خبرگزاری شبستان

جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

الجمعة ١٠ رمضان ١٤٣٩

Friday, May 25, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دیدار با مراجع
آیت الله علوی گرگانی:
استفاده از فضای مجازی باید فرهنگ سازی شود/برخی صحبت ها در خصوص قوه قضائیه به سود دشمن است
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی به فضای مجازی اشاره کرد و گفت: این فضا یک فضای حساس و مهمی است و باید برای استفاده از آن فرهنگ سازی صورت گیرد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۶:۵۲

آیت الله نوری همدانی:
عدالت در تمام جامعه محقق شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی تاکید کرد: عدالت از نیازهای ضروری در جامعه اسلامی است و باید عدالت در جامعه محقق شود، موضوع عدالت به صورت تمام در جامعه محقق نشده و باید برای تحقق آن هر چه بیشتر تلاش کنیم.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۶:۴۹

آیت ‌الله علوی گرگانی:
هر خانواده باید ۴ فرزند داشته باشد/فرزند آوری باید جزو افتخارات مردم باشد
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله علوی گرگانی گفت: هر خانواده باید چهار فرزند داشته باشد و باید تعداد فرزندان درهر خانواده افزایش یابد و خانم ها این مسئولیت مهمی که دارند توجه کنند و این کار را جزو افتخارات خود بدانند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۰:۱۵

آیت ‌الله علوی گرگانی:
فتنه ۸۸ حاصل ناآگاهی برخی‌ها بود/نعمت سواد آموزی به برکت انقلاب در کشور احیا شد
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله علوی گرگانی گفت: فتنه ۸۸ حاصل ناآگاهی برخی‌ها بود و باید ابعاد آن مشخص و همه این مسائل بررسی شود و اجازه ندهیم که دشمن سواستفاده کند.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۴:۳۹

آیت ‌الله مکارم ‌شیرازی:
۹ دی روز مهم و تاریخی است/سیاست های حاکم بر جهان منافقانه و مملو از دروغ است
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله مکارم ‌شیرازی با بیان اینکه سیاست های حاکم بر جهان امروز منافقانه و مملو از دروغ و نفاق است گفت: هر چه زمان می گذرد بی اعتمادی به سیاست حاکم بر جوامع کنونی کمتر می شود و بدبین تر می شویم.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۱:۵۷

آیت ‌الله سبحانی عنوان کرد
حوزه علمیه باید علمی و فکری باشد/لزوم اهمیت عمل عالم
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله سبحانی با اشاره به فعالیت حوزه های علمیه گفت: حوزه باید یک حوزه علمی و فکری باشد و شب روز در حال فراگیری علوم بوده و فکر برتر را در جامعه سوق دهد.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۰:۳۶

آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد
کمیته امداد مسائل فرهنگی را در دستور کار داشته باشد/برنامه‌های کمیته امداد باید به صورت شفاف اطلاع‌رسانی شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر گسترش مسائل فرهنگی گفت: باید کمیته امداد به این امر نیز اهتمام داشته باشد و بکوشد تا مسائل فرهنگی را در جامعه گسترش دهد.

۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۲۰:۰۱

رئیس کمیته امداد امام خمینی:
بدون توجه به مسائل سیاسی و جناحی به فکر خدمت به مردم هستیم/یک ریال هم برای استفاده از صدقات برای هزینه های جاری استفاده نمی شود
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته امداد امام خمینی با اشاره به هماهنگی این نهاد با دولت و مجلس گفت: هماهنگی خوبی میان ما و دولت و مجلس وجود دارد و به دور از مسائل سیاسی و جناحی به فکر خدمات رسانی هستیم.

۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۳:۰۶

آیت الله نوری همدانی:
اروپا در راستای اسلام هراسی گام بر می دارد/کمیته امداد در راستای خدمات رسانی به مددجویان گام بردارد
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی با اشاره به سخنان نخست وزیر انگلیس گفت: این سخنان در راستای اسلام هراسی و ایران هراسی بیان شده که نباید در برابر آن سکوت کنیم.

۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۳:۰۵

آیت ‌الله مکارم ‌شیرازی:
بانکداری کشور هنوز اسلامی نشده است/مسئولان دلسوزانه مشکلات فضای مجازی را برطرف کنند
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله مکارم ‌شیرازی گفت: بانک ها سود بر سود می گذارند و اسم آن را بانکداری اسلامی می گذارند اما متاسفانه بانکداری ما هنوز اسلامی نشده است.

۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۱:۱۰

آیت‌ الله سبحانی:
اگر پاسخ مسئله ای را نمی دانیم باید صریح اعلام کنیم/باید واقع بین بود
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله سبحانی گفت: اینکه انسان بگوید پاسخ یک مسئله ای را نمی دانم عیب نیست، بلکه نشان دهنده فهم آن فرد است و این امر نشان می دهد که آن انسان واقع بین و واقع گرا است.

۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۰:۲۱

در دیدار وزیر بهداشت عنوان شد
تاکید علما و مراجع بر تداوم طرح تحول نظام سلامت
خبرگزاری شبستان: علما و مراجع عظام تقلید در دیدار با وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی بر تداوم طرح تحول نظام سلامت در کشور تاکید کردند.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۲۳:۵۷

آیت الله نوری همدانی:
وحدت در جامعه همواره باید حفظ شود/نباید تخریب در جامعه رواج یابد
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی با تاکید بر حفظ وحدت و اتحاد در جامعه گفت: امام راحل بر این امر تاکید داشتند و باید در این راستا همواره تلاش شود، انتقاد خوب است اما تخریب این وحدت را از بین می برد.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۲۲:۰۱

آیت الله سبحانی:
خدمات وزارت بهداشت در جامعه قابل لمس است/تلاش برای رفع مشکلات قم
خبرگزاری شبستان: آیت الله سبحانی به جایگاه قم اشاره کرد و گفت: قم با این موقعیت خاص و ویژه ای که دارد همیشه مظلوم بوده و باید خدمات رسانی در آن انجام شده و همواره بکوشیم تا مشکلات قم را برطرف کنیم.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۹:۰۸

آیت الله جوادی آملی:
قداست طب باید حفظ شود/فرهنگ پرخوری باید در جامعه از بین برود
خبرگزاری شبستان: آیت الله جوادی آملی گفت: باید مردم را به بهداشت قبل از درمان دعوت کنیم و از سوی دیگر بکوشیم تا فرهنگ پرخوری از جامعه حذف شود.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۳:۴۹

شبستان از دیدار شورچه با مراجع عظام تقلید گزارش می دهد
تاکید مراجع عظام تقلید بر ساخت مجموعه های دینی و فاخر
خبرگزاری شبستان: عوامل سریال حضرت موسی(ع) امروز (۱۸ آذر) با حضور در قم با مراجع عظام تقلید در این شهر دیدار و گفتگو کردند.

۱۳۹۵/۹/۱۸ - ۱۹:۰۸

آیت‌ الله مکارم ‌شیرازی:
دموکراسی شعار غربی هاست/غربی ها تا زمانی که منافعشان خدشه دار نشود به دموکراسی پایبندند
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی گفت: دموکراسی نوعی شعار برای غربی ها به حساب می آید و زمانی که منافعشان در خطر باشد از آن استفاده نمی کنند که نمونه آن در سوریه است.

۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۱:۴۴

آیت ‌الله شبیری زنجانی:
طلاب نسبت به حفظ قرآن کریم اهتمام داشته باشند/نیت واقفین به صورت دقیق اجرایی شود
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله شبیری زنجانی با تاکید بر حفظ قرآن کریم در جامعه گفت: طلاب باید در این زمینه اهتمام داشته و در راستای حفظ قرآن کریم بکوشند و در راستای تبلیغ دین مبین اسلام تلاش و مبادرت داشته باشند.

۱۳۹۵/۹/۱۲ - ۱۷:۱۱

گزارش شبستان از سفر رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه به قم
تاکید مراجع عظام تقلید بر اهتمام سازمان اوقاف نسبت به اجرایی شدن نیت واقفین
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه طی سفری به قم با مراجع عظام تقلید در این شهر دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۵/۹/۱۲ - ۱۰:۱۷

آیت‌ الله علوی گرگانی:
استقلال حوزه ها باید حفظ شود/ بقاع متبرکه اقدامات اثر بخشی انجام می دهند
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله علوی گرگانی به فعالیت های بقاع متبرکه اشاره کرد و گفت: این بقاع نسبت به گذشته وضعیت بهتری دارند که از نظر فعالیت های قرآنی هم شاهد اثر بخش بودن آنها هستیم.

۱۳۹۵/۹/۱۲ - ۱۰:۱۴