خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸

الاثنين ٠ رجب ١٤٤١

Monday, February 24, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای عالی استانها
اختیارات شوراها افزایش یابد
خبرگزاری شبستان: نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها اظهار داشت: افزایش حدود اختیارات شوراهای شهر، شرکت مردم در انجام فعالیت های مربوط به خودشان را تقویت می کند و توسعه و نظارت بر طرح ها و پروژه های اجرایی در استان ها راحت تر می شود.

۱۳۹۴/۱/۲۰ - ۱۳:۴۲

رفع ابهامات در حوزه اختیارات شورای عالی استان ها ضروری است
خبرگزاری شبستان: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه شکل گیری شوراها در کشور ظرفیت جدیدی ایجاد کرد، اظهار داشت: ابهاماتی در حوزه اختیارات شورای عالی استان ها وجود دارد که باید برای رفع آنها تلاش کرد.

۱۳۹۴/۱/۲۰ - ۱۲:۵۶

برگزاری پانزدهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها
خبرگزاری شبستان: پانزدهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها امروز ۲۰ فروردین با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.

۱۳۹۴/۱/۲۰ - ۱۲:۱۱

اجلاس شورای عالی استانها
شورای عالی استانها صبح امروز با حضور ۷۵ عضو و به ریاست بصیری پور در ساختمان قدیم مجلس تشکیل جلسه داد .

۱۳۹۴/۱/۲۰ - ۱۱:۳۶

کارون حال و روز خوبی ندارد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم خوزستان در شورای عالی استان ها به مسایل مربوط به کارون اشاره کرد و افزود: کارون در مقطع زمانی دارای کشتیرانی بود و امروز حال خوبی ندارد و تقریبا به یک فاضلاب بزرگ تبدیل شده است.

۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۶

توجه به پروژه های راه و شهرسازی خراسان شمالی ضروری است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم استان خراسان شمالی در شورای عالی استان ها تصریح کرد: توجه به پروژه های راه و شهرسازی خراسان شمالی ضروری است.

۱۳۹۳/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۲

عدم برخورد با متخلفان همه را زیر سوال می برد
خبرگزاری شبستان: رییس شورای عالی استان های کشور خواستار برخورد جدی با متخلفان بازار و نظام بانکی شد و گفت: عدم برخورد با این متخلفان همه را زیر سوال می برد.

۱۳۹۳/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۵

آغاز به کار سیزدهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها
خبرگزاری شبستان: سیزدهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها به ریاست دکتر غلامرضا بصیری پور رییس جدید شورای عالی استان ها امروز 16 بهمن در ساختمان قدیمی مجلس شورای اسلامی آغاز به کار کرد.

۱۳۹۳/۱۱/۱۶ - ۱۲:۲۱

بصیر‌ی‌پور رئیس شورای عالی استان‌ها شد
خبرگزاری شبستان: در دوازدهمین نشست عمومی شورای عالی استان‌ها غلامرضا بصیری‌پور نماینده خراسان رضوی در شورای عالی استان‌ها رئیس این شورا شد.

۱۳۹۳/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۰

کسب بالاترین امتیاز 23 گانه ارزیابی شورای عالی استان‌ها از سوی چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: نماینده کمیسیون نظارت شورای عالی استان‌ها گفت: استان چهار محال و بختیاری بالاترین امتیاز 23 گانه ارزیابی این شورا را کسب کرد.

۱۳۹۳/۱۰/۱ - ۱۱:۴۸

اجلاس شورای عالی استانها
شورای عالی استانها به ریاست دکتر چمران و با حضور دکتر ربیعی وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در ساختمان قدیم مجلس برگزار شد.

۱۳۹۳/۸/۲۲ - ۱۱:۴۳

نایب رییس کمیسیون شوراهای مجلس خبر داد:
بررسی طرح انتخاب شهردار توسط شورای حل اختلاف در هیأت رئیسه مجلس
خبرگزاری شبستان: نایب رییس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح انتخاب شهردار توسط شورای حل اختلاف در هیات رئیسه مجلس خبر داد.

۱۳۹۳/۸/۳ - ۱۵:۳۷