خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ المحرّم ١٤٤١

Wednesday, September 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مرتضی طاهریان
جشنواره سراسری مدهامتان در اصفهان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و هنری ستادعالی كانون های فرهنگی و هنری مساجد كشور از برگزاری جشنواره سراسری قرآنی مدهامتان به میزبانی اصفهان در سال جاری خبر داد.

۱۳۹۴/۶/۲۵ - ۱۰:۵۱

برگزاری مراسم اختتامیه اوقات فراغت کانون های مساجد مرکزی
خبرگزاری شبستان: مراسم اختتامیه طرح اوقات فراغت تابستان ۹۴ (آسمانی ها) کانون های فرهنگی هنری مساجد مرکزی اواخر شهریور ماه در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب اراک برگزار می شود.

۱۳۹۴/۶/۷ - ۱۴:۲۱

کانون‌های مساجد چراغ مساجد را در عرصه فرهنگی روشن نگاه داشته اند
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: کانون‌های فرهنگی هنری بدون هیچ چشمداشتی چراغ مساجد را در عرصه فرهنگی روشن نگاه داشته اند.

۱۳۹۴/۵/۲۵ - ۱۴:۲۱

برگزاری۸۵ برنامه مختلف فرهنگی و هنری دهه کرامت با مدیریت بنیاد بین المللی امام رضا(ع)
خبرگزاری شبستان: جانشین ستاد مردمی دهه کرامت کشور، گفت: بالغ بر ۸۵ برنامه مختلف فرهنگی، هنری، علمی و پژوهشی در این دهه با مدیریت بنیاد بین المللی امام رضا(علیه السلام) و با مشارکت بسیاری از دستگاه ها در سطح کشور برگزار می شود.

۱۳۹۴/۵/۱۹ - ۱۱:۵۲

حفظ سابقه برگزاری جشن ها مهمترین وظیفه اعضای بزرگداشت دهه کرامت است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، مهمترین وظیفه اعضای بزرگداشت دهه کرامت را حفظ سابقه برگزاری این جشن ها دانست و گفت:

۱۳۹۴/۵/۱۵ - ۱۳:۰۹

طاهریان:
مردمی بودن، مهم ترین محور برنامه های دهه کرامت است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: مردمی بودن، مهم ترین مساله ای است که در جشن های دهه کرامت باید به آنها توجه کرد؛ چرا که پایداری و ماندگاری برنامه های دهه کرامت تنها در گرو پیوند با بطن مردمی است.

۱۳۹۴/۵/۱۱ - ۱۰:۰۶

معاون فرهنگي و هنري ستاد عالي كانون هاي مساجد:
توجه به ذائقه مخاطب، ضرورت اصلی برنامه های اوقات فراغت است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگي و هنري ستادعالي كانون هاي فرهنگی و هنری مساجد كشور، بر ضرورت توجه به نیاز و ذائقه مخاطب در برنامه های اوقات فراغت تأکید مضاعف کرد.

۱۳۹۴/۵/۱۰ - ۱۴:۰۷

ستاد بزرگداشت دهه کرامت
نخستین جلسه ستاد گرامیداشت دهه کرامت خراسان شمالی با حضور«مرتضی طاهریان» دبیر شورای بزرگداشت دهه کرامت کشور امروز در دفتر امام جمعه بجنورد تشکیل شد.

۱۳۹۴/۵/۱۰ - ۱۲:۱۷

با حضور دبیر شورای بزرگداشت دهه کرامت؛
تشکیل ستاد گرامیداشت دهه کرامت در خراسان شمالی
خبرگزاری شبستان: نخستین جلسه ستاد گرامیداشت دهه کرامت امروز با حضور دبیر شورای بزرگداشت دهه کرامت کشور در دفتر امام جمعه بجنورد تشکیل می شود.

۱۳۹۴/۵/۱۰ - ۰۸:۲۵

مساجد روستایی حضور فعالی در طراحی برنامه های فرهنگی داشته باشند
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های مساجد کشور تاکید کرد: در بعضی از مراکز مانند روستاها که نهادهای فرهنگی حضور جدی ندارند، از مساجد انتظار بیشتری جهت طراحی برنامه های فرهنگی می رود.

۱۳۹۴/۵/۶ - ۲۰:۴۸

سفر متفاوت معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی مساجد+عکس
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی مساجد کشور به منظور شرکت در نشست ستاد استانی دهه کرامت به یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد که با دیگر سفرهای ایشان متفاوت بود.

۱۳۹۴/۵/۵ - ۱۴:۰۵

جانشین ستاد جشن های مردمی دهه کرامت کشور عنوان کرد:
برگزاری ۸۵ برنامه فرهنگی، هنری، علمی و پژوهشی در دهه کرامت
خبرگزاری شبستان: جانشین ستاد جشن های مردمی دهه کرامت کشور گفت: با مدیریت بنیاد بین‌ المللی امام رضا(علیه السلام) ۸۵ برنامه فرهنگی، هنری، علمی و پژوهشی در دهه کرامت با همکاری و مشارکت بسیاری از دستگاه‌ ها در سطح کشور برگزار می ‌شود.

۱۳۹۴/۵/۴ - ۱۶:۲۹

تحریم ها، باعث رونق مساجد شده است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی مساجد کشور، به مردمی بودن مساجد اشاره کرد و اظهار داشت: تحریم و مسائل دیگر نه تنها بر مساجد تاثیر نداشته، بلکه در بسیاری از موارد باعث پیشرفت و رونق بیشتر آنها شده است.

۱۳۹۴/۵/۴ - ۱۴:۳۵

معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی:
استفاده مطلوب از ظرفیت مساجد/ مدیون همه اعضای کانون ها هستیم
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی مساجد کشور با بیان این که باید از ظرفیت مساجد به نحو مطلوب استفاده کرد، اذعان کرد: همه ما مدیون اعضای کانون های فرهنگی مساجد هستیم.

۱۳۹۴/۵/۴ - ۰۸:۲۲

برگزاری نشست ستاد دهه کرامت کهگیلویه و بویراحمد با حضور مرتضی طاهریان
خبرگزاری شبستان: نشست ستاد استانی دهه کرامت با حضور جانشین ستاد جشن های مردمی دهه کرامت کشور در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

۱۳۹۴/۵/۳ - ۱۵:۴۴

معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور:
توجه به سیره و سنت پیامبر(ص) مهمترین محور برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد در سال جاری
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور، توجه به سیره و سنت پیامبر اعظم(صلی الله علیه و آله و سلام) را یکی از مهمترین محورهای برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد در سال جاری بیان کرد.

۱۳۹۴/۳/۱۱ - ۱۰:۳۶

معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های مساجد:
مساجد بهترین مکان برای مقابله با تهاجم فرهنگی/ سبک زندگی اسلامی با همه افراد ارتباط دارد
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: اگر همه مساجد و مسجدی ها به خوبی شرایط زمان را درک کنند می توانند بهترین مکان و افراد برای مقابله با تهاجم فرهنگی باشند.

۱۳۹۴/۳/۱۱ - ۰۸:۳۶

طاهریان:
غنی سازی بهینه اوقات فراغت با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود محقق می شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با بیان اینکه استفاده از ظرفیت های کانون ها یکی از مهمترین برنامه های ستاد اوقات فراغت است، گفت: انتظار می رود ستاد اوقات فراغت از ظرفیت کانون به بهترین نحو برای اداره امور استفاده کند.

۱۳۹۴/۳/۱۰ - ۱۱:۳۰

از چهارده سالگی طرح تلاوت نور تا گسترش اجرای آن در ۳۰ هزار مرکز
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های مساجد کشور با اشاره به اجرای طرح تلاوت نور در بیش از ۳۰هزار مرکز در سراسر کشور گفت: با توجه به استقبال مجموعه های مسجد محور و ائمه جماعات از ورود به حوزه های تفسیری، در ادامه این طرح، مجموعه تفاسیر همراه ارایه شد.

۱۳۹۴/۳/۹ - ۱۴:۳۲

طاهریان:
باید جوانان و نوجوانان را قبل از کانونی شدن مسجدی کنیم
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: قبل از کانونی شدن باید افراد را مسجدی کنیم، قدم اول این است که جوانان و نوجوانان به مسجد بیایند.

۱۳۹۴/۳/۴ - ۱۳:۱۹