خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

الثلاثاء ١٣ جمادى الثانية ١٤٤٠

Tuesday, February 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی
رئیس‌ جمهور در دیدار رئیس مجلس سوریه:
طرح جدید آمریکایی ها توطئه‌ای برای تمامیت ارضی و امنیت سوریه و منطقه است
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور در دیدار رئیس مجلس سوریه با بیان اینکه روابط و مناسبات راهبردی و دوستانه از اهداف مهم ایران و سوریه از دیرباز بوده است، گفت: طرح جدید آمریکایی ها توطئه‌ای برای تمامیت ارضی و امنیت سوریه و منطقه است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۳

آل محمود:
مبارزه با تروریسم از نظر فکری و ایدئولوژیکی هم پیگیری شود
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس قطر بر لزوم مقابله با تروریسم تاکید کرد و گفت: این مبارزه نه تنها از نظر امنیتی بلکه باید از نظر فکری و ایدئولژیکی نیز انجام شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۵

رئیس مجلس سنای پاکستان در سیزدهمین کنفرانس مجالس اسلامی:
ترامپ تلاش می کند تاریخ را تغییر دهد
خبرگزاری شبستان: ربانی با اشاره به اینکه همواره بیت المقدس در تاریخ پایتخت فلسطین بوده و نمی توان تاریخ را تغییر داد گفت: ترامپ تلاش می کند تاریخ را تغییر دهد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۹

روحانی در دیدار رئیس مجلس الجزایر:
ایران برای گسترش روابط و همکاری‌های خود را با الجزایر آماده است
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور در دیدار السعید بوحجه رئیس مجلس الجزایر با اشاره به روابط رو به توسعه دو کشور دوست و انقلابی، گفت: باید در راستای گسترش همه جانبه مناسبات و همکاری‌های فی‌مابین تلاش کنیم.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۷

روحانی در دیدار رئیس‌ مجلس سنگال:
تعبیر رئیس جمهور آمریکا درباره مردم آفریقا بسیار تأسف‌آور، غلط و اقدامی محکوم بود
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور در دیدار مصطفی نیاس رئیس مجلس سنگال با بیان اینکه دولت و ملت ایران برای مردم آفریقا احترام ویژه‌ای قایل هستند، گفت: تعبیر رئیس جمهور آمریکا درباره مردم آفریقا بسیار تأسف‌آور، غلط و اقدامی محکوم بود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۱

رئیس جمهور در دیدار رئیس مجلس قطر:
ایران همواره در کنار قطر بوده و خواهد بود/ اختلاف میان همسایگان باید با گفتگو حل و فصل شود
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور با تأکید بر اینکه ایران همواره در کنار قطر بوده و خواهد بود، گفت: امروز اراده خوبی برای توسعه مناسبات و همکاری‌ها، میان مسئولان دو کشور وجود دارد که باید با استفاده از ظرفیت‌ها برای گسترش روابط تهران – دوحه تلاش کنیم.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۶

رئیس مجلس اندونزی:
راه حل های مشارکتی برای حل چالشهای پیش روی جهان اسلام ارایه دهیم
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس اندونزی با ابراز تاسف از وضعیت مسلمانان روحینگیا گفت: متاسفانه این مسلمانان مورد بدترین خشونتهای جنسی و روحی قرار گرفته اند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۷

شرکت کنندگان در سیزدهمین اجلاس مجالس کشورهای اسلامی به دیدار رهبری می روند
خبرگزاری شبستان: دبیرکل اتحادیه مجالس کشورهای عضو همکاری اسلامی گفت: شرکت کنندگان در سیزدهمین اجلاس مجالس کشورهای اسلامی امروز بعدازظهر به دیدار رهبری می روند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۰

رئیس مجلس گینه بیسائو:
سخنان رئیس جمهور امریکا در مورد مردم آفریقا غیرقابل قبول است
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس گینه بیسائو با اشاره به سخنان رئیس جمهور امریکا در مورد مردم آفریقا این سخنان غیرقابل قبول دانست و گفت: ما این سخنان ترامپ را محکوم می کنیم.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۸

رئیس مجلس ترکمنستان:
ترکمنستان در سیاست خارجی از اصول بی طرفی مثبت پیروی می کند
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس ترکمنستان گفت: کشور ترکمنستان در سیاست خارجی همواره از اصول بی طرفی مثبت و عدم دخالت در امور داخلی دیگران پیروی می کند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۶

رییس مجلس ترکیه در سیزدهمین کنفرانس مجالس اسلامی:
لزوم تجدید نظر در ساختار شورای امنیت سازمان ملل مورد/از پایان ناآرامی های ایران خوشحالیم
خبرگزاری شبستان: رییس مجلس ترکیه از پایان مسالمت آمیز ناآرامی های ایران ابراز خرسندی کرد و گفت: در چند دفعه اخیر نیز شاهد بودیم که اعتراضاتی در ایران انجام شد ولی سخنان رئیس جمهور ایران در این زمینه مثبت بود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۴

رییس مجلس عمان در سیزدهمین کنفرانس مجالس کشورهای اسلامی:
تصمیم ترامپ علیه بیت‌المقدس سریع‌تر پس گرفته شود
خبرگزاری شبستان: رییس مجلس عمان بر لزوم همکاری بیشتر کشورهای اسلامی با شورای امنیت سازمان ملل به منظور پس‌گرفتن دستور ترامپ برای اعلام قدس به عنوان پایتخت اسراییل تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۳

ایاز صادق در سیزدهمین کنفرانس مجالس اسلامی:
کشورهای مسلمان با اتهامات ترامپ علیه اسلام مقابله کنند
خبرگزاری شبستان: رییس مجلس پاکستان از کشورهای مسلمان خواست تا در مقابل حمله رییس‌جمهور آمریکا به اسلام و متهم‌کردن این دین به حمایت از تروریسم مقابله کنند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۱

بروجردی در گفت و گو با شبستان:
عربستان، بحرین و امارات به صراط مستقیم بازگردند
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از عربستان، بحرین و امارات خواست در مواجهه با مسایل جهان اسلام به صراط مستقیم بازگردند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۷

لاریجانی عنوان کرد:
پیشنهاد تحریم کالاهای اسراییلی از طریق دبیرخانه کنفرانس مجالس اسلامی پیگیری شود
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد رئیس مجلس لبنان درخصوص تحریم کالاهای رئیس رژیم صهیونیستی از سوی دبیرخانه سیزدهمین کنفرانس مجالس اسلامی پیگیری شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۴

رئیس مجلس لبنان در سیزدهمین کنفرانس مجالس اسلامی:
سفارتهای اسلامی به قدس منتقل شود/کالاهای اسراییلی را تحریم کنیم
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس لبنان معتقد است تمام کشورهای اسلامی باید سفارتهای خود را به قدس منتقل کنند و با تحریم کالاهای اسراییلی و توقف مذاکرات عادی سازی روابط با این رژیم با تصمیم اخیر ترامپ در مورد قدس مقابله شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۶

رئیس مجلس الجزایر:
مساله فلسطین مساله جوهره جهان اسلام است/شهرک سازیها متوقف شود
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس الجزایر با بیان اینکه مساله فلسطین مساله جوهره جهان اسلام است گفت: ما مخالفت هرگونه شهرکسازی در سرزمین اشغالی هستیم.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۹

قلیچ در مراسم افتتاحیه سیزدهمین اجلاس مجالس کشورهای اسلامی:
محکومیت اقدامات اشغالگران در سرزمین فلسطین/مخالف هرگونه شهرک سازی در سرزمین های اشغالی هستیم
خبرگزاری شبستان: دبیرکل اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی ضمن محکوم کردن اقدامات اشغالگران در سرزمین فلسطین گفت: ما با هرگونه شهرک سازی در سرزمین های اشغالی مخالفیم.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۴

رئیس مجلس مالی:
برای دفاع از قدس شریف نیازمند همکاری جهان هستیم
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس مالی با اشاره به اقدام ترامپ در اعلام تغییر پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس شریف گفت: ما برای دفاع از قدس شریف نیازمند همکاری جهانی هستیم.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۸

لاریجانی:
مساله فلسطین مهمترین مساله جهان اسلامی است/تشکیل کمیته ویژه قدس در ۱۳ امین کنفرانس
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از موضوعات مهم جهان اسلام مساله فلسطین است گفت: کمیته دائمی ویژه قدس در ۱۳ امین مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی تشکیل شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۲