خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹

الجمعة ٨ جمادى الثانية ١٤٤٢

Friday, January 22, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جشنواره مدهامتان روستایی
حجت الاسلام قرائتی:
بهترین کار فرهنگی بیان قرآن به زبان ساده و قابل فهم برای مخاطب است
رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: برای اینکه بتوانیم کار فرهنگی انجام دهیم نیازی به برگزاری جشنواره ها و مراسمات و هزینه زیاد نیست بلکه همین که بتوانیم قرآن را با زبان ساده به مخاطب انتقال دهیم، اثرگذاری بالایی دارد.

۱۳۹۸/۹/۲۳ - ۱۸:۰۱

برگزیدگان نخستین جشنواره قرآنی مدهامتان روستایی کشور معرفی شدند
مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی قرآنی مدهامتان ویژه روستائیان و عشایر کشور به میزبانی استان خوزستان، امروز (شنبه ۲۳ آذر) با معرفی برگزیدگان در دزفول برگزار شد.

۱۳۹۸/۹/۲۳ - ۱۲:۴۲

داور نخستین جشنواره قرآنی مدهامتان روستایی:
می توان از میان متسابقین مدهامتان روستایی افرادی را برای مسابقات بین المللی تربیت کرد
حجت الاسلام صیدی گفت: با شناسایی افراد مستعد شرکت کننده در جشنواره مدهامتان و آموزش آنها زیر نظر مربیان برجسته قطعا می توان افرادی را برای مسابقات بین المللی تربیت کرد.

۱۳۹۸/۹/۲۲ - ۱۹:۴۶

داور جشنواره قرآنی مدهامتان روستایی:
ضرورت توسعه مسابقات قرآنی در روستاها جهت شناسایی و کشف استعدادها
اسفنده گفت: معمولا استعدادهای مناطق روستایی به دلیل نبود امکانات شکوفا نمی شود که برگزاری مسابقات قرآنی در روستاها فرصتی جهت شناسایی و کشف استعدادهای قرآنی فراهم می کند.

۱۳۹۸/۹/۲۲ - ۱۹:۲۸

داور مسابقات قرآنی مدهامتان روستایی:
استعدادهای قرآنی خوبی در مسابقات مدهامتان روستایی شرکت کردند
دغاغله گفت: نخستین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان ویژه روستائیان و عشایر کشور از سطح بالایی برخوردار است و استعدادهای قرآنی خوبی در این مسابقات شرکت کردند.

۱۳۹۸/۹/۲۲ - ۱۹:۱۶

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول:
۹ داور ملی و بین المللی مسابقات قرآنی مدهامتان روستایی را داوری می کنند
سعادتی فرد با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره ملی قرآنی مدهامتان روستائیان و عشایر کشور در خوزستان گفت: ۹ داور ملی و بین المللی این مسابقات را داوری می کنند.

۱۳۹۸/۹/۲۲ - ۱۹:۰۷

دبیر اجرایی اولین جشنواره ملی قرآنی مدهامتان خبر داد:
رقابت ۷۰ شرکت کننده در جشنواره ملی مدهامتان روستایی
حجت الاسلام همت پور با اشاره به جشنواره ملی مدهامتان روستایی به میزبانی خوزستان گفت: در این جشنواره ۷۰ شرکت کننده از ۲۰ استان کشور به رقابت می پردازند.

۱۳۹۸/۹/۲۲ - ۱۲:۴۰

مدیر ستاد کانون های مساجد خوزستان:
دبیرخانه دائمی جشنواره قرآنی مدهامتان روستایی در خوزستان تشکیل شود
حجت الاسلام همت پور گفت: انتظار داریم دبیرخانه دائمی جشنواره قرآنی مدهامتان ویژه روستائیان و عشایر کشور در استان خوزستان تشکیل شود.

۱۳۹۸/۹/۲۲ - ۱۲:۲۵

نخستین جشنواره ملی قرآنی «مدهامتان» روستایی آغاز به کار کرد
نخستین جشنواره ملی قرآنی «مدهامتان» ویژه روستائیان و عشایر سراسر کشور صبح امروز (جمعه ۲۲ آذر) در شهر منتظران دزفول آغاز به کار کرد.

۱۳۹۸/۹/۲۲ - ۱۱:۱۴

با حضور معاون ستاد کانون های مساجد کشور صورت گرفت
پوستر نخستین جشنواره ملی مدهامتان روستایی رونمایی شد
پوستر نخستین جشنواره ملی قرآنی مدهامتان ویژه روستائیان و عشایر، امروز (سه شنبه ۱۹ آذر) با حضور مرتضی طاهریان معاون ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور رونمایی شد.

۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۱۶:۰۵

تمهیدات لازم جهت برگزاری جشنواره قرآنی مدهامتان روستایی اندیشیده شود
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خوزستان، بر فراهم کردن تمهیدات لازم و تهیه زیرساخت ها جهت برگزاری مرحله کشوری جشنواره قرآنی مدهامتان روستایی تاکید کرد.

۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۲۰:۵۹

برگزاری سومین جشنواره مدهامتان روستایی به میزبانی خوزستان
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خوزستان، از برگزاری سومین جشنواره سراسری قرآنی مدهامتان روستایی به میزبانی این استان خبر داد.

۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۰۹:۱۵