خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

الأحد ٧ ذو الحجّة ١٤٣٩

Sunday, August 19, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دیدار با مراجع
دیدار مردم قم با رهبر انقلاب
هزاران نفر از مردم قم، در سالروز قیام ۱۹ دی ۱۳۵۶ و در آستانه‌ی سالروز وفات حضرت فاطمه‌ی معصومه (سلام‌الله‌علیها) صبح امروز (یکشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۰۷

دیدار دادستان کل کشور با آیت الله صافی گلپایگانی
خبرگزاری شبستان: دادستان کل کشور که به قم سفر کرده است با آیت الله صافی گلپایگانی دیدار کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۶:۵۳

واکنش آیت الله مکارم شیرازی در خصوص فایل صوتی منتظری
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی به انتشار فایل صوتی ۶۷ توسط فرزند مرحوم منتظری قائم مقام معزول اشاره کرد و گفت: گروهی به دنبال حرکت انتقامی از نظام هستند و باید نسبت به این مسائل هوشیار باشیم.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۶:۵۳

آیت الله علوی گرگانی:
استفاده از فضای مجازی باید فرهنگ سازی شود/برخی صحبت ها در خصوص قوه قضائیه به سود دشمن است
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی به فضای مجازی اشاره کرد و گفت: این فضا یک فضای حساس و مهمی است و باید برای استفاده از آن فرهنگ سازی صورت گیرد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۶:۵۲

آیت الله نوری همدانی:
عدالت در تمام جامعه محقق شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی تاکید کرد: عدالت از نیازهای ضروری در جامعه اسلامی است و باید عدالت در جامعه محقق شود، موضوع عدالت به صورت تمام در جامعه محقق نشده و باید برای تحقق آن هر چه بیشتر تلاش کنیم.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۶:۴۹

آیت ‌الله علوی گرگانی:
هر خانواده باید ۴ فرزند داشته باشد/فرزند آوری باید جزو افتخارات مردم باشد
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله علوی گرگانی گفت: هر خانواده باید چهار فرزند داشته باشد و باید تعداد فرزندان درهر خانواده افزایش یابد و خانم ها این مسئولیت مهمی که دارند توجه کنند و این کار را جزو افتخارات خود بدانند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۰:۱۵

آیت ‌الله علوی گرگانی:
فتنه ۸۸ حاصل ناآگاهی برخی‌ها بود/نعمت سواد آموزی به برکت انقلاب در کشور احیا شد
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله علوی گرگانی گفت: فتنه ۸۸ حاصل ناآگاهی برخی‌ها بود و باید ابعاد آن مشخص و همه این مسائل بررسی شود و اجازه ندهیم که دشمن سواستفاده کند.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۴:۳۹

آیت ‌الله مکارم ‌شیرازی:
۹ دی روز مهم و تاریخی است/سیاست های حاکم بر جهان منافقانه و مملو از دروغ است
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله مکارم ‌شیرازی با بیان اینکه سیاست های حاکم بر جهان امروز منافقانه و مملو از دروغ و نفاق است گفت: هر چه زمان می گذرد بی اعتمادی به سیاست حاکم بر جوامع کنونی کمتر می شود و بدبین تر می شویم.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۱:۵۷

آیت ‌الله سبحانی عنوان کرد
حوزه علمیه باید علمی و فکری باشد/لزوم اهمیت عمل عالم
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله سبحانی با اشاره به فعالیت حوزه های علمیه گفت: حوزه باید یک حوزه علمی و فکری باشد و شب روز در حال فراگیری علوم بوده و فکر برتر را در جامعه سوق دهد.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۰:۳۶

آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد
کمیته امداد مسائل فرهنگی را در دستور کار داشته باشد/برنامه‌های کمیته امداد باید به صورت شفاف اطلاع‌رسانی شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر گسترش مسائل فرهنگی گفت: باید کمیته امداد به این امر نیز اهتمام داشته باشد و بکوشد تا مسائل فرهنگی را در جامعه گسترش دهد.

۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۲۰:۰۱

رئیس کمیته امداد امام خمینی:
بدون توجه به مسائل سیاسی و جناحی به فکر خدمت به مردم هستیم/یک ریال هم برای استفاده از صدقات برای هزینه های جاری استفاده نمی شود
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته امداد امام خمینی با اشاره به هماهنگی این نهاد با دولت و مجلس گفت: هماهنگی خوبی میان ما و دولت و مجلس وجود دارد و به دور از مسائل سیاسی و جناحی به فکر خدمات رسانی هستیم.

۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۳:۰۶

آیت الله نوری همدانی:
اروپا در راستای اسلام هراسی گام بر می دارد/کمیته امداد در راستای خدمات رسانی به مددجویان گام بردارد
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی با اشاره به سخنان نخست وزیر انگلیس گفت: این سخنان در راستای اسلام هراسی و ایران هراسی بیان شده که نباید در برابر آن سکوت کنیم.

۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۳:۰۵

آیت ‌الله مکارم ‌شیرازی:
بانکداری کشور هنوز اسلامی نشده است/مسئولان دلسوزانه مشکلات فضای مجازی را برطرف کنند
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله مکارم ‌شیرازی گفت: بانک ها سود بر سود می گذارند و اسم آن را بانکداری اسلامی می گذارند اما متاسفانه بانکداری ما هنوز اسلامی نشده است.

۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۱:۱۰

آیت‌ الله سبحانی:
اگر پاسخ مسئله ای را نمی دانیم باید صریح اعلام کنیم/باید واقع بین بود
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله سبحانی گفت: اینکه انسان بگوید پاسخ یک مسئله ای را نمی دانم عیب نیست، بلکه نشان دهنده فهم آن فرد است و این امر نشان می دهد که آن انسان واقع بین و واقع گرا است.

۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۰:۲۱

در دیدار وزیر بهداشت عنوان شد
تاکید علما و مراجع بر تداوم طرح تحول نظام سلامت
خبرگزاری شبستان: علما و مراجع عظام تقلید در دیدار با وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی بر تداوم طرح تحول نظام سلامت در کشور تاکید کردند.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۲۳:۵۷

آیت الله نوری همدانی:
وحدت در جامعه همواره باید حفظ شود/نباید تخریب در جامعه رواج یابد
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی با تاکید بر حفظ وحدت و اتحاد در جامعه گفت: امام راحل بر این امر تاکید داشتند و باید در این راستا همواره تلاش شود، انتقاد خوب است اما تخریب این وحدت را از بین می برد.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۲۲:۰۱

آیت الله سبحانی:
خدمات وزارت بهداشت در جامعه قابل لمس است/تلاش برای رفع مشکلات قم
خبرگزاری شبستان: آیت الله سبحانی به جایگاه قم اشاره کرد و گفت: قم با این موقعیت خاص و ویژه ای که دارد همیشه مظلوم بوده و باید خدمات رسانی در آن انجام شده و همواره بکوشیم تا مشکلات قم را برطرف کنیم.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۹:۰۸

آیت الله جوادی آملی:
قداست طب باید حفظ شود/فرهنگ پرخوری باید در جامعه از بین برود
خبرگزاری شبستان: آیت الله جوادی آملی گفت: باید مردم را به بهداشت قبل از درمان دعوت کنیم و از سوی دیگر بکوشیم تا فرهنگ پرخوری از جامعه حذف شود.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۳:۴۹

شبستان از دیدار شورچه با مراجع عظام تقلید گزارش می دهد
تاکید مراجع عظام تقلید بر ساخت مجموعه های دینی و فاخر
خبرگزاری شبستان: عوامل سریال حضرت موسی(ع) امروز (۱۸ آذر) با حضور در قم با مراجع عظام تقلید در این شهر دیدار و گفتگو کردند.

۱۳۹۵/۹/۱۸ - ۱۹:۰۸

آیت‌ الله مکارم ‌شیرازی:
دموکراسی شعار غربی هاست/غربی ها تا زمانی که منافعشان خدشه دار نشود به دموکراسی پایبندند
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی گفت: دموکراسی نوعی شعار برای غربی ها به حساب می آید و زمانی که منافعشان در خطر باشد از آن استفاده نمی کنند که نمونه آن در سوریه است.

۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۱:۴۴