خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

الخميس ٢٠ ذو الحجّة ١٤٤٠

Thursday, August 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دهه کرامت در فارس
بیش از ۲ هزار نقطه از دنیا تحت پوشش برنامه های دهه کرامت قرار می گیرند
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام)، از تشکیل بانک اطلاعاتی از منتخبان جشنواره ملی امام رضا (علیه السلام) خبر داد و گفت: بیش از ۲ هزار نقطه از دنیا تحت پوشش برنامه های دهه کرامت قرار می گیرند.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۵:۰۹

دهه کرامت، دهه ابراز محبت به ساحت اهل بیت (ع) است
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور با اشاره به اینکه دهه کرامت، دهه توسعه فرهنگ خاندان رسالت و دهه تحکیم پیوند با ولایت است گفت: دهه کرامت، دهه ابراز محبت به ساحت اهل بیت (علیهم السلام) است.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۲:۴۵

تولید سریال زندگینامه حضرت شاهچراغ (ع)، نیازمند مشارکت کشوری است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و ارتباطات آستان مقدس احمدی و محمدی (علیهما السلام) با اشاره به مشارکت این آستان در تولید سریال حضرت شاهچراغ (علیه السلام)، گفت: تولید این سریال نیازمند مشارکت کشوری است.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۲:۲۷

اجرای بیش از ۳۰۰ عنوان برنامه ویژه ایام دهه کرامت توسط شهرداری شیراز
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز گفت: شهرداری شیراز در راستای تکریم فرهنگ دینی در مجموع ۳۵۰ مورد برنامه با ۲۰ عنوان در دهه کرامت به اجرا خواهد رساند.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۲:۰۶

برگزاری جشنواره شعر رضوی به زبان ها و گویش های مختلف ایرانی در شیراز
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: جشنواره شعر رضوی به زبان ها و گویش های مختلف ایرانی، ۱۹ مردادماه همزمان با ششم ذیقعهده در شیراز برگزار خواهد شد.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۱:۵۵

برگزاری یک هزار و ۷۰۰ برنامه در آستان قدس رضوی در ایام دهه کرامت
خبرگزاری شبستان: نماینده آستان قدس رضوی از برگزاری یک هزار و ۷۰۰ برنامه در این آستان در ایام دهه کرامت خبر داد و گفت: ۳۷ برنامه محوری که جزء برنامه های کلان مجموعه آستان قدس رضوی است و در طول ایام دهه کرامت برگزار خواهد شد.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۱:۱۳

قرآن کریم توسط بانوان هنرمند در روز میلاد حضرت معصومه (سلام علیها) کتابت می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده آستان مقدسه حضرت معصومه (سلام علیها) با تشریح برنامه های این آستان در دهه کرامت گفت: در روز اول دیقعده مصادف با میلاد حضرت معصومه (سلام الله علیها) کتابت قرآن توسط بانوان هنرمند است که برای نخستین بار انجام می شود.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۰:۵۹

برگزاری ۵۰ هزار عنوان برنامه ویژه ایام دهه کرامت در کشور/ شخصیت حضرت شاهچراغ (ع) به جهانیان معرفی شود
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور از برگزاری ۵۰ هزار عنوان برنامه ویژه ایام دهه کرامت در سراسر کشور خبر داد و گفت: باید شخصیت حضرت شاهچراغ (علیه السلام) به جهانیان معرفی شود.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۰:۴۵

جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور در شیراز آغاز بکار کرد
خبرگزاری شبستان: جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور با حضور اعضای کشوری و استانی به میزبانی سومین حرم اهل بیت (علیهم السلام) در سالن شهید آیت الله دستغیب آستان مقدس احمدی و محمدی (علیهما السلام) آغاز به کار خواهد کرد.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۰:۳۰

گزارش تصویری/ زیارت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) توسط اعضای شورای دهه کرامت
خبرگزاری شبستان: اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور در سفر خود به شیراز صبح امروز (۲۰ تیر) با حضور در آستان مقدس احمدی و محمدی (علیهما السلام) به زیارت حرم مطهر فرزندان امام هفتم (علیه السلام) مشرف شدند.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۰:۲۸

اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور به زیارت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) رفتند
خبرگزاری شبستان: اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور در سفر خود به شیراز صبح امروز (۲۰ تیر) با حضور در آستان مقدس احمدی و محمدی (علیهما السلام) به زیارت حرم مطهر فرزندان امام هفتم (علیه السلام) مشرف شدند.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۰:۰۷

گلباران قبور شهدای گمنام شیراز با حضور اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت
خبرگزاری شبستان: مسئول و اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور امروز (۲۰تیر) با حضور در تپه نورالشهدای شیراز قبور مطهر شهیدان گمنام را گلباران و عطرافشانی کردند.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۰۹:۵۵

گزارش تصویری/ زیارت قبور شهدای گمنام تنگ الله اکبر شیراز، توسط اعضای شورای دهه کرامت کشور
خبرگزاری شبستان: قبور شهدای گمنام تنگ الله اکبر شیراز، توسط اعضای شورای دهه کرامت کشور، زیارت، گلباران و عطر افشانی شد.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۰۹:۵۱

شیراز، میزبان اعضای شورای هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه کرامت کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از برگزاری جلسه اعضای شورای هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه کرامت کشور با حضور مسئولان کشوری و استانی خبر داد و گفت: این جلسه ۲۰ تیر ماه در سالن شهید دستغیب آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) برگزار می شود.

۱۳۹۵/۴/۱۹ - ۱۱:۴۸

مردمی شدن برنامه های دهه کرامت به عنوان یک اصل به حساب می آید
خبرگزاری شبستان: مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس بر لزوم مردمی شدن کارهای دهه کرامت تاکید کرد و گفت: مردمی شدن برنامه های دهه کرامت به عنوان یک اصل به حساب می آید.

۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۲:۵۲

سرکشی خدام و مسئولین حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) به ایتام در ایام دهه کرامت
خبرگزاری شبستان: معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع) از سرکشی خدام و مسئولین این حرم مطهر به ایتام و خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، در ایام دهه کرامت خبر داد.

۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۲:۴۴

کتاب عکس های حرم های مطهر و اماکن متبرکه به زیور طبع آراسته خواهد شد
خبرگزاری شبستان: یک مقام فرهنگی گفت: کتاب عکس های حرم های مطهر و اماکن متبرکه با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز به چاپ خواهد رسید که این کتاب شامل عکس هایی نفیس از حرم های مطهر جهان تشییع به ویژه حرم حضرت شاهچراغ (ع) است.

۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۲:۳۵

همه نهادها برای ساخت سریال حضرت شاهچراغ (ع) همکاری کنند
خبرگزاری شبستان: قائم مقام صدا و سیمای مرکز فارس از نهادها و ارگان های فارس خواست تا برای ساخت سریال حضرت شاهچراغ (ع) همکاری کنند.

۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۱:۳۴

اجرای تعزیه حضرت شاهچراغ (ع) در ایام دهه کرامت
خبرگزاری شبستان: کارشناس فرهنگی و هنری دبیرخانه کانون های مساجد فارس با تاکید بر اینکه پنج شب تعزیه حضرت احمد بن موسی (ع) به همت کانون تخصصی تعزیه به اجرا در می آید، گفت: شیراز در روز ۲۰ تیرماه میزبان جلسه کشوری دهه کرامت است.

۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۱:۲۴

امام رضا (ع) تهدید مامون را به فرصت تبدیل کردند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت تهران امام رضا (علیه السلام) را صاحب کشور ایران خواند و گفت: امام رضا (علیه السلام)، تهدید ولایتعهدی مامون را به فرصت تبدیل کردند.

۱۳۹۴/۶/۴ - ۰۹:۲۷