری‌ ها از رژیم صهیونیستی است
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی تاکید کرد: مسلمانان به هیچ‌ عنوان اجازه پای گذاشتن رژیم نامشروع اسرائیل به سرزمین قدس شریف را نخواهند داد و در برابر توطئه آمریکایی صهیونیستی ایستادگی خواهند کرد.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۴:۱۱

آیت الله علوی گرگانی:
رفتار صحیح امام جماعت موجب جذب مردم به مسجد می شود/کانون های مساجد در گسترش برنامه های فرهنگی بکوشند
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی با بیان اینکه امام جماعت باید مردمی بوده و همواره در کنار مردم باشد تاکید کرد: باید امام جماعت مسجد به گونه ای رفتار کند که مردم به سوی مسجد جذب شوند.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۰:۵۲