خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

الأحد ١٦ ذو الحجّة ١٤٤٠

Sunday, August 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دهه کرامت در فارس
دهه کرامت به عنوان دهه ای شاد به جامعه معرفی شود
معاون تبلیغات و ارتباطات آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) از رسانه ها خواست تا روز شمار دهه کرامت را در رسانه های خود منتشر کنند تا فضای ذهنی مردم بیشتر فراهم شود، گفت: دهه کرامت باید به عنوان دهه ای سراسر نور و شادی، در جامعه معرفی شود.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۲:۴۱

لزوم معرفی هرچه بهتر حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) توسط رسانه ها
مسئول اجرایی ستاد دهه کرامت استان فارس بر لزوم معرفی هرچه بهتر حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) و سایر امامزادگان استان به مردم توسط رسانه های جمعی، تاکید کرد و مهمترین هدف از ایجاد کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی را پوشش خبری و آگاه سازی افکار عمومی دانست.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۲:۰۰

دبیرخانه کانون های مساجد فارس، میزبان جلسه کمیته های هشت گانه دهه کرامت
دبیر اجرایی ستاد دهه کرامت استان فارس با اشاره به اینکه زمان برگزاری جلسه کمیته های هشت گانه ستاد دهه کرامت فارس مشخص شده است، گفت: این جلسه ها به میزبانی دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس برگزار می شود.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۰۸:۴۲

مراسم بزرگداشت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در حرم های مطهر برگزار شود
رئیس اداره تبلیغات آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) با اشاره به اینکه ۱۵ شوال روز وفات و چهارم ربیع الثانی روز ولادت آن حضرت است، گفت: مراسم بزرگداشت حضرت عبدالعظیم (ع) در حرم های مطهر امام رضا (ع)، حضرت معصومه (س) و حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شود.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۰۸:۱۴

سفر یک روزه دکتر ارزانی به شیراز
دکتر حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی، مسئول شورای هماهنگی دهه کرامت و دبیر ستاد عالی کانون های مساجد کشور برای حضور در جلسه شورای کرامت به شیراز سفر کرد.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۵:۰۷

برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با هفت عنوان کتاب در ایام دهه کرامت
خبرگزاری شبستان: نماینده نهاد کتابخانه های عمومی کشور در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور از برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با هفت عنوان کتاب در ایام دهه کرامت خبر داد.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۶:۵۲

انعقاد تفاهمنامه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان کشور با حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)
خبرگزاری شبستان: نماینده اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان کشور در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور از انعقاد تفاهم نامه این اتحادیه با حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برای تقویت برنامه های با موضوع این امامزاده جلیل القدر خبر داد.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۶:۱۹

حضور در منزل علمای تقریبی استان های کشور به مناسبت دهه کرامت
خبرگزاری شبستان: نماینده مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور، برگزاری مسابقات کتابخوانی و حضور در منزل علمای تقریبی استان های کشور را از برنامه های ایام دهه کرامت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برشمرد.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۶:۰۸

جشنواره بین المللی امام رضا (ع) در ۱۵ استان کشور برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور از برگزاری جشنواره بین المللی امام رضا (ع) در ۱۵ استان کشور خبر داد.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۶:۰۰

شعار سال و عناوین روز های دهه کرامت سال ۱۳۹۷ اعلام شد
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته محتوایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور شعار سال و عناوین روز های دهه کرامت سال ۱۳۹۷ را اعلام کرد.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۵:۵۷

زمینه کمک به اقتصاد نقاط مختلف را با ترویج گردشگری دینی می توان فراهم کرد
خبرگزاری شبستان: معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس گفت: زمینه کمک به اقتصاد نقاط مختلف را با ترویج گردشگری دینی می توان فراهم کرد که برای نیل به این هدف نیاز به ارتباط بین دستگاه های مختلف و طرح موضوع در شورای فرهنگ عمومی است.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۵:۴۵

اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور به زیارت آستان مقدس شاهچراغ (ع)، مشرف شدند
اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور در سفر خود به شیراز صبح امروز (۵ تیر) با حضور در آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) به زیارت حرم مطهر فرزندان امام هفتم (ع) مشرف شدند.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۵:۳۸

برگزاری هفته فرهنگ رضوی در ۲۵ کشور جهان همزمان با ایام دهه کرامت
خبرگزاری شبستان: نماینده آستان قدس رضوی در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور گفت: همزمان با ایام دهه کرامت در ۲۵ کشور جهان هفته فرهنگ رضوی با عنوان «ایوان آفاق» برگزار می شود.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۵:۱۵

لزوم برپایی نمایشگاه آثار تاریخی در جوار حرم امامزادگان
خبرگزاری شبستان: نماینده سازمان میراث فرهنگی کشور در شورای دهه کرامت بر لزوم برپایی نمایشگاه آثار تاریخی در جوار حرم امامزادگانی که بنای آن حرم ها در فهرست آثار ملی ثبت شده است، تاکید کرد و گفت: برنامه هایی با محوریت خانواده و سبک زندگی برگزار شود.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۵:۰۵

دهه کرامت فرصتی برای ساختن بستر های فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس گفت: از تولد حضرت معصومه (س) تا ولادت امام مهربانی ها دهه کرامت است و فرصتی برای ساختن بستر های مناسب فرهنگی است که نشان تشیع را با افتخار به همراه دارد.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۴:۵۳

همواره باید در راستای گسترش سیره پیشوایان دین و اهل بیت (ع)، گام برداریم
خبرگزاری شبستان: تولیت آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع) با اشاره به اینکه باید در زمینه اشاعه فرهنگ اهل بیت (ع)، گام برداریم، گفت: همواره باید در راستای گسترش سیره پیشوایان دین و اهل بیت (ع)، گام برداریم.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۴:۱۳

پیوند جامعه با اهل بیت (ع) در دهه کرامت مورد توجه قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در فارس با تاکید بر اینکه پیوند جامعه با اهل بیت (ع) در دهه کرامت مورد توجه قرار گیرد، گفت: باید با جنبه هنرمندانه برنامه های دهه کرامت داشته باشد که مزه آن در جان مردم بنشیند و حس ناخوشایند به مردم دست ندهد.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۳:۵۷

مسئول شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور:
ماندگاری دهه کرامت در سایه محور بودن برنامه های مردمی است
مسئول شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور گفت: برای ماندگاری دهه کرامت و برنامه های آن باید مجموعه های مردمی محور فعالیت ها باشند و تمامی دستگاه های دولتی و اجرایی نقش حمایتی داشته باشند.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۲:۵۶

برگزاری بزرگداشت دهه کرامت و روز ملی امامزادگان (ع) از اصلی ترین وظایف اوقاف و امور خیریه است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگی اوقاف کشور با یادآوری این مطلب که بزرگداشت دهه کرامت و روز ملی امامزادگان (ع) از اصلی ترین وظایف اوقاف و امور خیریه است، گفت: روز بزرگداشت امامزادگان (ع)، روزی است که تمام خدام و اصحاب بقاع برنامه های ویژه خواهند داشت.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۲:۳۳

جشن های دهه کرامت در بیش از یک هزار کانون فرهنگی و هنری مساجد فارس برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر اجرایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس از برگزاری جشن های دهه کرامت در بیش از یک هزار کانون فرهنگی و هنری مساجد فارس، خبر داد.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۲:۰۰