خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٦ رمضان ١٤٤٠

Tuesday, May 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دیدار با مراجع
آیت‌ الله علوی‌گرگانی:
کشور باید در تولید و رفع نیازهای صنعت کاغذ به خودکفایی برسد/اختلاف طبقاتی باید از بین برود
آیت‌ الله علوی‌گرگانی گفت: اینکه مشاهده می شود ایران در تولید و رفع نیازهای واقعی صنعت کاغذ خودکفا نیست، قابل پذیرش نبوده و باید همواره در راستای عقب ماندگی های کشور در این راستا به درستی مدیریت شود.

۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۲:۲۷

آیت الله مکارم شیرازی:
مشکل طولانی شدن رسیدگی به پرونده ها در دادگاه ها برطرف شود/بزرگترها در رفع مشکلات خانوادگی پیش قدم شوند
آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به مطالبات مردم از قوه قضائیه گفت: یکی از این مطالبات مردم، جلوگیری از طولانی شدن رسیدگی به پرونده هاست که مشکلات بسیاری را به بار آورده است.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۰۴:۲۴

آیت الله علوی گرگانی:
خداشناسی باید در دستور کار انسان ها باشد
آیت الله علوی گرگانی بر خداشناسی تاکید کرد و گفت: مرحله نخست برای کمال در وجود هر انسان خداشناسی است و باید همواره در پیشگاه خداوند متواضعانه رفتار کرده و ویژگی های خداوند را بشناسیم.

۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۰۱:۰۹

آیت ‌الله نوری همدانی عنوان کرد
لزوم توجه بسیج به فضای مجازی
آیت ‌الله نوری همدانی گفت: بسیج باید توجه ویژه ای به فضای مجازی داشته باشد و با تمام توان در این عرصه وارد و اجازه ندهد که دشمنان علیه نظام تبلیغات دروغ انجام دهند.

۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۵:۰۸

آیت ‌الله مکارم شیرازی:
بسیج از کمک حوزه های علمیه استفاده کند/بسیج نعمت خدادادی است
آیت ‌الله مکارم شیرازی گفت: بسیج باید اتاق فکر داشته باشد و چنین اتاق فکری می تواند هماهنگی را در اجرای برنامه ها ایجاد کند و یکی از جاهایی که می تواند به بسیج کمک کند، حوزه های علمیه است چرا که ۴۰۰ پژوهشکده در حوزه های علمیه قم فعال است که می تواند

۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۲:۴۹

آیت الله علوی گرگانی:
اتحاد میان مسلمانان یک اصل است/نباید اتحاد خدشه دار شود
آیت الله علوی گرگانی عنوان داشت: اتحاد میان مسلمانان یک اصل است و از سوی دیگر باید تمام ادیان و مذاهب به ویژه شیعه و سنی به یکدیگر احترام بگذارند، اگر مسلمانان به دنبال گسترش مشترکات باشند، مشتی محکم بر همه دشمنان و تهدیدات اسلام خواهد بود.

۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۳:۳۷

آیت الله مکارم شیرازی:
مشترکات میان شیعه و سنی زیاد است/دشمن به فکر اختلاف اندازی است
آیت الله مکارم شیرازی گفت: مشترکات میان شیعه و سنی زیاد است، در برخی مسائل اختلاف های جزئی وجود دارد، اما این مسائل به گونه ای نیست که موجب اختلاف های گسترده و جدی میان شیعه و سنی شود.

۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۳:۳۶

آیت الله نوری همدانی:
مسئولان به فکر رفع مشکلات مردم باشند
آیت الله نوری همدانی با قرائت حدیثی از پیامبر(ص) گفت: مسئولان باید از حب جاه و مال دوری کرده و به فکر خدمت به مردم باشند و بدانند که رفع مشکلات مردم باید در اولویت باشد.

۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۳:۰۶

آیت ‌الله مکارم شیرازی:
دنیای امروز دنیای دیکتاتوری است/ترامپ نباید خود را ارباب دنیا بداند
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد: رئیس جمهور آمریکا نباید خود را ارباب دنیا تلقی کند و دنیا نباید این بردگی را پذیرفته و قبول کنند که البته اخیرا برخی متوجه این موضوع شده و مخالفت کرده اند.

۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۳:۳۸

مرجع تقلید شیعیان تصریح کرد:
مبارزه فرهنگی، مهم‌ترین راه مبارزه با مواد مخدر است
آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای مبارزه با مواده مخدر، مبارزه فرهنگی است، گفت: ما در مبارزه فرهنگی با مواد مخدر ضعیف عمل کردیم و رسانه‌ها باید به این زمینه بپردازند.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۹:۲۲

مرجع تقلید شیعیان تصریح کرد:
طلاب باید پرچم‌دار مقابله با اهداف دشمن باشند
آیت الله سبحانی با تأکید بر اینکه ما نباید از دشمن که هر لحظه با شگردهای مختلف درصدد ضربه زدن به عقاید دینی مردم است، غافل شویم، گفت: طلاب علوم دینی باید پرچم‌دار مقابله با اهداف دشمن باشند.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۸:۴۴

آیت الله جوادی آملی در دیدار سردار مؤمنی:
لزوم توجه به معیشت مرزنشینان کشور/دین‌داری بدون اقتصاد دشوار است
مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه دین‌داری بدون اقتصاد دشوار است، گفت: اگر ما نتوانیم با وجود سرمایه‌هایی چون قرآن کریم و عترت از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کنیم، خسارت دیده ایم.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۷:۵۴

مرجع تقلید شیعیان تصریح کرد:
پیاده‌روی اربعین از افتخارات و نشانه‌های شیعه است
خبرگزاری شبستان: آیت الله صافی گلپایگانی گفت: همایش بزرگ پیاده روی اربعین حسینی از افتخارات و نشانه‌های بزرگ شیعه است و برای باشکوه برگزار کردن آن باید اقدامات مؤثری انجام داد.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۲۲:۳۷

رئیس ستاد مرکزی اربعین کشور عنوان کرد:
ساماندهی بیش از دو هزار موکب در مرزهای ایران و عراق
ذوالفقاری به ساماندهی بیش از دو هزار موکب در مرزهای ایران و عراق اشاره کرد و گفت: ستاد مرکزی اربعین برنامه‌ریزی‌های موفقی در مرز داشته است و خوشبختانه شاهد مشکل خاصی در مناطق مرزی نبودیم.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۲۲:۲۲

آیت‌الله نوری همدانی عنوان کرد
لزوم حفاظت از نام خلیج فارس
خبرگزاری شبستان: یکی از مراجع تقلید به موضوع خلیج فارس اشاره کرد و گفت: باید از نام خلیج فارس حفاظت و حراست شود، خلیج‌ فارس از گذشته به همین نام فارس مطرح بوده و نسبت به توطئه دشمنان در خصوص نام ارزشمند این خلیج باید هوشیار باشیم.

۱۳۹۷/۸/۳ - ۱۳:۱۳

دیدار نخبگان و استعدادهای برتر علمی با رهبر انقلاب
جمعی از نخبگان علمی کشورمان، شامل رؤسای شرکت‌های دانش‌بنیان، نخبگان بازگشته به کشور، نفرات برتر المپیادها و آزمون‌ها و جشنواره‌های علمی، برگزیده‌ی دانشگاه‌ها، استعدادهای درخشان، و نفرات برتر آزمون سراسری ۹۷، صبح امروز بارهبرانقلاب دیدار کردند .

۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۴:۰۱

آیت‌الله فاضل‌لنکرانی:
برنامه‌‌ ای مدون از روش تربيتي اسلام تهيه شود
آیت‌الله فاضل‌لنکرانی گفت: لازم است يك برنامه‌‌ مدون از روش تربيتي اسلام تهيه شود و به خانواده هایی که قصد فرزندآوری را دارند ارائه شود.

۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۰۹:۲۹

نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان:
توجه به نیازهای علاقمندان در جلب توجه عموم به کتابخانه های عمومی بسیار موثر است
نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان گفت: توجه به نیازهای علاقمندان از عوامل بسیار موثر در جلب توجه به کتابخانه های عمومی است.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۳:۳۹

فرهنگ حوزوی باید در دانشگاه علوم اسلامی رضوی نهادینه شود
آیت الله مکارم شیرازی گفت: فرهنگ حوزوی باید در دانشگاه علوم اسلامی رضوی نهادینه شود و مباحث اخلاقی در این دانشگاه جزو متون اصلی قرار گیرد.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۰:۴۵

در دیدار اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت با علما تاکید شد:
مردمی برگزارشدن جشن های دهه کرامت/ نهادینه کردن شادی های سنجیده و حکیمانه در جامعه
اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت که از صبح امروز به قم سفر کرده اند با برخی علما و مراجع دیدار کردند.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۵:۳۳