خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

الجمعة ١١ رمضان ١٤٤٢

Friday, April 23, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه عباس محمدی
مدیر مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری:
ضرورت معرفی انقلاب به جهانیان از گذر ترجمه رمان های شاخص
محمدی با بیان اینکه انقلاب اسلامی را باید از طریق ترجمه رمان به جهانیان معرفی کنیم ،گفت: آثار شاخص کشورهای جهان از سوی انتشارات داخلی در کمترین زمان ترجمه می شود اما این اتفاق برای کارهای شاخص ما نمی افتد.

۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۸

مدیر مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری:
شعر؛پیشروترین هنر در معرفی انقلاب/ جشنواره شعر و داستان انقلاب باید خاستگاه بیرونی داشته باشد
محمدی با بیان اینکه شعر در بحث کیفیت و مقبولیت یک تفاوت ماهوی با دیگر هنرها دارد ، گفت: تنها کمبود جشنواره شعر و داستان انقلاب نداشتن خاستگاه بیرونی است.

۱۳۹۹/۱۲/۵ - ۱۰:۴۴

مدیر مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری:
هنرمندان باید ترجمان هنر انقلاب برای جهانیان باشند/ افتتاح تالار طاهره صفارزاده
محمدی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به همراه هنر خود را نشان داد، گفت: اختتامیه دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب ۲۷ بهمن در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می شود.

۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۵

مدیرکل مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری:
برگزاری شب شعر بین المللی ادای دینی به شهید سلیمانی و خرمشهر است
محمدی با بیان اینکه خرمشهر پایخت مقاومت و شهید سلیمانی سردار مقاومت است گفت: برگزاری آئین شب شعر بین المللی «مرد میدان» در خرمشهر ادای دین به شهید سلیمانی و این سرزمین است.

۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۷

هفدهمین مهرواره شعر و داستان جوان سوره برگزیدگان خود را شناخت
مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری گفت: حوزه هنری در برابر توهین دولت فرانسه به پیامبر مهربانی(ص) پویش «برای_محمد (ص)» را برپا کرد تا با زبان هنر به این توهین پاسخ دهد.

۱۳۹۹/۸/۱۴ - ۰۸:۴۸

پویش «برای_محمد (ص)»، واکنش شاعران علیه اهانت به پیامبر اسلام
محمدی با بیان اینکه پویش «برای_محمد(ص)» واکنشی هنرمندانه به هتک حرمت نسبت به پیامبر والای اسلام است، گفت: استقبال شعرا از این پویش به حدی است که با اینکه مهلت زمانی ارسال آثار به پایان رسیده است اما ارسال اشعار همچنان ادامه دارد.

۱۳۹۹/۸/۱۲ - ۰۹:۱۲

مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری:
پاسخ دختر حاج قاسم به آثار کودکان، جایزه‌ای معنوی به آن‌ها بود
محمدی با اشاره به پاسخ زینب سلیمانی به تک تک دل نوشته‌هایی که برای پویش «نامه‌ای به سردار آسمانی» نوشته شده بود، گفت: این پاسخ جایزه‌ای عاطفی و معنوی به کودکان بود.

۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۱۴:۲۰

مدیرکل مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری:
استاد یاور همدانی، شاعر گرانمایه شعر انقلاب اسلامی بود
محمدی گفت: قصایدی بالابلند به قامت الوند و غزلیاتی شیوا و بی‌مانند از طبع استاد یاور همدانی به جای مانده است.

۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۹

بهره مندی ۱۷۶ سالمند ساوجی از خدمات کمیته امداد
محمدی گفت: در ۹ ماهه ۱۳۹۸ تعداد ۱۷۶ نفر از سالمندان ساوه از خدمات ویژه سالمند کمیته امداد به مبلغ ۲۵ میلیون و ۶۰۰هزار تومان بهره مند شده اند.

۱۳۹۸/۱۱/۱ - ۱۳:۰۲

مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری:
۵۰ اثر در صف رونمایی و انتشار
خبرگزاری شبستان: محمدی گفت: در سال ۱۳۹۶ آثار فاخری رونمایی شد که مورد توجه مخاطبین قرار گرفت و ۵۰ اثر برای تولید، رونمایی و انتشار وجود دارد .

۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۵