خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸

الاثنين ٠ رجب ١٤٤١

Monday, February 24, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای عالی استانها
فردا برگزاری نخستین جلسه دوره پنجم شورای عالی استانها
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت کشور گفت: با دعوت وزیر کشور نخستین اجلاس دوره پنجم شورای عالی استان‌ها در وزارت کشور برگزار خواهد شد.

۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۴:۲۶

ظرفیت شورای عالی استان‌ها احیا شود
خبرگزاری شبستان:رییس هیئت نظارت بر انتخابات استان تهران گفت: زنده کردن ظرفیت شورای عالی استان‌ها در دستور کار شورای پنجم قرار گیرد.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۰:۵۷

شورای عالی استانها
با حضور اعضا و به ریاست دکتر چمران شورای عالی استانها در هتل اسپیناس تشکیل جلسه داد .

۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۰:۳۲

عدم توجه به جایگاه شوراها در برنامه ششم توسعه
خبرگزاری شبستان:معاون اجرایی شورای عالی استانها با اشاره به برنامه ششم توسعه گفت: برنامه ششم توسعه به نقش شوراها در مدیریت شهری توجه نکرده است.

۱۳۹۵/۵/۲۵ - ۱۳:۴۶

اجلاس عمومی شورای عالی استانها
اجلاس عمومی شورای عالی استانها صبح پنجشنبه بیست و یکم مرداد با حضور علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در ساختمان قدیم مجلس برگزار شد.

۱۳۹۵/۵/۲۱ - ۱۲:۳۹

وضعیت حقوقی شوراها را ساماندهی کنیم
خبرگزاری شبستان: لاریجانی با بیان اینکه باید وضعیت حقوقی شوراها را ساماندهی کنیم، اظهار داشت: در برخی جاها شوراها موفق عمل کرده اند و در برخی موارد نیز با مشکلاتی مواجه بوده اند.

۱۳۹۵/۵/۲۱ - ۱۲:۱۶

سرنوشت شهرداری ها با برنامه ششم توسعه گره خورده است
خبرگزاری شبستان: چمران با اشاره به بررسی برنامه ششم توسعه در مجلس تصریح کرد: سرنوشت شهرداری ها با برنامه ششم توسعه گره خورده و یکی از مواقع حساس و تاریخ ساز کشور و شوراها است.

۱۳۹۵/۵/۲۱ - ۱۲:۱۱

برگزاری نمایشگاه خدمات شهری همزمان با اجلاس جهانی شوراها و شهرداران۲۰۱۶
خبرگزاری شبستان: دبیر اجرایی نخستین اجلاس جهانی شوراها و شهرداران از برگزاری نمایشگاه خدمات شهری همزمان با اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ۲۰۱۶ خبر داد.

۱۳۹۵/۴/۶ - ۱۴:۵۶

قالیباف زمین محل برگزاری اجلاس‌ شورای عالی استان‌ها را تامین کرد
خبرگزاری شبستان: شهردار تهران خبر داد: شهرداری تهران این آمادگی را دارد که براساس قانون زمین محل دائمی برگزاری اجلاس شورای عالی استان‌ها را تامین کند.

۱۳۹۵/۳/۶ - ۱۳:۴۱

نشست خبری رئیس شورای عالی استانها
مهدی چمران رئیس شورای عالی استانها به مناسبت روز شوراها به سوالات خبرنگاران پاسخ داد .

۱۳۹۵/۲/۶ - ۱۴:۳۹

آب رسانی با تانکرهای آب در برخی روستاها
خبرگزاری شبستان: رییس شورای عالی استان‌ها با اشاره به کمبود آب در برخی مناطق کشور گفت: در برخی روستاهای کرمان و یزد برای تأمین آب شرب از تانکرهای آب استفاده می‌شود.

۱۳۹۴/۱۱/۸ - ۱۲:۴۵

رئیس شورای عالی استان‌ ها:
عضویت ۱۱۷ هزار نفر در شوراهای شهر و روستای سراسر کشور
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای عالی استان‌ ها گفت: ۱۱۷ هزار عضو شوراها در کشور، ظرفیت خوبی برای پیشبرد امور و خدمت رسانی به مردم محسوب می‌ شوند.

۱۳۹۴/۸/۲۶ - ۰۸:۰۸

اعلام آمادگی وزارت صنعت آمادگی برای همكاری با شورای عالی استان ها در سطح ملی و استانی
خبرگزاری شبستان: وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت، آمادگی دارد که در سطح ملی و استانی به صورت برنامه‌ریزی شده با شورای عالی استان ها همکاری کند.

۱۳۹۴/۸/۲۱ - ۱۵:۲۸

نامه رهبر معظم انقلاب به رئیس جمهور یك حكم حكومتی لازم الاجراست
خبرگزاری شبستان: دکتر بصیری پور در بیست و یکمین اجلاس شورای عالی استانها، نامه رهبر معظم انقلاب به رئیس جمهور را یک حکم حکومتی لازم الاجرا و ختم بگومگوهای جریانی و جناحی عنوان کرد.

۱۳۹۴/۸/۲۱ - ۱۵:۲۶

مهاجرت معکوس از شهر به روستا مورد توجه قرار گیرد
خبرگزاری شبستان:رییس شورای عالی استان‌ها با اشاره به روز ملی روستا گفت: طرح‌های هادی روستایی، توسعه امکانات فرهنگی، تامین آب آشامیدنی و تشویق به مهاجرت معکوس باید مورد توجه قرار گیرد.

۱۳۹۴/۷/۱۶ - ۱۰:۴۶

در ۶ ماهه نخست سال؛
اختصاص ۲ میلیارد تومان از اعتبارات شورای عالی استان‌ها
خبرگزاری شبستان: رییس شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه امسال اعتبار شورای عالی استان‌ها ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است در ۶ ماه گذشته از سال تنها ۲ میلیارد تومان به شورای عالی استان‌ها اختصاص داده شده است.

۱۳۹۴/۶/۱۹ - ۱۴:۴۷

تعامل شوراها با سازمان بهزیستی در كاهش آسیب‌های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: نماینده استان زنجان در شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه شوراها می‌توانند با تعامل با سازمان‌ها مشکلات و موانع را برطرف کنند، گفت: تعامل و همکاری با سازمان بهزیستی در کاهش آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد، بزه و کودکان کار موثر است.

۱۳۹۴/۶/۱۹ - ۱۴:۳۸

امضای تفاهم‌ نامه بین تعاون روستایی و شورای عالی استان‌ها درباره مسایل كشاورزی
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل سازمان تعاون روستایی از امضای تفاهم‌نامه میان این سازمان و شورای عالی استان‌ها با هدف استفاده از تجربیات و مشورت شورای شهر و روستا در سراسر کشور در حوزه کشاورزی خبر داد.

۱۳۹۴/۶/۱۹ - ۱۴:۳۲

شوراها بخشی از مردم‌سالاری دینی هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان محیط زیست با اشاره به اینکه شوراها بخشی از مردم‌سالاری دینی هستند، گفت: باید بتوانیم توانمندی افراد حاضر در شوراها را افزایش دهیم و در این زمینه دولت آمادگی هرنوع همکاری را با شوراها دارد.

۱۳۹۴/۳/۲۱ - ۱۳:۰۶

شوراها از ظرفیت‌های قانونی خود استفاده کنند
خبرگزاری شبستان: رییس شورای عالی استانها با بیان اینکه در مجموعه شوراها چندین ظرفیت مهم و براساس قانون وجود دارد، خاطرنشان کرد: از این ظرفیت ها به درستی استفاده نمی شود.

۱۳۹۴/۲/۶ - ۱۸:۰۰