خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٥ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امانوئل مکرون
در پی تماس تلفنی رییس جمهوری فرانسه تاکید شد؛
روحانی: خواهان اجرای کامل تعهدات دو طرف در توافق برجام هستیم
روسای جمهوری اسلامی ایران و فرانسه در تماسی تلفنی درباره مهمترین مسائل دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی گفت‌وگو و تبادل‌نظر کردند.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۰۷:۱۴

مکرون: طرفداران برگزیت دروغگو هستند
طرفداران خروج انگلیس از اروپا به رای دهندگان انگلیسی دروغ می گویند چراکه با خروج از اتحادیه ضربه بسیاری سختی را خواهند خورد، مگر اینکه با اروپا معامله کنند.

۱۳۹۸/۱/۸ - ۱۳:۰۹

خنده های معنادار مکرون در برابر فیل ها
آفریقا پر از فیل است که بسیاری از آنها سیاسی هستند! در گوشه و کنار نشسته و با لبخندهای مکرون شیپور می زنند!

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۵

جلیقه زردها مکرون را خانه نشین کرده اند
لوموند نوشت از زمانی که جلیقه زردها به خیابان های پاریس آمده اند مکرون به صورت مخفیانه زندگی می کند.

۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۰۹:۲۳

در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد صورت گرفت
تاکید رؤسای جمهور ایران و فرانسه بر ضرورت حفظ و تقویت برجام و توسعه همکاریها
رؤسای جمهور ایران و فرانسه با اشاره به ضرورت حفظ و تقویت برجام به عنوان توافقی بین المللی، بر توسعه و تحکیم مناسبات و همکاری‌های دوجانبه، منطقه ای و بین المللی تهران – پاریس تاکید کردند.

۱۳۹۷/۷/۴ - ۰۷:۱۷

طی گفتگوی تلفنی یکساعته انجام شد؛
رایزنی روحانی و مکرون درباره مسایل دوجانبه، منطقه ای و برجام
خبرگزاری شبستان: روسای جمهوری اسلامی ایران و فرانسه در تماسی تلفنی، درباره روابط دوجانبه، منطقه ای و مسایل مرتبط با برنامه جامع اقدام مشترک (برجام )، گفت وگو و تبادل نظر کردند.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۰۷:۲۵

مکرون جوان چه در سر دارد؟/تبلور روح باراک در جسم امانوئل
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور جوان فرانسه در برخورد با ایران و برجام هنوز مشخص نکرده که طرف چه مسئله ای است و به نظر می رسد او از برجام برای مقابله با آمریکا استفاده می کند.

۱۳۹۷/۳/۶ - ۰۹:۱۴

نگاهی به روابط آمریکا و اروپا پس از برجام
دوستی بی فایده
خبرگزاری شبستان:اتحادیه اروپایی نتوانست ‌آمریکا را برای عدم خروج از برجام متقاعد کند و تحریم های نفتی علیه جمهوری اسلامی در شدید ترین شکل ‌آ‌ن اعمال خواهد شد در همین چهارچوب این سرمایه های اروپایی است توسط ‌آمریکایی ها به خطر افتاده اند.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۶:۳۰

مکرون:
فرانسه، آلمان و انگلیس از تصمیم آمریکا برای کنار گذاشتن برجام متاسف است
خبرگزاری شبستان: رئیس‌جمهور فرانسه پس از آنکه دونالد ترامپ فرمان خروج آمریکا از برجام را اعلام کرد با انتشار پیامی ضمن ابراز تاسف خود نسبت به این تصمیم نوشت: فرانسه، آلمان و انگلیس از تصمیم آمریکا برای کنار گذاشتن برجام متاسف است.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۲۳:۳۸

مکرون در گفتگو با هفته نامه اشپیگل:
من فکر نمی کنم ترامپ به دنبال جنگ باشد
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور فرانسه می گوید: خروج از برجام به معنای باز کردن جعبه پاندروا است . بدان معنی که هر گونه فلاکت و بدبختی که می توان آن را تصور کرد یعنی جنگ بر سر ما خواهد آمد و من فکر نمی کنم ترامپ جنگ بخواهد.

۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۱۵:۳۹

روحانی در تماس تلفنی رییس جمهور فرانسه:
ایران خواستار یک رابطه باثبات با فرانسه است/گفتگوهای ایران و اروپا ربطی به برجام ندارد
خبرگزاری شبستان: روسای جمهوری اسلامی ایران و فرانسه تاکید کردند که برای بنای روابطی مستحکم و باثبات میان دو کشور مصمم هستند و همه تلاش خود را در مسیری که می تواند تامین کننده منافع دو ملت باشد، متمرکز خواهند کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۷:۳۲

وزیر خارجه فرانسه:
آمریکا؛ اروپا را در مساله برجام تحت فشار گذاشته است
خبرگزاری شبستان: وزیر امور خارجه فرانسه می گوید کشورهای اروپایی برای حفظ برجام از سوی ‌آمریکا تحت فشارهای شدیدی قرار دارند. ترامپ گفته است در صورتی توافق هسته ای را باردیگر امضا می کند که منافع ایالات متحده در ‌آن گنجانده شده و حفظ شود.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۲:۱۲

مکرون در گفتگو با ولیعهد: ایران خاورمیانه را بی ثبات کرده است
خبرگزاری شبستان:جمهوری اسلامی ایران خاورمیانه را بی ثبات کرده است. این تنها مساله ای است که به احتمال قوی از ‌آخرین گفتگوی تلفنی میان رئیس جمهوری فرانسه و ولیعهد سعودی در رسانه ها منعکس شد.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۲:۳۲