خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای عالی استانها
نشست خبری رئیس شورای عالی استانها
مهدی چمران رئیس شورای عالی استانها به مناسبت روز شوراها به سوالات خبرنگاران پاسخ داد .

۱۳۹۵/۲/۶ - ۱۴:۳۹

آب رسانی با تانکرهای آب در برخی روستاها
خبرگزاری شبستان: رییس شورای عالی استان‌ها با اشاره به کمبود آب در برخی مناطق کشور گفت: در برخی روستاهای کرمان و یزد برای تأمین آب شرب از تانکرهای آب استفاده می‌شود.

۱۳۹۴/۱۱/۸ - ۱۲:۴۵

رئیس شورای عالی استان‌ ها:
عضویت ۱۱۷ هزار نفر در شوراهای شهر و روستای سراسر کشور
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای عالی استان‌ ها گفت: ۱۱۷ هزار عضو شوراها در کشور، ظرفیت خوبی برای پیشبرد امور و خدمت رسانی به مردم محسوب می‌ شوند.

۱۳۹۴/۸/۲۶ - ۰۸:۰۸

اعلام آمادگی وزارت صنعت آمادگی برای همكاری با شورای عالی استان ها در سطح ملی و استانی
خبرگزاری شبستان: وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت، آمادگی دارد که در سطح ملی و استانی به صورت برنامه‌ریزی شده با شورای عالی استان ها همکاری کند.

۱۳۹۴/۸/۲۱ - ۱۵:۲۸

نامه رهبر معظم انقلاب به رئیس جمهور یك حكم حكومتی لازم الاجراست
خبرگزاری شبستان: دکتر بصیری پور در بیست و یکمین اجلاس شورای عالی استانها، نامه رهبر معظم انقلاب به رئیس جمهور را یک حکم حکومتی لازم الاجرا و ختم بگومگوهای جریانی و جناحی عنوان کرد.

۱۳۹۴/۸/۲۱ - ۱۵:۲۶

مهاجرت معکوس از شهر به روستا مورد توجه قرار گیرد
خبرگزاری شبستان:رییس شورای عالی استان‌ها با اشاره به روز ملی روستا گفت: طرح‌های هادی روستایی، توسعه امکانات فرهنگی، تامین آب آشامیدنی و تشویق به مهاجرت معکوس باید مورد توجه قرار گیرد.

۱۳۹۴/۷/۱۶ - ۱۰:۴۶

در ۶ ماهه نخست سال؛
اختصاص ۲ میلیارد تومان از اعتبارات شورای عالی استان‌ها
خبرگزاری شبستان: رییس شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه امسال اعتبار شورای عالی استان‌ها ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است در ۶ ماه گذشته از سال تنها ۲ میلیارد تومان به شورای عالی استان‌ها اختصاص داده شده است.

۱۳۹۴/۶/۱۹ - ۱۴:۴۷

تعامل شوراها با سازمان بهزیستی در كاهش آسیب‌های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: نماینده استان زنجان در شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه شوراها می‌توانند با تعامل با سازمان‌ها مشکلات و موانع را برطرف کنند، گفت: تعامل و همکاری با سازمان بهزیستی در کاهش آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد، بزه و کودکان کار موثر است.

۱۳۹۴/۶/۱۹ - ۱۴:۳۸

امضای تفاهم‌ نامه بین تعاون روستایی و شورای عالی استان‌ها درباره مسایل كشاورزی
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل سازمان تعاون روستایی از امضای تفاهم‌نامه میان این سازمان و شورای عالی استان‌ها با هدف استفاده از تجربیات و مشورت شورای شهر و روستا در سراسر کشور در حوزه کشاورزی خبر داد.

۱۳۹۴/۶/۱۹ - ۱۴:۳۲

شوراها بخشی از مردم‌سالاری دینی هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان محیط زیست با اشاره به اینکه شوراها بخشی از مردم‌سالاری دینی هستند، گفت: باید بتوانیم توانمندی افراد حاضر در شوراها را افزایش دهیم و در این زمینه دولت آمادگی هرنوع همکاری را با شوراها دارد.

۱۳۹۴/۳/۲۱ - ۱۳:۰۶

شوراها از ظرفیت‌های قانونی خود استفاده کنند
خبرگزاری شبستان: رییس شورای عالی استانها با بیان اینکه در مجموعه شوراها چندین ظرفیت مهم و براساس قانون وجود دارد، خاطرنشان کرد: از این ظرفیت ها به درستی استفاده نمی شود.

۱۳۹۴/۲/۶ - ۱۸:۰۰

اختیارات شوراها افزایش یابد
خبرگزاری شبستان: نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها اظهار داشت: افزایش حدود اختیارات شوراهای شهر، شرکت مردم در انجام فعالیت های مربوط به خودشان را تقویت می کند و توسعه و نظارت بر طرح ها و پروژه های اجرایی در استان ها راحت تر می شود.

۱۳۹۴/۱/۲۰ - ۱۳:۴۲

رفع ابهامات در حوزه اختیارات شورای عالی استان ها ضروری است
خبرگزاری شبستان: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه شکل گیری شوراها در کشور ظرفیت جدیدی ایجاد کرد، اظهار داشت: ابهاماتی در حوزه اختیارات شورای عالی استان ها وجود دارد که باید برای رفع آنها تلاش کرد.

۱۳۹۴/۱/۲۰ - ۱۲:۵۶

برگزاری پانزدهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها
خبرگزاری شبستان: پانزدهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها امروز ۲۰ فروردین با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.

۱۳۹۴/۱/۲۰ - ۱۲:۱۱

اجلاس شورای عالی استانها
شورای عالی استانها صبح امروز با حضور ۷۵ عضو و به ریاست بصیری پور در ساختمان قدیم مجلس تشکیل جلسه داد .

۱۳۹۴/۱/۲۰ - ۱۱:۳۶

کارون حال و روز خوبی ندارد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم خوزستان در شورای عالی استان ها به مسایل مربوط به کارون اشاره کرد و افزود: کارون در مقطع زمانی دارای کشتیرانی بود و امروز حال خوبی ندارد و تقریبا به یک فاضلاب بزرگ تبدیل شده است.

۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۶

توجه به پروژه های راه و شهرسازی خراسان شمالی ضروری است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم استان خراسان شمالی در شورای عالی استان ها تصریح کرد: توجه به پروژه های راه و شهرسازی خراسان شمالی ضروری است.

۱۳۹۳/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۲

عدم برخورد با متخلفان همه را زیر سوال می برد
خبرگزاری شبستان: رییس شورای عالی استان های کشور خواستار برخورد جدی با متخلفان بازار و نظام بانکی شد و گفت: عدم برخورد با این متخلفان همه را زیر سوال می برد.

۱۳۹۳/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۵

آغاز به کار سیزدهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها
خبرگزاری شبستان: سیزدهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها به ریاست دکتر غلامرضا بصیری پور رییس جدید شورای عالی استان ها امروز 16 بهمن در ساختمان قدیمی مجلس شورای اسلامی آغاز به کار کرد.

۱۳۹۳/۱۱/۱۶ - ۱۲:۲۱

بصیر‌ی‌پور رئیس شورای عالی استان‌ها شد
خبرگزاری شبستان: در دوازدهمین نشست عمومی شورای عالی استان‌ها غلامرضا بصیری‌پور نماینده خراسان رضوی در شورای عالی استان‌ها رئیس این شورا شد.

۱۳۹۳/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۰