خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱

الأحد ٢٠ شوّال ١٤٤٣

Sunday, May 22, 2022

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مزارع برنج
خبرگزاری شبستان گزارش می‌دهد؛
حال و روز نه چندان مطلوب شالیکاران گیلانی/ وقتی زندگی و معاش به تولید برنج گره می‌خورد
افزایش قیمت‌ها، کمبود ماشین‌آلات، ضعف معیشتی، کاهش آب زراعی و ده‌ها دغدغه و مشکل اینچنینی عرصه را بر برنجکاران گیلانی که حقیقتا زندگی و معاششان به تولید برنج گره خورده، تنگ کرده است و کاهش این فشارها همت مسئولان را می‌طلبد.

۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۵

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌‌ای گیلان:
آب‌گذاری اراضی شالیکاری تحت پوشش سد سفیدرود تا پایان تیر ادامه دارد
خرمی تاکید بر اینکه بیش از ۸۰ درصد شالیکاران گیلانی توصیه‌های جهاد کشاورزی و شرکت آب منطقه‌ای را برای اجرای تقویم زراعی رعایت کردند گفت: آبگذاری اراضی شالیکاری تحت پوشش شبکه سد سفیدرود تا پایان تیر ادامه دارد.

۱۴۰۰/۴/۱۶ - ۰۸:۰۷

کشت مرحله دوم برنج در شهرستان قصرقند
مدیر جهاد کشاورزی قصرقند با بیان اینکه حدود ۱۶۰۰نفر در کشت وکار این محصول مشغول فعالیت هستند، گفت: کشت مرحله دوم برنج در شهرستان قصرقند آغاز شده است.

۱۴۰۰/۴/۴ - ۱۷:۴۵

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رشت:
مشکلات طرح تجهیز و نوسازی مزارع شهرستان رشت رفع می‌شود
اسدی پرور با بیان اینکه برخی از پیمانکاران طرح تجهیز و نوسازی مزارع به تعهدات خود آنگونه که باید عمل نکرده‌اند گفت: مشکلات اجرای طرح تجهیز و نوسازی مزارع شهرستان رشت در اسرع وقت حل و فصل می‌شود.

۱۴۰۰/۲/۷ - ۲۱:۳۵

خسارت وارد شده به مزارع برنج گیلان قابل توجه نیست
استاندار گیلان گفت: خوشبختانه اغلب خوشه‌های برنج در استان آماده برداشت هستند، از این‌رو بارش باران نتوانسته خسارت قابل توجهی به مزارع وارد کند.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۳:۱۰