خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٦ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دهه کرامت در فارس
رئیس ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور خادم افتخاری حرم حضرت شاهچراغ (ع) شد
همزمان با برگزاری نشست شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور در شیراز حکم خادمی حرم حضرت شاهچراغ (ع) به حجت الاسلام والمسلمین «حبیب رضا ارزانی» اهدا شد.

۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۸:۵۶

جلسه شورای بزرگداشت دهه کرامت در شیراز
جلسه شورای بزرگداشت دهه کرامت با حضور دکتر ارزانی، رئیس شورای دهه کرامت کشور و جمعی از مسئولین کشوری و استانی این شورا در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) شیراز برگزار شد.

۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۸:۰۴

رئیس کارگروه ارتباطات و فضای مجازی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور تاکید کرد:
دهه کرامت فرصت و بهانه ای برای ترویج معارف اهل بیت (ع) است
حجت الاسلام ارزانی گفت: دهه کرامت فرصت و بهانه ای برای ترویج معارف اهل بیت (ع) است و امیدواریم با همکاری دستگاه های عضو بتوانیم در این زمینه فعالیت های موثری انجام دهیم.

۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۷:۲۱

دبیر شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس پیشنهاد کرد:
بنیاد بین المللی حضرت شاهچراغ (ع) با عنوان «امین ولایت» راه اندازی شود
سهرابی گفت: با راه اندازی بنیاد بین المللی حضرت شاهچراغ (ع) با عنوان «امین ولایت» ابعاد شخصیتی و کرامات حضرت به صورت گسترده تبیین و شیراز نیز به عنوان سومین حرم اهل بیت (ع) بیش از پیش معرفی می شود.

۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۷:۱۶

نماینده ولی فقیه در استان فارس خواستار شد:
شورای بزرگداشت دهه کرامت توسعه حرم حضرت شاهچراغ (ع) را پیگیری کند
آیت الله دژکام در جلسه شورای بزرگداشت دهه کرامت کشور گفت: با توجه به انبوه زائران داخل و خارج باید فضای حرم متناسب با بین المللی بودن طراحی شود و توقع این است که در شورای بزرگداشت دهه کرامت نیز دنبال شود.

۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۵:۴۸

مسئول شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور
دین با مدل اهل بیت (ع)، به مردم معرفی شود/ دین اسلام، دین عشق و صمیمت است
حجت الاسلام ارزانی ضمن اشاره به اینکه باید تلاش شود که دین با مدلی معرفی شود که از اهل بیت (ع) به ما آموخته شده است، گفت: دین اسلام، دین رحمت، محبت، عشق و ارتباط صمیمی است.

۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۳:۳۰

تشرف اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور به زیارت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع)
اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور در سفر خود به شیراز صبح امروز (یکشنبه ۲۶ خرداد) با حضور در آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) به زیارت حرم مطهر فرزندان امام هفتم (ع) مشرف شدند.

۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۱:۴۷

دبیر اجرایی شورای دهه کرامت فارس عنوان کرد:
برنامه های کمیته های هشت گانه «دهه کرامت» در فارس تشریح شد
امیدی، ضمن تشریح برنامه های کمیته های هشت گانه «دهه کرامت» در فارس، گفت: شوراهای استانی بزرگداشت دهه ‏کرامت به منظور استفاده از ظرفیت دستگاه‏ های عضو و تشکل ‏های مردمی در توسعه و گسترش نشاط و شادابی مومنانه در راستای معرفت افزایی و خدمت رسانی بهتر

۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۱:۲۱

تشرف اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور به زیارت آستان مقدس شاهچراغ (ع)
اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور در سفر خود به شیراز صبح امروز (یکشنبه ۲۶ خرداد) با حضور در آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) به زیارت حرم مطهر فرزندان امام هفتم (ع) مشرف شدند.

۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۰۹:۳۱

دومین جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس برگزار شد
دومین جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس با حضور نمایندگان دستگاه های عضو این شورا و به میزبانی معاونت گردشگری و امور زائرین استانداری فارس برگزار شد.

۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۲۰:۰۹

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه فارس عنوان کرد:
اختتامیه جشنواره ملی عکس «وقف چشمه همیشه جاری» در دهه کرامت برگزار می شود
حجت الاسلام صفری گرایی گفت: گفت: جشنواره ملی عکس «وقف چشمه همیشه جاری» در سال گذشته برپا شد و اختتامیه آن در دهه کرامت برگزار می شود.

۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۱:۵۴

مدیر کل حج و زیارت فارس خبر داد:
اجرای طرح «حرم تا حرم» همزمان ایام دهه کرامت در شیراز
زینلی با اشاره به اجرای طرح «حرم تا حرم» در ایام دهه کرامت، گفت: سفر سه هزار و ۳۰۰ نفر در قالب ۲۳ کاروان از حرم حضرت شاهچراغ (ع) آغاز می شود و این افراد به عتبات و حج مشرف می شوند.

۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۱:۳۲

معاون ارتباطات آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) عنوان کرد:
اجرای ۳۵ برنامه ویژه ایام دهه کرامت در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)
حجت الاسلام سلامی با تاکید بر اینکه حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)، برای سال جاری ۳۵ برنامه را در نظر گرفته است، گفت: مراسم سالروز بزرگداشت حضرت شاهچراغ (ع) در ۲ شب برگزار می شود.

۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۱:۱۵

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس عنوان کرد:
برگزاری جشنواره ملی شعر رضوی در شیراز
سهرابی از برگزاری جشنواره ملی شعر رضوی در شیراز بعد از ۱۴ دوره خبر داد و اضافه کرد: امسال برای اولین بار شیراز میزبان جشنواره ملی شعر رضوی است که اختتامیه آن ۲۰ تیرماه در حرم مطهر برگزار می شود.

۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۰:۵۸

نشست شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور
نشست شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور عصر امروز در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار شد.

۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۰۰:۱۱

معاون فرهنگی و تبلیغات اسلامی آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) خبر داد:
جلسه های کمیته های هشت گانه شورای دهه کرامت استان فارس برگزار می شود
حجت الاسلام سلامی از برگزاری جلسه های کمیته های هشت گانه شورای دهه کرامت استان فارس خبر داد و گفت: در سال گذشته جلسه های کمیته ها با هماهنگی دبیرخانه کانون های مساجد استان فارس و همکاری دستگاه های عضو شورا بسیار موفق برگزار شد که خروجی خوبی داشت.

۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۴:۲۱

دبیراجرایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس خبر داد:
26 خرداد، جلسه کشوری دهه کرامت در شیراز
حجت الاسلام امیدی از برگزاری جلسه کشوری این شورا به میزبانی شیراز خبر داد و گفت: این جلسه بیست و ششم خردادماه با حضور اعضای کشوری و استانی عضو در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) برگزار خواهد شد.

۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۴:۱۰

جشن میلاد امام رضا (ع) در بیش از یک هزار کانون فرهنگی و هنری مساجد فارس برگزار شد
مسئولی دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس با اشاره به اینکه جشن میلاد امام رضا (ع)، در بیش از یک هزار کانون فرهنگی و هنری مساجد فارس برگزار شد، گفت: این برنامه از ۲ شب پیش آغاز و شب گذشته به پایان رسید.

۱۳۹۷/۵/۴ - ۱۲:۱۹

حضور ۶۰۰ جوان هیئتی شیراز در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)، به همت کانون «سابقون»
رابط فرهنگی کانون فرهنگی و هنری «سابقون» شیراز با اشاره به اینکه به همت این کانون فرهنگی و هنری ۱۰ هیئت در روز حضرت شاهچراغ (ع) به پابوس این امامزاده واجب التکریم (ع)، مشرف شدند، گفت: در این برنامه ۶۰۰ نفر از جوانان حضور فعال داشتند.

۱۳۹۷/۵/۴ - ۱۰:۵۹

در آخرین روزهای دهه کرامت انجام شد:
تجدید میثاق اعضای خواهر کانون های فرهنگی و هنری مساجد شیراز با حضرت شاهچراغ (ع)
همزمان با ایام بزرگداشت دهه کرامت بیش از ۵۰۰ نفر از رابطان و اعضای خواهر کانون های فرهنگی و هنری مساجد شیراز با حضور در آستان مطهر حضرت شاهچراغ (ع)، با ایشان به عنوان «امین ولایت» تجدید میثاق کردند.

۱۳۹۷/۵/۴ - ۰۹:۴۱