خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٨ ذو الحجّة ١٤٤٠

Tuesday, August 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دهه کرامت در فارس
تورنمنت های ورزشی با عنوان «جام ولایت» در ایام دهه کرامت به میزبانی شیراز برگزار شد
مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس با اشاره به اینکه تورنمنت های ورزشی با عنوان «جام ولایت» در ایام دهه کرامت به میزبانی شیراز برگزار شد و گفت: برنامه های ویژه ای برای جامعه ورزشی در این ایام برگزار شد.

۱۳۹۷/۵/۴ - ۰۹:۲۸

اعزام ۱۰ هزار دانش آموز زیارت اولی استان فارس به مشهد مقدس
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: طبق سنوات گذشته در سالجاری نیز ۱۰ هزار دانش آموز زیارت اولی از استان فارس به مشهد مقدس اعزام می شوند.

۱۳۹۷/۵/۴ - ۰۹:۲۲

حضور امدادگران هلال احمر استان فارس در مراسم ویژه دهه کرامت
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس با اشاره به حضور امدادگران هلال احمر استان فارس در مراسم ویژه دهه کرامت گفت: این امر با هدف پوشش امدادی احتمالی مراسم انجام شد.

۱۳۹۷/۵/۴ - ۰۹:۱۹

برنامه های اصناف و بازار استان فارس در ایام دهه کرامت تشریح شد
مسئول انجمن های اسلامی اصناف و بازار استان فارس با تشریح برنامه های ایام دهه کرامت گفت: راه اندازی ایستگاه های صلواتی و توزیع نقل در این ایام انجام می شود.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۲:۰۵

کودکان و نوجوانان باید با تاسی از سیره رضوی با مفاهیم آن انس بگیرند
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس گفت: برنامه هایی پیش بینی شده است که کودکان و نوجوانان دیار فارس در حوزه های فرهنگی و هنری با تاسی از سیره رضوی با مفاهیم آن انس بگیرند.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۲:۰۰

شبکه دانش آموزی استان فارس با سیره حضرت شاهچراغ (ع) آشنا می شوند
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان فارس با تاکید بر آشنایی شبکه دانش آموزی استان با سیره حضرت شاهچراغ (ع) گفت: این امر با برنامه های ویژه ای برای دانش آموزان در دهه کرامت دنبال می شود.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۱:۵۶

بیش از ۵۴۷ اثر فرهنگی، هنری و ادبی توسط کودکان و نوجوانان فارس تولید شد
کودکان و نوجوانان استان فارس با عشق و ارادت به اهل بیت (ع) بیش از ۵۴۷ اثر فرهنگی، هنری و ادبی برای شرکت در شانزدهمین جشنواره امام رضا (ع) کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس، تولید کردند.

۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۰:۱۸

مدیر کل کانون پرورش فکری و کودکان نوجوانان فارس گفت:
کودکان و نوجوانان فارس توانستند با ارادت به امام رضا (ع)، باور دینی و احساس خود را به خوبی نشان دادند
مدیر کل کانون پرورش فکری و کودکان نوجوانان فارس با اشاره به اینکه کودکان و نوجوانان فارس توانستند با ارادت به امام رضا (ع)، باور دینی و احساس خود را به خوبی نشان دادند، گفت: باید بتوان روح نشاط، امید و شادی در میان کودکان دمید.

۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۰:۱۷

دهه کرامت به کارنامه سالانه هنر دینی ایران تبدیل شود
قائم مقام و معاون فرهنگی حوزه هنری انقلاب اسلامی فارس گفت: فضای معنوی منبعث از حضور خاندان اهل بیت (ع) در ایران اسلامی سبب ساز خلق مناترین آثار هنر ولایی و دینی شده و جا دارد دهه کرامت تبدیل به کارنمای سالانه هنر دینی در ایران شود.

۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۱:۳۸

پیاده روی «حرم تا حرم» در شیراز/ حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) گلباران می شود
رئیس ناحیه ۳ اداره اوقاف و امور خیریه شیراز از برگزاری پیاده روی «حرم تا حرم» خبر داد و گفت: این مراسم امروز عصر از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه از حرم مطهر «ام احمد» مادر حضرت شاهچراغ (ع) آغاز می شود و با گلباران آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع) خاتمه می یابد.

۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۷:۱۵

لزوم ایجاد صحن حضرت شاهچراغ (ع) در قم و مشهد مقدس
رئیس اداره قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس بر لزوم ایجاد صحن حضرت شاهچراغ (ع) در قم و مشهد مقدس تاکید کرد و گفت: این اتفاق باعث می شود تا حضرت احمد بن موسی (ع)، بیشتر به عموم معرفی شود.

۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۷:۰۳

برگزاری ۲۷ همایش بزرگداشت امامزادگان در ۲۷ شهرستان فارس در دهه کرامت
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس کفت: در طول دهه کرامت، ۲۷ همایش بزرگداشت امامزادگان در ۲۷ شهرستان استان خواهیم داشت و سعی شده تا امامزادگان کمتر شناخته شده را به مردم معرفی کنیم.

۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۴:۳۹

بزرگداشت حضرت شاهچراغ (ع) و امام زادگان جلیل القدر (ع) فارس در رسانه ملی
مدیر کل صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مرکز فارس گفت: در خجسته ایام دهه کرامت صدا و سیمای فارس با تمام امکانات خود همراه با مردم لحظات ناب بزرگداشت امام زادگان جلیل القدر (ع)، فارس را در تلویزیون و رادیو جشن می گیرد.

۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۱۲:۳۲

حضور ۲۰ نفر از خادمین حرم مطهر رضوی در فارس
مدیر روابط عمومی کانون فرهنگی رهپویان وصال شیراز از حضور ۲۰ نفر از خادمین حرم مطهر رضوی در فارس خبر داد و گفت: در تمامی شهرستان ها برنامه های جشن با حضور خادمین برگزار می شود.

۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۲۱:۵۹

هنوز مسئله ساخت سریال حضرت شاهچراغ (ع) به جایی نرسیده است
معاون تبلیغات و ارتباطات آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) با اشاره به اینکه فیلم حضرت عبدالعظیم (ع)، گفت: هنوز سریال حضرت شاهچراغ (ع) در این استان به جایی نرسیده است.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۱:۰۲

جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات دهه کرامت برگزار شد
جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات دهه کرامت در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)، برگزار شد.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۱:۰۲

برگزاری مسابقه عکس موبایلی از حرم مطهر با عنوان «امین ولایت» در دهه کرامت
معاون تبلیغات و ارتباطات آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) با اشاره به اینکه مسابقه عکس موبایلی از حرم مطهر با عنوان «امین ولایت» در دهه کرامت برای زائران اجرا می شود، گفت: محفل انس با قرآن در حرم مطهر برگزار می شود.

۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۳:۰۷

دهه کرامت، دهه خدمت کریمانه است/ خالص بودن کار، از ویژگی های کار برای اهل بیت (ع)
امام جمعه شیراز با اشاره به اینکه خالص بودن کار، از ویژگی های کار برای اهل بیت (ع) است و دهه کرامت را دهه خدمت کریمانه دانست.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۲۲:۰۸

جشنواره مطبوعات «دهه کرامت» راه اندازی شود
مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: جشنواره مطبوعاتی در خصوص «دهه کرامت» راه اندازی شود تا رسانه ها به رقابت با یکدیگر ترغیب شده و آثار بیشتر و بهتری تولید کنند.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۳:۱۶

راه اندازی جشنواره موسیقی دهه کرامت در سال ۹۸
مسئول واحد فرهنگی آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع) از برگزاری جشنواره موسیقی در خصوص دهه کرامت از سال آینده خبر داد و گفت: آستان قدس رضوی تاکنون ۲ هزار قطعه اثر موسیقی فاخر اسلامی را تهیه کرده است.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۲:۴۱