خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٦ رمضان ١٤٤٠

Tuesday, May 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دیدار با مراجع
آیت ‌الله نوری همدانی:
اجازه موقوفه خواری نباید داده شود/تبلیغ در زمینه وقف در دستور کار باشد
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله نوری همدانی با اشاره به برخی رفتارهای ناشاسیت در زمینه موقوفات گفت: حفظ و حراست از موقوفات در مقابل موقوفه ‌خواران یکی از وظایف مهم سازمان اوقاف و امور خیریه به شمار می رود که باید در قبال این مسئولیت نهایت دقت و تلاش را دا

۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۳:۰۹

آیت ‌الله سبحانی:
اعزام مبلغ به مناطق محروم در اولویت برنامه های سازمان اوقاف باشد/قرآن با خط ایرانی چاپ شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله سبحانی به یکی از برنامه های سازمان اوقاف در خصوص اعزام مبلغ اشاره کرد و گفت: اعزام مبلغ به مناطق محروم باید در اولویت برنامه های سازمان اوقاف و امور خیریه باشد و در این زمینه اهتمام داشته باشد.

۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۲:۵۱

آیت الله صافی گلپایگانی:
لزوم توجه به نیت واقفین/قبور امامزادگان در دیگر کشورها شناسایی شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله صافی گلپایگانی گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه در زمینه وقف و احیای آن اقدامات ارزشمندی انجام داده و در راستای اهتمام به نیت واقفین تلاش کرده است.

۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۲:۲۳

آیت‌ الله علوی گرگانی:
نظام اسلامی الگویی برای همگان است/مسئولان به درستی به انجام وظایف خود بپردازند
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله علوی گرگانی تاکید کرد: در نظامی فعالیت می کنیم که نظام اسلامی است و از این رو باید به گونه ای باشیم که همه بگویند، این نظام الگوی انسانیت و شرف، وارستگی و تقوا است.

۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۴:۲۵

آیت ‌الله‌ علوی ‌گرگانی:
دولت باید از ظرفیت بسیجیان استفاده کند
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی با اشاره به خدمات گسترده بسیجیان گفت: دولت باید از ظرفیت بسیجیان استفاده کرده و از آنها برای پیشرفت جامعه بهره بگیرد.

۱۳۹۵/۸/۲۸ - ۱۱:۲۲

شبستان از دیدار سردار نقدی با مراجع عظام تقلید گزارش می دهد؛
تاکید مراجع عظام بر گسترش تفکر بسیجی و بهره گیری از ظرفیت بسیجیان
خبرگزاری شبستان: مراجع عظام تقلید بر بهره گیری هر چه بیشتر از ظرفیت بسیجیان و گسترش تفکر بسیجی در جامعه تاکید کردند.

۱۳۹۵/۸/۲۸ - ۱۱:۱۹

آیت ‌الله سبحانی:
بسیج در پاسخگویی به شبهات جوانان تلاش کند
خبرگزاری شبستان: آیت الله سبحانی گفت: باید بعد اعتقادی بسیجیان را تقویت کرد تا آنها در برابر شبهاتی که دشمنان در فضای مجازی برای انحراف جوانان ایجاد می کنند، آماده بوده و پاسخ دهند.

۱۳۹۵/۸/۲۷ - ۱۸:۳۹

آیت ‌‌الله مکارم شیرازی:
مسلمانان باید اهتمام ویژه به قرآن کریم داشته باشند/باید با امور تبلیغی جلوی نفوذ افکار انحرافی را گرفت
خبرگزاری شبستان: آیت ‌‌الله مکارم شیرازی گفت: قرائت قرآن موجب می شود تا رذائل اخلاقی انسان کاسته و رفتارهای نادرست وی از بین برود و مسیر هدایت جایگزین آن گردد.

۱۳۹۵/۸/۲۷ - ۱۸:۳۴

آیت الله نوری همدانی:
جلوی نفوذ دشمن باید گرفته شود/اربعین یک حرکت بسیجی است
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی گفت: دشمن در تلاش است تا به کشور نفوذ کند که باید راه های این نفوذ گرفته شود و نباید اجازه دهیم دشمن در این راستا به کشورما ورود کند.

۱۳۹۵/۸/۲۷ - ۱۳:۴۴

آیت‌ الله مکارم شیرازی:
بسیج موجب شکست دشمن شده است /تا زمانی که بسیج در جامعه است دشمن به جایی نمی رسد
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله مکارم شیرازی با بیان اینکه بسیج موجب شکست دشمن شده است گفت: تا زمانی که بسیج در این جامعه فعالیت می کند دشمن به هیچ جایی نخواهد رسید و بسیجیان تمامی اقدامات و برنامه های دشمن را خنثی می کنند.

۱۳۹۵/۸/۲۷ - ۱۱:۴۳

آیت ‌الله مکارم‌ شیرازی:
اربعین خاری در چشم وهابی ها است
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله مکارم‌ شیرازی تاکید کرد: اربعین سرمایه مهم و خاری در چشم وهابی ‌ها است و مشاهده می کنند که حرف های دروغ آنها مشتری نداشته و مردم با همه عشق و علاقه در این مراسم شرکت می کنند.

۱۳۹۵/۸/۲۶ - ۱۲:۲۵

آیت‌ الله علوی گرگانی:
دشمن از جهالت مردم استفاده می کند/جهل موجب گمراهی نیروهای داعش شده است
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله علوی گرگانی با بیان اینکه دشمن از جهالت مردم استفاده می کند گفت: اگر مراقب نبوده و مردم را نجات ندهیم، دشمن آنها را می رباید و باید سطح کمال و فرهنگ مردم را افزایش داد تا جهل از بین برود.

۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۰۸:۵۸

آیت‌ الله مکارم شیرازی:
وحدت حوزه و دانشگاه محدود به برگزاری یک همایش نشود/تعطیلات در کشور زیاد است
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله مکارم شیرازی با تاکید بر گسترش وحدت میان حوزه و دانشگاه گفت: این امر بسیار مهمی است و نیاز است تا جلسات مشترک در این زمینه برپا شود و اساتید در این دو نهاد مسائل را بیان کنند.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۰۷:۴۳

آیت الله سبحانی:
علمای اسلام با توجه به مشترکات به وحدت برسند/دنیا به فکر تخریب کشورهای اسلامی است
خبرگزاری شبستان: آیت الله سبحانی خطاب به علمای ادیان اسلامی گفت: همه باید بدانند که بدون توجه به اختلافات باید موضوع تفرقه در جهان اسلام را حل کرد و علمایی که دلشان برای اسلام می سوزد باید در رفع این مشکل گام بر دارند.

۱۳۹۵/۸/۱۹ - ۱۲:۳۹

آیت‌ الله مکارم ‌شیرازی:
عربستان با دلار نفتی جنایت می کند/کشورهای دنیا حامی ظالم شده اند
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله مکارم ‌شیرازی گفت: یکی از بت ها درهم و دینار است که عربستان به این بت چسبیده و تمام دنیا را با دلارهای نفتی فریب داده است و از طریق این فریب دست به جنایت می زند.

۱۳۹۵/۸/۱۹ - ۱۲:۳۸

آیت‌ الله نوری همدانی:
فرهنگ اهل بیت(ع) باید در اربعین حسینی به گوش دنیا برسد
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی تاکید کرد: بهترین فضا و زمان برای رساندن فرهنگ اهل بیت(ع) به دنیا در کربلا و اربعین حسینی است که نباید در این زمینه کوتاهی کرد.

۱۳۹۵/۸/۱۷ - ۱۵:۲۱

آیت‌ الله نوری همدانی:
مسجد سنگر است/باید جوانان را جذب مساجد کنیم
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله نوری همدانی گفت: مساجد سنگر است و باید بکوشیم تا جوانان به مساجد جذب شوند و دراین زمینه نهادهای فرهنگی ما وظایف گسترده ای دارند.

۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۱۵:۳۲

آیت‌الله علوی گرگانی:
نیروی انتظامی وظايف خطيري بر عهده دارد/امر به معروف و نهي از منكر در جامعه احيا شود
خبرگزاری شبستان: آيت الله علوي گرگاني به وظايف خطير نيروي انتظامي اشاره كرد و گفت: نیروی انتظامی حافظ حدود الهی است و اين مجموعه بايد نسبت به حیثیت مقام رهبری، شخصیت‌ های برجسته دینی و نوامیس جامعه حساس باشد.

۱۳۹۵/۸/۹ - ۰۹:۰۹

شبستان از دو روز حضور شمخانی در قم گزارش می دهد
تاکید علما و مراجع بر حفظ وحدت و رفع مشکلات معیشتی مردم
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای عالی امنیت ملی طی دو روز سفر به قم با علما و مراجع عظام تقلید این شهر دیدار کرده و در جلسه شورای اداری استان حاضر شد.

۱۳۹۵/۸/۷ - ۱۶:۲۹

آیت‌ الله وحید خراسانی:
مدیران به اصل امانتداری توجه داشته باشند/همواره دعاگوی کشور برای رفع مشکلات هستم
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله وحید خراسانی عنوان داشت: من برای موفقیت مسئولان کشور و همچنین رفع مشکلات همواره دعا می کنم و باید مسئولان و مدیران ما نیز توجه داشته باشند که توجه به اصل علم و امانت داری در انتخاب مدیران در ردیف ضرورت هاست.

۱۳۹۵/۸/۷ - ۱۶:۰۳