خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

الأربعاء ١٣ رجب ١٤٤٠

Wednesday, March 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دیدار با مراجع
آيت‌ الله سبحانی:
آموزه های دینی باید در سراسر دنیا توسعه یابد
خبرگزاری شبستان: آيت‌ الله سبحانی گفت: باید آموزه های دینی در خارج از مرزهای ایران اسلامی توسعه یابد و کشورهای مختلف باید با حقیقت اسلام آشنا شده تا بتوانند به سمت این دین مبین گرایش یابند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۶:۴۴

آيت ‌الله نوري همداني:
صهیونیست ها با جنگ های نیابتی دنبال حاشیه امن هستند/دنیا تشنه معارف قرآن کریم است
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله نوري همداني به نقش تخریبی صهیونیست ها اشاره کرد و گفت: آنها جنگ‌ نیابتی در نقاط مختلف جهان مانند سوریه،‌ یمن و... به راه انداخته اند و از این طریق می خواهند خودشان را در حاشیه امن فرو ببرند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۷

آیت الله علوی گرگانی:
قرآن باید برای همه زبان های زنده دنیا معرفی شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: باید زبان های زنده دنیا را شناخت و با آنها آشنا شد و بر اساس آن بکوشیم تا آنها را به دین مبین اسلام جذب کرده و معارف قرآنی را گسترش دهیم.

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۵

آیت‌ الله شبیری زنجانی در دیدار با وزیر بهداشت:
خدمت به مردم بهترین کارهاست/خدمات وزارت بهداشت ارزشمند است
خبرگزاری شبستان: آیت الله شبیری زنجانی گفت: خدمت به مردم بهترین کارها به شمار می رود و نباید این امر را دست کم بگیرید و همه باید بکوشند تا به مردم خدمت رسانی شود.

۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۱:۲۳

آيت ‌الله سبحاني:
طلاب باید همواره به تحصیل توجه داشته باشند/امام راحل شخصیت برجسته اخلاقی بودند
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله سبحاني خطاب به طلاب گفت: باید در درس ها حاضر شوید و طلبه باید به گونه ای عمل کند که همواره مباحثه کرده و متخصص شود.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۸

دیدار مردم قم با رهبر انقلاب
هزاران نفر از مردم قم، در سالروز قیام ۱۹ دی ۱۳۵۶ و در آستانه‌ی سالروز وفات حضرت فاطمه‌ی معصومه (سلام‌الله‌علیها) صبح امروز (یکشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۰۷

دیدار دادستان کل کشور با آیت الله صافی گلپایگانی
خبرگزاری شبستان: دادستان کل کشور که به قم سفر کرده است با آیت الله صافی گلپایگانی دیدار کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۶:۵۳

واکنش آیت الله مکارم شیرازی در خصوص فایل صوتی منتظری
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی به انتشار فایل صوتی ۶۷ توسط فرزند مرحوم منتظری قائم مقام معزول اشاره کرد و گفت: گروهی به دنبال حرکت انتقامی از نظام هستند و باید نسبت به این مسائل هوشیار باشیم.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۶:۵۳

آیت الله علوی گرگانی:
استفاده از فضای مجازی باید فرهنگ سازی شود/برخی صحبت ها در خصوص قوه قضائیه به سود دشمن است
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی به فضای مجازی اشاره کرد و گفت: این فضا یک فضای حساس و مهمی است و باید برای استفاده از آن فرهنگ سازی صورت گیرد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۶:۵۲

آیت الله نوری همدانی:
عدالت در تمام جامعه محقق شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی تاکید کرد: عدالت از نیازهای ضروری در جامعه اسلامی است و باید عدالت در جامعه محقق شود، موضوع عدالت به صورت تمام در جامعه محقق نشده و باید برای تحقق آن هر چه بیشتر تلاش کنیم.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۶:۴۹

آیت ‌الله علوی گرگانی:
هر خانواده باید ۴ فرزند داشته باشد/فرزند آوری باید جزو افتخارات مردم باشد
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله علوی گرگانی گفت: هر خانواده باید چهار فرزند داشته باشد و باید تعداد فرزندان درهر خانواده افزایش یابد و خانم ها این مسئولیت مهمی که دارند توجه کنند و این کار را جزو افتخارات خود بدانند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۰:۱۵

آیت ‌الله علوی گرگانی:
فتنه ۸۸ حاصل ناآگاهی برخی‌ها بود/نعمت سواد آموزی به برکت انقلاب در کشور احیا شد
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله علوی گرگانی گفت: فتنه ۸۸ حاصل ناآگاهی برخی‌ها بود و باید ابعاد آن مشخص و همه این مسائل بررسی شود و اجازه ندهیم که دشمن سواستفاده کند.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۴:۳۹

آیت ‌الله مکارم ‌شیرازی:
۹ دی روز مهم و تاریخی است/سیاست های حاکم بر جهان منافقانه و مملو از دروغ است
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله مکارم ‌شیرازی با بیان اینکه سیاست های حاکم بر جهان امروز منافقانه و مملو از دروغ و نفاق است گفت: هر چه زمان می گذرد بی اعتمادی به سیاست حاکم بر جوامع کنونی کمتر می شود و بدبین تر می شویم.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۱:۵۷

آیت ‌الله سبحانی عنوان کرد
حوزه علمیه باید علمی و فکری باشد/لزوم اهمیت عمل عالم
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله سبحانی با اشاره به فعالیت حوزه های علمیه گفت: حوزه باید یک حوزه علمی و فکری باشد و شب روز در حال فراگیری علوم بوده و فکر برتر را در جامعه سوق دهد.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۰:۳۶

آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد
کمیته امداد مسائل فرهنگی را در دستور کار داشته باشد/برنامه‌های کمیته امداد باید به صورت شفاف اطلاع‌رسانی شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر گسترش مسائل فرهنگی گفت: باید کمیته امداد به این امر نیز اهتمام داشته باشد و بکوشد تا مسائل فرهنگی را در جامعه گسترش دهد.

۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۲۰:۰۱

رئیس کمیته امداد امام خمینی:
بدون توجه به مسائل سیاسی و جناحی به فکر خدمت به مردم هستیم/یک ریال هم برای استفاده از صدقات برای هزینه های جاری استفاده نمی شود
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته امداد امام خمینی با اشاره به هماهنگی این نهاد با دولت و مجلس گفت: هماهنگی خوبی میان ما و دولت و مجلس وجود دارد و به دور از مسائل سیاسی و جناحی به فکر خدمات رسانی هستیم.

۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۳:۰۶

آیت الله نوری همدانی:
اروپا در راستای اسلام هراسی گام بر می دارد/کمیته امداد در راستای خدمات رسانی به مددجویان گام بردارد
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی با اشاره به سخنان نخست وزیر انگلیس گفت: این سخنان در راستای اسلام هراسی و ایران هراسی بیان شده که نباید در برابر آن سکوت کنیم.

۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۳:۰۵

آیت ‌الله مکارم ‌شیرازی:
بانکداری کشور هنوز اسلامی نشده است/مسئولان دلسوزانه مشکلات فضای مجازی را برطرف کنند
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله مکارم ‌شیرازی گفت: بانک ها سود بر سود می گذارند و اسم آن را بانکداری اسلامی می گذارند اما متاسفانه بانکداری ما هنوز اسلامی نشده است.

۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۱:۱۰

آیت‌ الله سبحانی:
اگر پاسخ مسئله ای را نمی دانیم باید صریح اعلام کنیم/باید واقع بین بود
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله سبحانی گفت: اینکه انسان بگوید پاسخ یک مسئله ای را نمی دانم عیب نیست، بلکه نشان دهنده فهم آن فرد است و این امر نشان می دهد که آن انسان واقع بین و واقع گرا است.

۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۰:۲۱

در دیدار وزیر بهداشت عنوان شد
تاکید علما و مراجع بر تداوم طرح تحول نظام سلامت
خبرگزاری شبستان: علما و مراجع عظام تقلید در دیدار با وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی بر تداوم طرح تحول نظام سلامت در کشور تاکید کردند.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۲۳:۵۷