خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸

الجمعة ٢١ ذو الحجّة ١٤٤٠

Friday, August 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دهه کرامت در فارس
ویژه برنامه های خواهران کانون های مساجد فارس در دهه کرامت اعلام شد
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد فارس، برنامه های پیش بینی شده ایام دهه کرامت ویژه خواهران کانون های مساجد را اعلام کرد و گفت: این برنامه ها از اول ذیقعده مصادف با میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) آغاز می شود.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۰:۰۲

سفر شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت به قم(۲)
اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت در سفر امروز خود به قم با آیت الله علوی گرگانی و آیت الله  اعرافی دیدار کردند.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۷:۱۰

نشست های اعضای خواهر کانون های مساجد شیراز با محوریت حضرت معصومه (س) برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس از برگزاری نشست های اعضای خواهر کانون های مساجد شیراز با محوریت حضرت معصومه (سلام الله علیها) خبر داد و گفت: این نشست ها در ایام دهه کرامت برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۰۸:۵۹

تشریح برنامه های صدا و سیمای مرکز فارس برای ایام «دهه کرامت»
خبرگزاری شبستان: مدیرکل صدا و سیمای فارس ضمن تشریح برنامه های این سازمان برای «دهه کرامت»، گفت: بزرگی و شکوه فارس و شیراز به یمن وجود حضرت احمد بن موسی (علیهما السلام) است.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۰۸:۳۹

پیش بینی بالغ بر یک هزار برنامه ورزشی و فرهنگی برای ایام دهه کرامت
خبرگزاری شبستان: نماینده وزارت ورزش و جوانان از پیش بینی بالغ بر یک هزار برنامه ورزشی و فرهنگی برای ایام دهه کرامت خبر داد و گفت: یک هزار و ۲۴۰ هیئت ورزشی در مرکز استان ها مجری برنامه های دهه کرامت هستند.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۰۸:۰۱

زیارت ۲۰ هزار دانش آموز زیارت اولی از حرم های مطهر کشور
خبرگزاری شبستان: نماینده وزارت آموزش و پرورش در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور از زیارت ۲۰ هزار دانش آموز زیارت اولی از حرم های مطهر کشور خبر داد و گفت: این اعزام با همکاری خیرین و به ویژه در ایام دهه کرامت انجام می شود.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۰۷:۵۲

آذین بندی بازار و مراکز مهم تجاری در سراسر کشور همزمان با ایام دهه کرامت
خبرگزاری شبستان: مسئول جامعه انجمن های اسلامی بازار و اصناف از آذین بندی بازار و مراکز مهم تجاری در سراسر کشور همزمان با ایام دهه کرامت خبر داد و گفت: در استان های خراسان رضوی، قم و فارس برنامه های ویژه ای در ایام دهه کرامت برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۰۷:۵۰

کانون فارس در اجرای برنامه های دهه کرامت حضور فعال دارد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس، شادی افزایی و معرفت افزایی را از مهم ترین اهداف اداره کل کانون فارس در دهه کرامت برشمرد و گفت: کانون فارس در اجرای برنامه های دهه کرامت حضور فعال دارد.

۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۳:۲۵

اجرای ۲۶ برنامه ویژه ایام دهه کرامت در فرهنگسرا های شهرداری شیراز
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز از اجرای ۲۶ برنامه ویژه دهه کرامت در ۲۲ فرهنگسرای تحت پوشش خبر داد و گفت: این برنامه ها در قالب ۳۷۸ اجرا برگزار خواهد شد.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۶:۲۶

تاکید بر استفاده از پتانسیل های موجود در کشور برای اجرای برنامه های دهه کرامت
خبرگزاری شبستان: معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس بر استفاده از پتانسیل های موجود در کشور برای اجرای برنامه های دهه کرامت تاکید کرد و گفت: در این راه سعی بر آن باشد که برنامه ها به صورت مردمی برگزار شود.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۶:۰۵

ارائه هشت هزار فعالیت در دهه کرامت به زائران و مجاوران آستان قدس رضوی
خبرگزاری شبستان: نماینده آستان قدس رضوی در نشست شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور ضمن تشریح برنامه های آستان در دهه کرامت، گفت: هشت هزار فعالیت در دهه کرامت به زائران و مجاوران آستان قدس رضوی ارائه خواهد شد.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۶:۰۳

فارس می تواند الگویی مناسب برای همبستگی و دلبستگی به ائمه اطهار و خاندان اهل بیت (ع) است
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس گفت: فارس می تواند الگویی مناسب برای همبستگی و دلبستگی به ائمه اطهار و خاندان اهل بیت (علیهم السلام) و همچنین عرض ارادت به علما و فضلا باشد.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۵:۵۲

لزوم استفاده از ظرفیت های فضای مجازی برای معرفی سیره امام رضا (ع)
خبرگزاری شبستان: نماینده مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بر لزوم استفاده از ظرفیت های فضای مجازی برای معرفی سیره امام رضا (ع) تاکید کرد و گفت: باید سیره عملی امام رضا (ع) در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی عنوان شود.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۵:۴۹

جلسه هماهنگی شورای دهه کرامت در شیراز
جلسه هماهنگی شورای دهه کرامت در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) شیراز، برگزار شد.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۵:۳۲

برگزاری دومین دوره شعر رضوی اقوام ایرانی در شیراز
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با تاکید بر اینکه اختتامیه دومین دوره شعر رضوی اقوام ایرانی را در شیراز خواهیم داشت که دهم مردادماه برگزار می شود، یادآور شد: برگزاری جشن های مردمی دهه کرامت نشانگر علاقه مردم به اهل بیت (ع) است.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۵:۲۱

باید از فرصت دهه کرامت برای ترویج معارف اسلامی استفاده شود
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور، دهه کرامت را دهه ابراز ارادت و کسب معرفت دانست و اظهار داشت: باید از این فرصت برای ترویج معارف اسلامی استفاده شود.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۳:۲۹

برای تهیه دانشنامه و معرفی حضرت شاهچراغ (ع) گام های موثری برداشته شود
خبرگزاری شبستان: تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) با اشاره به اینکه در تهیه دانشنامه و معرفی حضرت شاهچراغ (ع) گام های موثری برداشته شود، گفت: تاکید بر حل معضلات و مشکلات حرم مطهر باید در دستور کار قرار گیرد.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۳:۲۵

برگزاری بیش از یکصد برنامه ویژه روز حضرت شاهچراغ (ع) در حرم مطهر
خبرگزاری شبستان: معاون تبلیغات آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع) با اشاره به برگزاری بیش از یکصد ویژه برنامه در این حرم مطهر برای ایام دهه کرامت، گفت: مراسم جشن روز حضرت شاهچراغ (ع) با حضور حجت الاسلام رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۲:۴۳

تشرف اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور به زیارت فرزندان امام کاظم (ع) در شیراز
خبرگزاری شبستان: اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور به زیارت فرزندان امام کاظم (ع) در شیراز مشرف شدند.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۱:۴۵

مسئول شورای هماهنگی دهه کرامت کشور خبر داد:
برگزاری ۴۰۰ برنامه ویژه در ایام دهه کرامت در کشور
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی دهه کرامت کشور از برگزاری برنامه های مختلفی در خصوص حضرت شاهچراغ (ع) در مساجد و حرم مطهر امامزادگان (ع) خبر داد و گفت: تا الان حدود ۴۰۰ برنامه و مراسم ویژه برای ایام دهه کرامت در کشور در نظر گرفته شده است.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۱:۲۳